volkswagen-golf-2.0-tdi-na-testu

volkswagen-golf-2.0-tdi-na-testu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma fin je nema sta i performanse su dobre, jos da ga je meni u garazu nebi ga niko volio vise od mene!!! ;) :lol: :lol:
 
golf je uvijek bio najprodavanije auto u svojoj klasi,
ja mislim da ce i šestica tu tradiciju zbog nekih
konkretnih razloga nastaviti, kao npr:
1: cijena neće biti veća od 5
2: prvi golf u kojem se počeo ugrađivati commonrail
,ujedno i najtiši golf ikada
3;najbolje fabrički opremljen
4;najagresivniji izgled od svih golfovai najljepši
5;najsigurniji golf ikada (euro n cap chrash test)

a šta se o golfu ima puno raspravljati, davno je dokazano da
vw isporučuje mnogo više motora, bolji izbor dodatne opreme,
da ima puno bolje performanse i da je uvijek korak ispred konkurencije
 
Legend
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
golf je uvijek bio najprodavanije auto u svojoj klasi,
ja mislim da ce i šestica tu tradiciju zbog nekih
konkretnih razloga nastaviti, kao npr:
1: cijena neće biti veća od 5
2: prvi golf u kojem se počeo ugrađivati commonrail
,ujedno i najtiši golf ikada
3;najbolje fabrički opremljen
4;najagresivniji izgled od svih golfovai najljepši
5;najsigurniji golf ikada (euro n cap chrash test)

a šta se o golfu ima puno raspravljati, davno je dokazano da
vw isporučuje mnogo više motora, bolji izbor dodatne opreme,
da ima puno bolje performanse i da je uvijek korak ispred konkurencije

:lol:
 
Član
hahaha...ispred konkurencije...TEK ugradili common-rail, koji KIA vec 6-7 godina ima...a da ne pricamo o boljim proizvodjacima...
stvarno me nasmija...:lol:
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
golf je uvijek bio najprodavanije auto u svojoj klasi,
ja mislim da ce i šestica tu tradiciju zbog nekih
konkretnih razloga nastaviti, kao npr:
1: cijena neće biti veća od 5
2: prvi golf u kojem se počeo ugrađivati commonrail
,ujedno i najtiši golf ikada
3;najbolje fabrički opremljen
4;najagresivniji izgled od svih golfovai najljepši
5;najsigurniji golf ikada (euro n cap chrash test)

a šta se o golfu ima puno raspravljati, davno je dokazano da
vw isporučuje mnogo više motora, bolji izbor dodatne opreme,
da ima puno bolje performanse i da je uvijek korak ispred konkurencije

siris dezinformacije druze, Golf nije najprodavanije auto u svojoj klasi, jer je Corolla najprodavanije auto inace, a samim tim u kompakt klasi... a Golf je najprodavanije VW auto...;)
 
Član
Faya dovuci ti ta auta,kia,citroen,koje vec dodji u zenicu ja cu prijatelja zovnut trkamo se po kolko god hoces... Gdje ces poredit citroen i kiu sa VW-om? Pa ova sestica 2.0 tdi kosta ko 3 kie,2 citroena :D i gdje ces poredit HDI sa TDI-em? hdi nije trkaci motor,to je motor za stedljive voznje...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
hahaha...ispred konkurencije...TEK ugradili common-rail, koji KIA vec 6-7 godina ima...a da ne pricamo o boljim proizvodjacima...
stvarno me nasmija...:lol:

al TDI motor dere sve te common rail.... ako imas sta reci nadji common rail... i da stanemo na crtu... ti i ja...
 
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
hahaha...ispred konkurencije...TEK ugradili common-rail, koji KIA vec 6-7 godina ima...a da ne pricamo o boljim proizvodjacima...
stvarno me nasmija...:lol:

al TDI motor dere sve te common rail.... ako imas sta reci nadji common rail... i da stanemo na crtu... ti i ja...

nemam nista protiv Golfa, a ni protiv VW, ali stani na crtu sa BMW-om 120d (common-rail) i sa Golfom 2.0TDI PD, cisto sumnjam da ces "poderati" BMW-a sa Golfom
 
Član
olensoner je napisao(la):
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
hahaha...ispred konkurencije...TEK ugradili common-rail, koji KIA vec 6-7 godina ima...a da ne pricamo o boljim proizvodjacima...
stvarno me nasmija...:lol:

al TDI motor dere sve te common rail.... ako imas sta reci nadji common rail... i da stanemo na crtu... ti i ja...

nemam nista protiv Golfa, a ni protiv VW, ali stani na crtu sa BMW-om 120d (common-rail) i sa Golfom 2.0TDI PD, cisto sumnjam da ces "poderati" BMW-a sa Golfom

ne znam za 2.0 tdi... al za 1.9 znam.... manje price vise rada... ustvari... to samo da ti kazem
 
Član
Astra je napisao(la):
Faya dovuci ti ta auta,kia,citroen,koje vec dodji u zenicu ja cu prijatelja zovnut trkamo se po kolko god hoces... Gdje ces poredit citroen i kiu sa VW-om? Pa ova sestica 2.0 tdi kosta ko 3 kie,2 citroena :D i gdje ces poredit HDI sa TDI-em? hdi nije trkaci motor,to je motor za stedljive voznje...

covjece...haj molim te nemoj laprdat tolko...cuj ne mozes Citroena s VW-om poredit...covjece, znas li ti sta je citroen??? ta marka ima vise inovacija i modela, nego sto VW moze zamislit...
a HDi...o tome nema price...ja s 1.6 od 92 KS trehnem koga god hoces s 1.9 tdi od 105 KS...
nadji golfa s tim motorom, i ja s Citroenom s njim stajem na crtu kad god hoce...
i da...to TDI trkaci motor??? hahhaa, lud si :lol:
bulex je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
hahaha...ispred konkurencije...TEK ugradili common-rail, koji KIA vec 6-7 godina ima...a da ne pricamo o boljim proizvodjacima...
stvarno me nasmija...:lol:

al TDI motor dere sve te common rail.... ako imas sta reci nadji common rail... i da stanemo na crtu... ti i ja...

pa nisam reko da ja imam...al znam sta 1.6 HDi cini 1.9 TDI-ju...tako da sigurno i taj 2.0 HDi se moze vrlo lako poredit sa 2.0 TDI-jem...
C_A_T_T_O je napisao(la):
Strasno:D 12 litara po gradu:D Kolko li si se navozao takvih auta pa tako hladno tvrdis:D

pitaj clana adnan_17, kolko mu Octavia II 1.9 TDI trosi po tuzli...10 l, a motor preso 15 hiljada...
zasto onda 140 KS, kad ih pritisnes ne bi trosili 12???
 
Član
hehehehe

eto sahbaza


nemogu da vjerujem,jebote TDI trkaci motor,mozda zato sluzi ono T u nazivu,
Ljudi polemisete o motorima koji su smjesni,pa VW je 84godine ugradio motor od 139 konja u GTI dvojku koja i dan danas nakon milion predjenih kilometara,i uginutih konja ubija sve te supermoderne trkace konje!
Pricajmo malo o modernim dizelasima koji su stvarno mocni,recimo o BMW-ovim dizelasima koji su u nekim stavkama bolji od benzinaca sa istom kubikazom,pricajmo o Alfinom 2,4JTD M-Jet motoru koji ce postiditi hrpu kako ih vi zovete brzih auta!
Jbt neko napisa da kida asfalt,pa jebote to je 140KS,to je davno postalo normalno za imati pod haubom,a vi se furate kao da je to nesto brzo,danas nista nije brzo sto ima ispod 200KS,a i to je neki donji prag!

A sto se odjednom nafatalo ovih TDI trkaca,pa to je cudo,dodjite na race pa da vidite gdje su te vase trkace masine :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top