Višestrukom prekršiocu oduzet i treći automobil!

Višestrukom prekršiocu oduzet i treći automobil!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JD. je napisao(la):
vidio bi vas sviju ovdje sto bi se bunili sto su komsiji oduzeli auto da je ovaj nekog vaseg pokupio na pjesackom...

ja bi se opet bunio,mozda ne bi u tom trenutku,jer bi imao vaznijih briga,al kasnije,kad bi se smirio,krivo bi mi i zbog toga bilo,jer nije komsija ni njegovo auto krivo,nego taj sto vozi
komsija je kriv,sto je uopste dao,al na osnovu cega uzet covjeku nesto vrijedno 5000KM?sto je to posudio nekom ko je to iskoristio u pogresne svrhe?
 
Član
edoze je napisao(la):
JD. je napisao(la):
vidio bi vas sviju ovdje sto bi se bunili sto su komsiji oduzeli auto da je ovaj nekog vaseg pokupio na pjesackom...

ja bi se opet bunio,mozda ne bi u tom trenutku,jer bi imao vaznijih briga,al kasnije,kad bi se smirio,krivo bi mi i zbog toga bilo,jer nije komsija ni njegovo auto krivo,nego taj sto vozi
komsija je kriv,sto je uopste dao,al na osnovu cega uzet covjeku nesto vrijedno 5000KM?sto je to posudio nekom ko je to iskoristio u pogresne svrhe?

Zato druze sto je svjesno i voljno posudio stvar covjeku koji je rekorder po broju prekrsaja i to svi znaju, ne moras mu bit nit komsija nit poznanik dovoljno je da novine prelistas.

Nije mu niko slucajno dao auto, nego svjesno mu dao auto znajuci kakav je i ovaj naravno nastavi po svom zato su i uzeli stvar kojom se cine prekrsaji, to je u ovom slucaju auto. Nema potrebe da mu uzimaju kucu, stan il sta vec, ako im je u cilju da vrate dug drzavi od ova tri auta mogu dovoljno zaradit ostatak sto ostane u zatvor na izdrzavanje.
Samo ne znam sta ce kad mu licna istekne il neki drugi dokument kad bude vadio, sve se vodi preko CIPS-a, nece nista moc izvadit dok ovo ne sredi, dug prema drzavi.
:123::123::123::123:
 
Član
Schumi je napisao(la):
A šta ako je ovaj uzeo auto bez komšijinog znanja?

heheh..to ce oni na sudu odlucivat, mada mora mu ovaj kljuc dat samim tim i auto u protivnom ce bit kradja auta.. :icon_smile:
valjda je tako:D
 
Član
sta ako je rekao:
komsija brate pomagaj pozlilo mi djevojci moram je hitno u bolnicu ili neku slicnu laz,a komsija nasjeo i posudio mu auto!

Treba zato komsiju kazniti sto je naivan i dobrodusan???????????????????
Treba kazniti majmuna koji vozi! Komsija nije kriv!
I da je ne daj Boze zgazio nekog mog,nebi me interesovao komsija,niti njegovo auto,nego taj dripac koji je vozio,njega bih trazio!

To je tako apsurdno da nema dalje! To je ista stvar kada bih sada ljudima poceli oduzimati pistolje zato sto su pucali i nosili ih bez dozvole i slicno,a covjeka koji je pucao ostavis na miru!
Nije kriv pistolj nego majmun koji je koristio pistolj!
Isto tako nije krivo auto nego majmun koji je vozio auto!
 
Član
Ma kod tog levata treba djelovati preventivno, pa recimo da zađu po komšiluku i svima oduzmu auto, jer nikad se ne zna kad ce mu neko iz komsiluku posuditi auto!

Al-Galone je svaku dobro napisao!
 

JD.

Član
Al_Galone je napisao(la):
To je ista stvar kada bih sada ljudima poceli oduzimati pistolje zato sto su pucali i nosili ih bez dozvole i slicno,a covjeka koji je pucao ostavis na miru!
Nije kriv pistolj nego majmun koji je koristio pistolj!
Isto tako nije krivo auto nego majmun koji je vozio auto!

a da je lagao komsiji, pa ima sud pa ga komsija tuzi i eto...

i kako da ga kazne onda ?

zatvori su puni, ubice cekaju na izdrzavanje kazne a ne neko ko ima milion kazni (za koje svakako nije predvidjena zatvorska kazna)

i kako da ga kazne nego da mu oduzmu sredstvo kojim pravi te prekrsaje... ocito je da ga jedino tako mogu sprijeciti da vozi, jer kao sto sam vec rekao zatvor nije predvidjen za te prekrsaje

kad vec spominjes pistolje, policija oduzima pistolje, nebitno jesu li vlasnistvo onog kod koga su ih nasli ili nekog drugog ;)
 

JD.

Član
pa vidjecemo koliko ce ih jos riskirati da ostanu bez auta... ljudi dodju pameti samo kad ih dobro opalis po dzepu izgleda
 
de ba ljudi puno gledate filmove...ako je prevario jednog ne moze sto ljudi :icon_evil: ne moze biti toliki maher da prevari cijeli komsiluk,ljudi mu svjesno daju auta,sta je vama...

ja tebi dam svoj pistolj za koji imam dozvolu i ti ubijes nekog...i sta treba ti da odes na lice mjesta uzmes pistolj i kazes,to je moje i kuci...postoji procedura...i ne znam koji debil dadne auto onoom ko nema polozeno :icon_rolleyes: :icon_mad:
 
Član
samo nek se oduzima :),oduzima se svugdje sto ne i kod nas.
izglasa se zakon i eto zakona pa ti se tuzi ako hoces.
a ko daje kome auto?
hitan slucaj jel,hajde sjedi i ja vozim i idemo u bolnicu i to je to.
 
Član
Slazem se sa galetom, kako napisa, da nekog upucas, oni ti oduzmu samo pistolj i to je to.
Il prodajes drogu, oduzmu ti drogu i puste te, i ti uzmes novu i opet u prodaju. Nidje veze...
Nek skontaju sta raditi s njim...
 
Zanimljivo...sve tudja auta...a pored ovih on još ima jednog Golfa 3, Dodge-a nekog, Audija i možda još koje u međuvremenu da se nabavilo...umjesto da oduzimaju tuđa auta, pritvoriti na određeno vrijeme i završena priča...al ipak je to naša policija.On kako je vozao do sad tako će i od sad sve dok kakav konkretan zakon po tim pitanjima ne donesu jer ovako njega boli briga naravno

Al_Galone je napisao(la):
sta ako je rekao:
komsija brate pomagaj pozlilo mi djevojci moram je hitno u bolnicu ili neku slicnu laz,a komsija nasjeo i posudio mu auto!

Ima on svoja 3 lično auta i ni jedno od tih nije oduzeto...i umjesto djevojke ženu i dijete, a i komšije dobro znaju za to da nema vozačke i sva auta su mu ne registrovasna i na stranim tablama...Zanimljivo da ni jedno od tih auta nije oduzeto nego samo tuđa :icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top