VENOM Tuning Styling Show Sarajevo

VENOM Tuning Styling Show Sarajevo

Član
Tek mi je sad sapeo datum eventa za OKO...
Mislim da je malo smijesno pa i tupavo da u cca 15 dana imamo dva eventa i to u istom gradu wtf???
Tu gubite takmicare (natjecatelje) sigurno ce doci manji broj ljudi na jedan zbog drugog eventa i obratno...
Čak šta više "srpanj" je šupalj mjesec u kojem nemamo ništa u BiH, bilo bi daleko pametnije da je event zakazan negdje sredinom srpnja, parking kao parking nece nigdje pobjeci jer ionako zjapi prazan...

Svakako sretno još jednom i čekamo pravila koja su trebala biti objavljena vec danas :icon_smile:
 
Član
Aludiram vise na datum od 8-10.06 vam je Karlovac i dB cup, i ako bi neko od komsija planirao da dodje i podrzi prvu organizaciju, poklapa se sa Karlovcem, a tamo bude ludilo...

Ko su sudije (lopovi :p)
 
Član
Valjda nece biti samoubica pa da koji padne na auta :lol:
Ako zatreba kakvog printa naleti do radnje da se dog ;)
 
jbg datum jest skakljiv malo al bilo je il tad il tek u septembru pa sam ja uzeo oba :D

izvinjavam se sto pravilnik nismo dostavili do danas bit ce najkasnije preksutra, razlog bit ce predstavljena premijerno nova pravila pa molimo da se strpite...

sto se tice sudija za db:

amk VENOM i
Mirza Muhic caraudio..ba

style:

Dino poznatiji kao JD. s foruma

Amar Zcustoms

te opet Mirza muhic za audio komponente u autu
 
Član
guster je napisao(la):
Valjda nece biti samoubica pa da koji padne na auta :lol:
Ako zatreba kakvog printa naleti do radnje da se dog ;)

Ako bude trebalo printa, ja sam duplo jeftiniji od Kileta...
Kolko god ti on kaže kod mene upolovi...:lol::lol::lol:
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
guster je napisao(la):
Valjda nece biti samoubica pa da koji padne na auta :lol:
Ako zatreba kakvog printa naleti do radnje da se dog ;)

Ako bude trebalo printa, ja sam duplo jeftiniji od Kileta...
Kolko god ti on kaže kod mene upolovi...:lol::lol::lol:

BANUJTE BEKIRA:D:lol::lol::lol::lol::lol:
 
hehehe

evo ih pravilnici uploadani nadam se da je ok db je izmjenjen a za style smo se potrudili da bude sto precizniji

link za download:

style:
http://img802.imageshack.us/img802/1882/pravilnikstyle150x150p1.jpg

db-drag:
http://www.sendspace.com/file/e8b9gg
 
Član
Dodaj na kraju visina automobila, 12 cenata je 0-a visina, svaki cenat nize od toga je 1:1 ( cenat:bod) se nadodava, svaki cenat visi od toga toliko se oduzima :cool::lol: Da se malo nagradi psihicka bol od toliko kocenja bibikanja psovanja bogova na vozaca kad koci na svakoj rupi i svakom lezecem, i cima starce da ide sa njima jer kod njega j egepekt pun muzike i cim vise od 2 sjedne dere gume po obrvama :cool::lol::lol:
 
Legend
tibor987 je napisao(la):
Dodaj na kraju visina automobila, 12 cenata je 0-a visina, svaki cenat nize od toga je 1:1 ( cenat:bod) se nadodava, svaki cenat visi od toga toliko se oduzima :cool::lol: Da se malo nagradi psihicka bol od toliko kocenja bibikanja psovanja bogova na vozaca kad koci na svakoj rupi i svakom lezecem, i cima starce da ide sa njima jer kod njega j egepekt pun muzike i cim vise od 2 sjedne dere gume po obrvama :cool::lol::lol:

Lijecis li ti taj poremecaj sto imas ili ti nema spasa :icon_question:

p.s.
:lol::lol::lol:
 
Top