Vicevi

Vicevi

Bili Bosanac i Japanac i Japanac kaže Bosancu:
- "Hoćeš li da ti pokažem nešto japansko?"
- "Hajde", reče Bosanac.
Japanac ga prebije i kaže mu
- "E to ti je karate."
Pita ponovo Japanac Bosanca.
- "Hoćeš li da ti pokažem nešto japansko?"
Bosanac pristade. Japanac ga opet prebije i kaže mu
- "E to ti je džudo."
Kad se Bosanac prisjeti i pita Japanca:
- "Hoćeš li ja tebi da pokažem nešto japansko?"
Japanac sav srećan pristade. Bosanac dohvati jednu šipku i udari Japanca. Japanac sav krvav ustaje i pita:
- "Pa dobro bre brate, šta je tu japansko?"
- "Poluosovina od Toyote!"

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

OmO

Član
"Rekla mi tetka iz Njemačke da možda neće doći ove godine za praznike... ali, t€€€€€€€€tka!!!"
 
Član
Učiteljica u Posušju ispituje djecu u razredu što žele biti kada odrastu.
Dođe red na Pericu:
- ''Želim bit milijarder, otić u najskuplji disko i tamo pokupit najbolju pičku, poklonit joj milijun eura vrijedan BMW. Želim apartman na Havajima, dvorac u Parizu, putovat po svijetu, i sa pičkom vodit ljubav 3 puta dnevno.''
Učiteljica šokirana odgovorom, zgrožena djetetovim ponašanjem odluči ignorirati odgovor i pita sljedećeg učenika:
- ''A ti Marice?''
Marica:
- ''Želim biti Pericina pička!''
 
Nakon 40 godina susretnu se Mujo i Suljo u carsiji obojica ostrili i pozove Mujo Sulju sebi u kucu da se malo ispricaju nakon duzeg vremena sto se nisu vidjeli.
Dođu oni Muji u kuću i tako razgovaraju o prošlom vremenu
kad mujo vikne svoju ženu "maco de nam bona pristavi jednu kafu"
nastave oni s pricom donese njemu zena kafu kad ne prodje malo
" de zlato moje naspi nam po koju čašicu" i naspe ona njima
kad će Mujo opet "de pile moje nasjeci nam malo meze"
sve to Sulji nije bilo jasno kako se tako njih dvoje tako mogu lijepo slagat nakon toliko vremena provedenog zajedno
i upita ti on Muju " Mujo vidim ti svojoj ženi sve tepaš -maco-zlato-pile "
a Mujo ce na to "ja to tako evo vec pet godina ne mogu se sjetit njenog imena nema šanse"




Sretnu se Mujo i Haso koji se nisu dugo vidjeli jer je Haso isao u Afriku na neko takmičenje
Mujo- jel ba Haso šta to ima u toj Africi
Huso- ma nema ništa takmičilo se i et
Mujo- pa jesil šta ulovio ?
Haso- ma jesam par Lavova, jednog Slona, tri Nosoroga i oko dvadeset Nopliza
Mujo- ma dobro sve ti vjerujem a za ove Noplize jok kakve su ti to životinje?
Huso- ma de to ti je nesto vako slično ko MI hoda na dvi noge trči okolo i crne je boje i non stop viče NO PLIZ
 
Dosla zena na pregled ginekologu.Ovaj je postavi na stol za preglede
i kad je ona rasirila noge, on uzviknu:
"O kolika pizdurina, kolika pizdurina...
Zena rece, pa dobro i sama to znam, ali ne morate to ponavljati.
Oprostite gospodjo, ali ja sam samo jedanput rekao...
 
Član
Dragi dnevniče,

prošle godine sam na kući zamenila sve stare drvene prozore sa novom PVC stolarijom i skupljim izo staklima.
Prozori su super, štedimo na gejanju i sve bi bilo izvrsno da me nije pre nekoliko dana nazvao vlasnik firme koja je postavljala prozore i rekao mi da je prošlo godinu dana, a da prozori nisu plaćeni.
Bila sam jako iznenađena tom njegovom izjavom pa sam mu ponovila ono što su mi rekli njegovi iz prodaje kada sam kupovala :
„Ti prozori su toliko dobri i štedljivi da će za godinu dana sami sebe otplatiti!“

Halooooooo!!! Prošlo je godinu dan!!!
Ako sam plava nisam glupa!
 
Član
phantom je napisao(la):
Dragi dnevniče,

prošle godine sam na kući zamenila sve stare drvene prozore sa novom PVC stolarijom i skupljim izo staklima.
Prozori su super, štedimo na gejanju i sve bi bilo izvrsno da me nije pre nekoliko dana nazvao vlasnik firme koja je postavljala prozore i rekao mi da je prošlo godinu dana, a da prozori nisu plaćeni.
Bila sam jako iznenađena tom njegovom izjavom pa sam mu ponovila ono što su mi rekli njegovi iz prodaje kada sam kupovala :
„Ti prozori su toliko dobri i štedljivi da će za godinu dana sami sebe otplatiti!“

Halooooooo!!! Prošlo je godinu dan!!!
Ako sam plava nisam glupa!
hehehe dobar.. mozda su presvuceni lumar folijom:D
 
Član
BABA I UNUK.
-Sine, šta radiš u wc-u?
-Perem zube.
-Već pola sata?
-Pa temeljno ih perem.
-A šta lupa to?
-Pa jako ih perem, da se cakle...
-A šta to stenje?
-Drkam baba jebote, šta si dosadna.
 
Putovanja.ba
Administrator
Da osvjezimo :)

Kaže Fata Muji:
• Trudna sam!
Mujo će iznenađeno:
• Kako trudna, bolan, pa pazio sam!
A Fata odgovara:
• Pa, to ti je kao u saobraćaju, džabe ti što paziš kad drugi ne paze...
 
Administrator
Off topic nije dostupan ostalim članovima. Samo mi možemo vidjeti ovaj podforum. Jedino da ga ponovo vratimo u funkciju ili napravimo novi podforum koji bi služio ovakvim stvarima, ali sa određenim pravilima
 
Top