Veliki problemmm

Veliki problemmm

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
to sto ti baca ulje tu je do gumice al nemoj ti dirat da ne znes palenje al tvom je autu svako pomalo mescini jeb mater to treba sve fimo po redu slozit na svoje mjesto po fabrickim parametrima da bi bilo kako treba naruci se kod fadila
na 061 134 558 reci da sam ti ja dao broj i kad bi mogao doc da se to nasteluje da se vise nepeglas jer nemoze se tek tako razvodnik zakretat kako ko pozeli pozz;)
 
razvuko mi se remen na alternatoru i izvuko mi akumulator,pa nisam mogo upalit auto.
Kad sam sredio remen,auto radi i umjesto 20 koliko je trosio 2 dana,sad trosi 9 l gradske voznje.
a sredio sam palenje i radi ko nov.
 
Član
nikakve veze nema remen sa potrosnjom on samo puni bateriju i pokrece v,punpu:icon_smile:
 
Zerr je napisao(la):
nikakve veze nema remen sa potrosnjom on samo puni bateriju i pokrece v,punpu:icon_smile:

nisam ja lud,trosi mi 2 dana 20 litara i zamjenim remen koji je proklizavo i sad trosi normalno.
prelazim svaki dan 150 km i znam svoje auto.
sad je novi problem sto mi trza na gasu i kad dodam gas ne prima ga vec trza,trosi vise i jedva ide.
kad dodam gas nazad vidim crn dim.:icon_question:
 
Član
kad nisi lud sto onda trazis savjete od raje napravi sam kad znas svoje auto :icon_question:pozz
 
baca mi varnicu sa kabla koji sa bobine ide na razvodnik
taj kabal sam odvojio od drugih kablova na kojima immaju selne i auto normalno radi,a kad uhvatim taj kabal udara me struja??
jel to otisla bobina?
 
Član
da ti je otisla bonbina nebi mogao upaliti otisli su ti kablovi ili su bez veze uzmi silikonske
oni probijaju
 
Znam da nije otisla BOBINA.
Malo pravopisa nebi skodilo..
Promjenio sam kablove i razvodnu kapu i sad se smirilo sve.
 
promjenio kablove i razvodnu i radi ko nov..
preso100 km i poce trokirat nenormalno i gasi se cim pustim gas,ne moze da radi,sve trokira,radi ko trabant,pa sta mu je??
mjenjam bobinu,nema sta drugo
 
promjenio bobinu danas i nakon 100 km opet ista stvar,samo poce trokirat,trza ne prima gas,ne znam sta mu je,da nije do razvodnika??
platine nedavno mjenjo,da nije osovina ona u razvodniku??
 
Član
fakat pregledaj razvodnik da nije dobio ''lufta'', ispod platina provjeri kakvo je stanje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top