Višestrukom prekršiocu oduzet i treći automobil!

Višestrukom prekršiocu oduzet i treći automobil!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
0g1 je napisao(la):
popisam se ja na nasu policiju i zakon i sve ovo fuj

Pa da... nema efekta auta oduzimat kad je već takva situacija... strpaj iza rešetaka i gotovo... kad svi ostali mogu normalno da se ponašaju na cesti i imaju vozačke dozvole, što njemu ovo dozvoljavaju...
 

JD.

Član
antrax je napisao(la):
0g1 je napisao(la):
popisam se ja na nasu policiju i zakon i sve ovo fuj

Pa da... nema efekta auta oduzimat kad je već takva situacija... strpaj iza rešetaka i gotovo... kad svi ostali mogu normalno da se ponašaju na cesti i imaju vozačke dozvole, što njemu ovo dozvoljavaju...

ima efekta, nek se nauci i taj komsija pameti da ne daje auto nekome ko nije ni polozio vozacki

da ubije nekog na cesti svi bi vi drugacije ovdje pisali...
 
Član
ima kako nema efekta,doci ce i 25k na naplatu a 50 km je dan zatvora,ili su skinuli na 25 :) pa racunaj :D
 
Član
:lol::lol::lol: dadneš mu auto da ode do granapa i ostaneš i bez auta i piva :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Koja je ovo glupost!
Odakle im pravo da oduzmu komsijno auto!

Samo treba govna tuziti!
Pravo na privatno vlasnistvo je ustavno pravo i odakle pravo drzavi da oduzme nekome moje auto ako sam mu ga ja dao???????????????
To sto drzava ima nerijeesenih problema sa nekim trecim,netice se mene niti moga auta!

Svaki advokat bi se napio krvi i policiji i drzavi i sudu i svemu redom za ovo oduzimanje! Neznam samo sta ti ljudi rade!

Jel zna neko kako se zove taj zakon o oduzimanju???

Ima li ga neko? Bas bih volio procitiati kakve su gluposti nabaljezgali!
 
Član
Imas dopunu zakona koju su skoro uveli zbog sranja, divljanja i nesreca na cestama. Ima i na netu da se nadju te sluzbene novine,mislim...

Ja ih potpuno podrzavam u tome, nek uzimaju sve. Covjek izadje u novinama, ne jednom nego tri puta i kako mu oduzimaju auto zbog divljanja i oni mu opet daju.

Eto sad nece nikako imat auta godinu dana dok sudija ne odluci dal ce prodavat auta da nadoknadi dug drzavi preko tendera.:icon_smile::icon_smile:
 
Član
Šta god da su nabaljezgali slažem se sa tobom da nemaju pravo da oduzimaju imovinu trećeg lica!!!


Uzmemo u obzir gospodju pelak kojoj su samo oduzeli nesto malo na njeno ime, a nisu ostatak imovine koja potice od svih njenih nedjela, a glasi na ime ukućana, vidimo koliko nam je i zakon i drzava APSURD.

SMIJEŠNO, FUUUUUUUUUUUUJ
 

IGY

Član
auto se daje samo najboljem prijatelju, sto znaci da znas sve o njemu, i to da ima te kazne itd....
jos plus decko nema ni vozacki polozen, stoga neka oduzimaju auta konjima koji mu daju da dovede sebe i druge u opasnost
 
Član
nisu konji ti koji su dali vec je konj taj koji vozi!
U tome je problem,treba vozaca srediti a ne auta mu oduzimati!
Dakle neki prljavi bogatas nikad nece prestati divljati zato jer mu to sto mu oduzmu auto ne predstavlja nista posebno,a da n jega odvedu u muriju eh to bi vec znacilo nesto!
 
Član
slazem se sa al_galone,nije auto krivo nego vozac
ti sto si mu dao si debil,al ne moras zato ostat bez auta,koje ce mozda zavrsit na nekom tenderu il nesto slicno,ako mu ga definitivno oduzmu
koji klinac zapljenjuju tudja auta,nema nikakvog smisla,nek njemu uzmu kucu,stan,njegovu il od roditelja,prodaju,i vrate mu ono sto ostane nakon sto se drzavi isplate kazne i vozdra
ne moraju komsije ispastat,sad covjek ostade bez auta:icon_rolleyes:
sto je najgore,sad da ga vrati,morat ce pokrenut neki proces u sudu sigurno,i opet ce sad i tog komsiju ogulit zato sto trazi ono sto mu pripada
 

JD.

Član
vidio bi vas sviju ovdje sto bi se bunili sto su komsiji oduzeli auto da je ovaj nekog vaseg pokupio na pjesackom...

onda bi odobravali cak i to da mu policija noge polomi pa da ne moze vise voziti i slicno

svima vama ne valja policija kad radi svoj posao kad se vas ne tice, a kad vas se tice e onda kukate sto policija ne radi svoj posao bolje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top