Višestrukom prekršiocu oduzet i treći automobil!

Višestrukom prekršiocu oduzet i treći automobil!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma relativno su svi ovde u pravu...obje teorije imaju smisla...trebaju ih kombinovat...oduzet degenu sve sto ima tockove pa i usisivac, njega pritvorit na jedno vrijeme, naplatit mu sve sto ima duzan pa bumo vidili hocel opet...ako bude samo ponoviti postupak al u ostrijoj mjeri...
 
Član
daaaavno sam ja rekao da mu nece stati tako lako u kraj samo oduzimanjem auta:) ima ih on jos na lageru da ih sad ne nabrajam, tip je lud do bola i jbg voli voznju :icon_biggrin:
 
Član
@Guster

E hebaji ga onda, neka mu vrate i ovo sto su mu oduzeli i neka ga puste da vozi. Cinjenica da mu nista ne mogu ili ne zele!?
 
Član
acer5101 je napisao(la):
@Guster

E hebaji ga onda, neka mu vrate i ovo sto su mu oduzeli i neka ga puste da vozi. Cinjenica da mu nista ne mogu ili ne zele!?
fazon je u tome sto je takav lik da ce vjek naci neku vozilicu i da ce uvjek vozit ma koliko mu ih uzmu, znam lika i znam sta je rekao, a uvjek izvarijantisu neku vozilicu za malo para samo da ide ili na stranim tablama....
 
Član
Nek on varijantise a vamo dug drzavi 25 milja:lol::lol::lol: dobro mu idu te varijante, samo ne znam dokle ce tako moc;);)

Postoji velika mogucnost da ta auta u dogovoru s komsijama il jaranima registruju na sebe da bi on mogao slobodno da ih voza. Sumnjam da bi koja budala njemu tek tako dala auto jer zna da ce iza krivine ostat bez njega... hehehe
 
Član
Zatvore treba ukinut vala. Na prislini rad u rudnike, kamenolome, na gradnju autoputa, ciscenje smeca, nuklearnih reaktora i jos kakve opasne poslove :icon_smile:
 
Član
Iskreno,

Ja bih prije sa njim pijanim sjeo za volan nego sa nekim trijeznim vozačima,

Neka priča ko šta hoće taj momak nije nikoga ugrozio ni povrijedio, a policija nema pametnija posla nego da ganja pošten narod,

Umjesto da razbiju bande kriminalaca koji od poštena naroda kradu auta i kasnije za ista auta iznuđuju novac policija ganja čovjeka koji stane kada ga zaustavljaju,

More lopova narkomana iznuđivača a oni se bave ovim momkom ...


ccccccc
 
Član
cuj on pošten,nijedno auto nije registrovano nit ima vozacke,ako je to pošteno ja sam djevica marija :)
samim tim sto je sjeo u auto bez vozacke,ugrozava saobracaj,i dzaba mu sto vozi najbolje na svijetu kad nema vozacke :)

jesmo li to ti i ja budale sto smo polozili vozacke i sto placamo kazne za prekrsaje koje uradimo?i mi neposteni jel?
 
Član
Evo i ja svoje misljenje da iznesem:

Dakle ovaj momak konkretno je za mene debil, ocigledno je da frajer zivi u nekom svom svijetu i evidentno je
da je nasao rupu u zakonu(jednu od mnogih) i ovi klosari kvalifikovani, ili sa zavrsenom osnovnom ne mogu mu nista, sve sto urade oduzmu mu auto, ali eto denisa odmah sutra sa novim i kakav moras biti peh da u relativno kratkom vremenskom periodu policija te zaustavi, ili si non stop za volanom ili provociras policiju na cesti...

Druga stvar, koji kreten moras biti da das nekom ko nema vozacke, kome su vec 2 puta oduzimali auto...smijesno...al galone rece hitan slucaj ovo ono, ma da je ne znam ti sta evo ti pare za taxi ili sjedni ja cu te odbaciti.

Trece, ovo je zalosno sta radi Saobracajna policija KS, kao i pripadnici PU koji su zaduzeni za nadgledanje saobracaja, ja mislim da ovo nigdje nema, on ce te zaustaviti i ako mu je ceif ma naci ce ti nesto da ti prikaci pa makar. Komplet ovu policiju treba preuredit, jer dok god kriminalci setaju i voze se u autima koja su policiji manje vise dobro poznata i ne smiju ih zaustaviti, a sa druge strane mi obicni smrtnici smo idealni za stimulans na platu.

Mislim tema o policiji je veoma opsirna, mogao bi pisati....u "sukobu" sam sa njima vec nepunih 5 godina,
mogu nabrojati na prste jedne ruke koliko puta me zaustavio normalan policajac, a zaustavljan sam mnogo puta...
 
Član
ma ovo nije ba za crne hronike ovo je ba za humora..... ovo je presmijesno...... covjek se sprda sa policijom....
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
sta ako je rekao:
komsija brate pomagaj pozlilo mi djevojci moram je hitno u bolnicu ili neku slicnu laz,a komsija nasjeo i posudio mu auto!

Treba zato komsiju kazniti sto je naivan i dobrodusan???????????????????
Treba kazniti majmuna koji vozi! Komsija nije kriv!
I da je ne daj Boze zgazio nekog mog,nebi me interesovao komsija,niti njegovo auto,nego taj dripac koji je vozio,njega bih trazio!

To je tako apsurdno da nema dalje! To je ista stvar kada bih sada ljudima poceli oduzimati pistolje zato sto su pucali i nosili ih bez dozvole i slicno,a covjeka koji je pucao ostavis na miru!
Nije kriv pistolj nego majmun koji je koristio pistolj!
Isto tako nije krivo auto nego majmun koji je vozio auto!

Pa znaci da taj komsija,ako ga vec zna,a zna ga sigurno dok mu je dao auto,veci olosh od njega.Mislim,nema mi logike nikakve neke razloge davat,tipa:bolestan mi ovaj onaj,pozlilo nekome.....Glupost prava.A zna vec kakav je i daje mu auto.CCCCCC.E dobrog komsije:lol::lol:
 

MTR

Član
joj razvuce se tema o nekom debilu , gluho i ne bilo. Da mi takav udari auto , i da ga nadjem platio bi nekom narkomanu da ga u supak zguzi i sve bi snimio i podijelio po carsiji
 
Član
daj ba.... tema nidje veze..... nek se locka ovo ba........ ili je prebacite dole u off.......
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top