volkswagen-golf-2.0-tdi-na-testu

volkswagen-golf-2.0-tdi-na-testu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pike_gti je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
kazem ti...necemo eto u lovu...kad se nadjemo na semaforu, nije frka...al sad nesto maksuz...vala necu...
boli mene k, misli ti sta hoces, vjeruj il ne...al ja sam se uvjerio, i jos neki ljudi..al nebitno

mozda vozac nije valjo :) moras vidjet kako moj 1.9 ide...

e more bit i to...nisam ja ni to iskljucio...ja mislim da sam negdje spomeno...:)
 
Član
procitaj moje postove...reko sam...i ja se potegnem nekad s nekim...tu je bila prica neprekidnom trkanju nekih 10-15 min
 
Član
Džeste trkači :cool:

jao jao koliko ljudi VW ubi u oci =)
pomalo ba, bice to dobro ljudi :lol:

na pocetku mi se golf 6 nije svidjala, vise bi volio da je to bio fejslift od 5-ce, ali sad vec pocinju doradjivat ;)
i ps. neko rece da golf nije najprodavanije auto !? a Bokte :)
 
Član
funky je napisao(la):
Džeste trkači :cool:

jao jao koliko ljudi VW ubi u oci =)
pomalo ba, bice to dobro ljudi :lol:

na pocetku mi se golf 6 nije svidjala, vise bi volio da je to bio fejslift od 5-ce, ali sad vec pocinju doradjivat ;)
i ps. neko rece da golf nije najprodavanije auto !? a Bokte :)

u bosni je najprodavanije,pogotovo starije generacije:lol:
 
Član
joj faya najbrzi si oca mi :D sta se dzabe prepires...citroen najbolje auto na svijetu :D i ko kaze da nema logike pa naravno da ce 90 konja biti brze od 105 konja pogotovo zato sto je citroen,ja mislim da sam ga jednom vidio,veoma aerodinamican...a i ako te pobjedi pike s audijem,uzmi corsu,mozda ti ne moze na pravcu nish ali imas gewinde otrest ces ga u krivini ko prikazu a imas i ono sportsko sjediste ne mozes se pomac :D pusica
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top