VENOM Tuning Styling Show Sarajevo

VENOM Tuning Styling Show Sarajevo

ja prnuo i nabio jedva 135,1 , a momak sa 147 cini mi se Dragan da se zove, kao sto koki rece cini mi se rece nik Antares, citroencic ja mislim da je bio, 2xDD + 2x12" divljaka + 2 Acu :icon_eek::icon_eek:
 
Član
Rezultati

dB

Klasa Mini:
1. Omar Mehović 136.6
2. Semir Šačić 135.2
3. Marko Kosjerina 133.2

Klasa Mini Pro:
1. Omer Salihović 138.0
2. Kenan Kučuk 137.9
3. Senad Hodžić 134.6

Klasa Pro:
1. Dragan Kulić 147.5
2. Damir Lale 135.2

Klasa Pro Max:
1. Billy Agić

--------------------------------------
Style

1. Samir Kadić (VW Corrado)
2. Dino Jahić (Opel Astra GTC)
3. Jan Hmjelovjec (Golf 4)

Best German: Zoran Bilić (BMW E30)
Jap Style: Edo Frenjo (Opel Kadet)
Race look: Veko Muratcaus (Astra G)
Presentation: Amel Bešo (BMW E36)
Lower than grannies nipples: Billy Agić (Golf 2)
Best project: Billy Agić (Golf 2)

-----------------------------------------

Guranje auta na 42m: Čajdro (ZE-Tuning) :D

:cool::cool::cool:
Inace da i ja ovom prilikom pozdravim sve koji su dosli. Posebno one koji su putovali iz drugih gradova, da ne nabrajam sad bilo je iz svih krajeva BiH. Hvala puno svima i vidimo se ponovo :D
 
prvenstveno hvala svima koji su dosli nadam se da ste se dobro proveli uz nase mnogobrojne sadrzaje tokom cijelog dana, od rapera Buba correlija, Dzale, Rizme & Slova, Franklyn Factora, Focusa te brejk ekipe Darkstar Crewa, preko guranja automobila na 42 m do samog showa koji su nam spremili momci iz ZE-tuninga, ak Burnouta, zajedno sa neponovljivim Billyem Agicem, takodjer se nadam da ste zadovoljni dobivenim nagradama i peharima te nasim DJ-evima papa S & nikolas koji su vas "dizali" na after partyu, takodjer da uljepsaju svu atmosferu tu su bile i amk VENOM hostese hvala ljudi svima od srca sto ste nam pomogli u realiziranju eventa na ovakvom nivou takodjer jedno veliko posebno hvala svim klubovima koji su se odazvali i uvelicali manifestaciju od mostarskih, zenickih, sarajevskih ma jednom rijeciju cijelom tuning&styling svijetu iz Bosne i Hercegovine i regiona
na eventu je takodjer bilo prisutno par televizijskih kuca, te profi fotografa ovom prilikom bi zelio da se zahvalim Igoru Isanovicu IGYu Igy photography te Damiru Hujicu iz ekskluzive hvala momci sto ste se potrudili docarat svu atmosferu ljudima koji su bili sprijeceni doci...
sve slike klipovi od vcrs u punom sastavu u galeriji na stranici www.amkvenom.com uzivajte, a premijerno ovdje samo za vas :


<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/y0lvzcDfsag" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

na kraju hvala amk venom crewu koji su se lomili cijeli dan kako bi sve bilo ok..
nadam se da nisam nekog izostavio nadam se da ste uzivali, do iduceg puta ;)
 
Top