Vicevi

Vicevi

Član
eh da i ja napisem vic...
krenuo Mujo u Pazaric preko Igmana i popne se on na igman i nizbrdo da se spusti u leru... zaustavlja ga policajac i kaze mu "sta to bolan mujo vozis na leru", kaze mujo ma to samo sa igmana se spustio, kad ce ti policajac "ne lazi me mujo, od sarajeva ti meni vozis na leru"...:D :D
 
Član
Jebu se dva pedera ispod mosta, kad u tom trenutku vidi ih policajac i kaze, alo sta radite to, ma nista evo hladim ***** u Savi. Policajac ce na to, nije ti ovo Sava ovo je Dunav, a peder kaze Savo izvadi licnu kartu i pokazi coveku ko si!!!

Kaze sin ocu : Tata treba mi telefon da podrzava: sve tehnologije da ima 12 gb memorije, java, pdf, office sve to da podrzava, da ima ekran osetljiv na dodir, ma da bude u fulu. Otac odgovara: Sine a zasto se ti lepo ne bi drogirao kao sva ostala deca
 
Član
Došao Medvedev u Vašington i Obama ga lijepo primio,ušli u Bijelu kuću i kaže mu:

- Dođi u ovu sobu, ovo je soba zabave. Pritisni ovo dugme.

Medvedev pritsne i poprska ga mlaz vode, svi ministri, generali itd... koji

su bili oko njih počnu da... se smiju. Obama mu ponovo kaže:

- Hajde sad pritisni 2. dugme.

- Ma neću , prosli put si me poprskao.

- Hajde, hajde, hajde!

I on pritisne, kad ga još veći mlaz vode poprska i svi počnu da se smiju.

- Hajde sada pritisni ovo 3. dugme!

- Ma neću!

- Ma hajde da vidiš šta ovo treće radi!!! Znaš kako je dobro!

Ovaj pritisne i padne mu kanta vode na glavu! Svi se ponovo smiju.

- Ma dobra ti je ova soba zabave, mi u Rusiji imamo nešto slično, dođi ti

sa mnom na par dana u Rusiju da ti pokažem...

Kasnije u Rusiji Obamu svi fino dočekaju, i Medvedev ga odvede u jednu sobu.

- Hajde pritisni ovo dugme.

Obama pritisne i ništa se ne desi a oko njih se svi smiju.

- Šta je ovo? Ništa se nije desilo što se smiju???

- Ma pusti ih, nego pritisni ovo drugo dugme!

Pritisne i opet se ništa ne desi a svi počinju da umiru od smijeha.

- Ništa se ne dešava a vi se ponovo smijete!

- Samo pritisni 3. dugme pa ćeš videti šta se dešava, hajde, hajde!

Pritisne Obama i 3. dugme kad ono svi se valjaju po podu smijući se a ništa se nije desilo!

- Bjeeeži Medvedeve, kod tebe nije uopšte zanimljivo. Odo' ja nazad u Ameriku....

-Koju Ameriku?!?
 
Član
Jel' znate šta je MOŠA? Kada jebeš djevojku od pozadi i pljuneš joj na ledja... a ona se okrene i ti joj SVRŠIŠ PO FACI!!!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Kakva fora, plačem.:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Došao mali Perica kod mame i place - Maaamaaa meni se piiiškiii !!!
- Ne plaći sine, sad će te mama odvesti da piškiš.
- Neću da me ti vodiš!
- Dobro, onda će tata.
- Neću, hoću da me vodi baka!
- A zašto baš baka?
- Njoj se tresu ruke.
 
Član
Ide tako covek pustinjom...vrucina....nigde vode...

i sad naidje na jednu oazu...pored oaze prelepa devojka...

i ona mu dade 2 izbora..ili da mu da vode..ili da je

i sad..sta ce misli se...ma bice jos vode..ovakva priika se nepropusta...

i tako nastavi on dalje..kad kasnije...opet oaza....jos lepse devojke!

i sad musko ko musko..jeli....i tako nastavi on dalje...

treca oaza....isti slucaj....

i kad je vec bio na izmaku snaga...naidje na cetvrtu..sad sta je da je..on mora da pije vodu!.kad kod nje besan turcin!

kaze : Poj...si mi pola harema i sad moram da te ubijem!

I sad covek sta ce..pa nemoj...pa resicemo..i kao ajde da se njih dvojica opklade...da turcin postavi 10 vojnika na 10 metara od njega...i da on prdne!i sad ako vojnici to osete da ga pusti...

Turcinu to bese zabavno...misli se nema sanse da ovi osete..kao aj da proba...

i postavi on 10 vojnika na 10 metara od njega...kad ovi stvarno osete!

Turcin ne moze da veruje..pa kaze dacu ti pola harema i sve sto ti srce iste..postavicu 100 vojnika na 100 metara od tebe !ali ako neosete ubicu te!

i tako postavi on vojnike..ovaj prdnu...kad oni..jaooo grozni smrdi!Turcin u cudu!Prosto ne moze da veruje! Ma kaze sve cu ti dati samo jos ovo cudo da vidim!Stavicu ja 200 vojnika na 200 metara od tebe! pa ako to osete...sve dajem!

i covek pristane...sve po dogovoru..ovi mucenici se guse nikad gore..kad samo odjednom oseti kako ga neko potapsa po ramenu!

Pa dobro covece...ajde sto spavate na roditeljskom sastanku nekazem desava se..ali sto jos i PRDITE!


Dosao Hitler u logor i govori jevrejima. Ljudi veceras ce vam Severina doci da vam otpjeva jednu pjesmu. AAAAaa super koju pjesmu? Gas Gas!!!! :lol:
 
Član
Izasao lik u provod navecer te u nekom baru sretne najbolju prijateljicu svoje bivse zene...prica po prica,pice po pice oni se malo opuste te odluce da odu u hotel...kada su dosli u sobu djevojka rece da se ide osvjeziti u kupatilo dok se ovaj raspremi...
nas heroj se naravno raskomotio fino,zavalio se u krevet,gotiva! medjutim sjeti se odjednom obecanja bivse zene da ce mu se osvetiti...konta se on "ma ko je je*e"...u tom trenu izlazi djevojka iz kupatila sa pistoljem u jednoj ruci i tanjirom punim gov*na u drugoj ruci,te poruci liku "jedi ili cu te ubiti"...ovaj se pokusa izvuci,medjutim vidi on da se ova ne za*ebaje,sta ce;poce jest'...tako on jede,riga,place sve u isto vrijeme,dok mu djevojka ne rece,da je dosta te da je zasluzio da je opali...on se ocisti,sredi i taman da umoci,kad ga budi zena da ustane!
na sta on veli "sto me sad budis pi*ka ti materina,gdje si bila kad sam gov*a jeo! :D
 
:lol::lol::lol::lol::lol: prejak samo ima manu dug je necu ga moc prepricavat inace u drustvu samo viceve prosipam :icon_biggrin:

sad cu ga naucit :D
 
Administrator
Dođe jedan čovjek u gostionu i kaže: -"Dečki, znam jedan novi vic o policajcima!" Tip koji je sjedio sam za stolom ustane se i kaže: -"Hej! Jel' ti znaš da sam ja policajac?" -"Ne brini, tebi ću ga dvaput ispričati."
 
Top