VENOM Tuning Styling Show Sarajevo

VENOM Tuning Styling Show Sarajevo

SVE SPREMNO ZA SUTRASNJI SPEKTAKL OCEKUJEMO VAS U VELIKOM BROJU POSLIJE 14:00 DOBRODOSLI :D !!!

bit ce prisutne 2 televizije i par profi fotografa :D
 
BHT Ovisnik
tibor987 je napisao(la):
CoL3 je napisao(la):
imal tko da ide iz mostara samnom da dijelimo gorivo,nema jos place:D

9ipo enerige pumpa, ako hoces aj s nama u kolonu ;)

ma imao sam veliku zelju,a slabe financije,jos mi nije bila placa,imao nekih financijskih izdataka,bas mi se islo pravo:icon_evil:
 
BHT Ovisnik
bilo mi je i to u planu,al oni ne namjeravaju veceras kuci ja mislim,a ja moram na posao ujutro,a islo mi se i sa mojim autom,znas i sam kako je to:icon_twisted:
 
upravo se vratio, ne mogu vise, extra bilo, cekamo koga od fotografa da ubaci kakve slicice.... :D ako ne zaglave na partijanju :icon_biggrin:
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
upravo se vratio, ne mogu vise, extra bilo, cekamo koga od fotografa da ubaci kakve slicice.... :D ako ne zaglave na partijanju :icon_biggrin:

evo se ja dosao presvuci i pravac event opet :cool::cool: bilo gori zemlja ekipa iz AK Burnout opravdala naziv :123::123:
 
Član
Jedina zamjerka mjesanje politike u tuning gdje joj nije mjesto SBB i forumu mladih iste stranke se zahvaljivati za mjesto i promovisanje stranke tako fuj... Event je bio na nivou osim toga ;)
 
i ono paljenje guma FAIL golemi , brate prvo jebu asvalt od parkinga gdje su ljudi fino ustupili da se odrzi event a drugo nema prostora za toga , lole u stali medju aute i palili gume a kamencici frcaju po autima , sreca pa nije prema mom okrenuto bilo al dok sam pozadi stajao opalilo me par kamencica , seljakluk mrtvi ostalo sve extra do kad sam bio, styling sam fulio
 
Top