Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Volkswagen Scirocco Mk2 1.8 20vT

Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

extraaa je uredjeen bas mi se svidja autoo samo kad bi moga nac bijele zmigavcee bio bi ljepsii
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Evo jedan mali bump :)
nadjena polica koja je od pocetka falila ovaj lijevi dio na slici

fali jos jedna koja pokriva osigurace tamo nadam se da cu i to nac

Danas zamjenjen sat posto nije radio od obrtaja sat kazaljka malo poludila, i stari sat je lagao 20 km/h vise ovaj sad je uredu sve radi kako treba

vracene stare al. felge na njega i trenutno izgleda ovako





iduce sto ce se raditi je zamjena tepiha jer je ovaj malo poderan, tako je doslo kad je kupljeno auto, radit ce se branici u mat crno, toliko za sada, do iduceg puta pozdrav
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Evo prelistah cijelu temu.Fin ti je široko,sviđa mi se što gonjaš tvornički izgled,ipak je ovo ikona 80-tih,a ne neki japanac;)
Pravo momačko auto:icon_smile:

p.s.
Jeli ovaj široko prije par godina bio prodavan u kia salonu na bišću polju?
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Neznam nebi ti znao tocno rec to, ja sam ga iz ljubuskog kupio od nekog momka njemu je auto godinu dana stajalo nije bilo vozano
 
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

imas kod nas u lk jedan mehanicar ima dva siroccka a ima u gomilu raznoraznih djelova za njih..ako kad budes prolazio ovom opstinom javi pa cu te uputit do njega ako vec kontas da uradis autic u unutrasnjosti da valja vidio sam kod njega da ima jedna kozna sjedista viska...a koza u siroccku izgleda prej*eno vjeruj mi :icon_smile:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Prelistaj temu pa ces vidjeti da sam presvlacio sjedista i koza u Sciroccu mi nije bas nesto inace ne volim kozu nikako, tako da je odluka pala na ovu kombinaciju, ajde ako mozes poslikaj ta dva Scirocca da vidim sta ima na njima uvijek treba nekih detaljcica :cool:
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2

Novi update, sredjena sina od branika naprijed bila je malo kriva i to je bolo u oci


ugl. sad je sve kako treba na svom mjestu..
Danas isli zavariti jednu rupicu na auspuhu, pregledan odozdo motor i podovi sve kako treba stoji na svom mjestu bez packe

Pocelo poliranje felgi
ovako su izgledale


i danas smo stali na ovome

;)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (poliranje felgi str. 9)

go sandy go go go ajde poceo si žestoko jeli Dule zavario lonac kako treba!??? :icon_smile: ;) Jesi ih premazotesolom prvo ili ides kao i ja one prve smirgl i deri???
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (poliranje felgi str. 9)

svak cast..vidim ti to poceo pravo..samo nastavi ...:cool::cool: sirocco je pojava na cesti ;);)
 
Član
RE: Volkswagen Scirocco Mk2 (poliranje felgi str. 9)

cnic_gsi je napisao(la):
go sandy go go go ajde poceo si žestoko jeli Dule zavario lonac kako treba!??? :icon_smile: ;) Jesi ih premazotesolom prvo ili ides kao i ja one prve smirgl i deri???

ma jasta, fino ga dule odradio sad je ko baja :)

a felge su otisle na farbanje nece bit poliranje falceva, bit ce ofarbane u silver boju sa ovim crnim iza tj, bit ce isto ovako odradjene. sutra bi trebale biti gotove ;)
 
Top