VENOM Tuning Styling Show Sarajevo

VENOM Tuning Styling Show Sarajevo

Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
hehehe

evo ih pravilnici uploadani nadam se da je ok db je izmjenjen a za style smo se potrudili da bude sto precizniji

link za download:

style:
http://img802.imageshack.us/img802/1882/pravilnikstyle150x150p1.jpg

db-drag:
http://www.sendspace.com/file/e8b9gg

Dali u mini pro smijem imati dva zalinkana pojačala od po 1500rms-a na 1x15" sub-u unutar SP kutije...
sa ukupno 100mm2 kabla na kojima su dva osiguraca po 60A???
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Ako koristis 15" subove u mini pro imas max dozvoljenu snagu od 1500w, sto se tice osiguraca je ok..

OK sta je sa Bandpass kutijama??? jel idu one u mini pro???
kad bi na kablovima od ukupno 100mm2 bila dva osiguraca po 200A???
 
Po formuli ide 6A po mm2, znaci na 100mm2 mozes imati max 600A , u tvom slucaju imas 2x200A=400A sto je u redu..
a BandPass kutije su dozvoljene ukoliko velicina porta ne prelazi 16cm...
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
Po formuli ide 6A po mm2, znaci na 100mm2 mozes imati max 600A , u tvom slucaju imas 2x200A=400A sto je u redu..
a BandPass kutije su dozvoljene ukoliko velicina porta ne prelazi 16cm...

znaci smijem imat 2x13cm port na kutiji...:icon_question: ili slot port dinenzije 10/16
i dali se organizator takmicenja moze takmiciti po pravilniku, to nigdje nema???
 
2x13cm=26 cm shodno pravilima koja kazu da smijes imati precnik samo do 16 cm znaci da ne mozes ;)

edit:
organizator? hmm kad su sudije neovisne i termlab masina i rezultati transparentni zasto da ne, primjer alex se takmicio u gradisci a bio je cak sudija pa je to ok bilo...

za slot port nema ogranicenja u velicini mislim da sam ti pomogao rjesit nedoumice :p
 
Član
svaka cast, vidim da si nastrebao pravilnik na pamet, svaka cast i muhi...
vidimo se dole abd...

btw. alex nije bio organizator kad se takmicio, jos to bi trebalo detaljno rijesiti pravilnikom ...
 
hehehe znao sam da je neka meza u pitanju, po mom misljenju nije ok sudije da se takmice, a clanovi kluba koji to organizuju pogotovo ako se radi o transparentnom mjerenju mislim da je to sasvim ok...zato smo i uzeli 3 sudije koji nemaju veze s klubom da bi sve bilo fer i posteno...

hvala i dobrodosao :cool:
 
Član
Liga je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Dodaj na kraju visina automobila, 12 cenata je 0-a visina, svaki cenat nize od toga je 1:1 ( cenat:bod) se nadodava, svaki cenat visi od toga toliko se oduzima :cool::lol: Da se malo nagradi psihicka bol od toliko kocenja bibikanja psovanja bogova na vozaca kad koci na svakoj rupi i svakom lezecem, i cima starce da ide sa njima jer kod njega j egepekt pun muzike i cim vise od 2 sjedne dere gume po obrvama :cool::lol::lol:

Lijecis li ti taj poremecaj sto imas ili ti nema spasa :icon_question:

p.s.
:lol::lol::lol:

Nazalost Liga, ja sam ti davno oš'o :lol:
 
Član
Moze li malo pojasnjenja za styling, koliko klasa ako ih ima uopste ili je jedna, koliko pehara, specijalnih nagrada?
 
uradjen je update pravilnika za db mozete ga preuzeti ovdje:

http://www.sendspace.com/file/bi8py5

sto se tice stylinga svi idu u jednu generalnu klasu gdje se biraju prva 3 mjesta pored toga ce se birat best german, jap...standardno

nagrade su pehari diplome i kotizacije, kako ce biti rasporedjene zavisi od broja takmicara
 
Top