Veko Skoda xXx

Veko Skoda xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JD. je napisao(la):
kad je izasao taj novi pravilnik znas li ?

jesi li to saznao pouzdano ili cuo negdje.. ?

stvarno kad je izasao?
ako je to tacno ima da ga nadjem i sa njim zatamnim auto pa nek jedu g....
 
nihad3tzo je napisao(la):
auuuu veko brate svaka cast auto je perverzno ispalo evo 3 minute zatacko brisem sline sa tastature  . . . massive respect prelijep je skodilak ! ! ! Nek je sa srecom i dabogda puno puno kilometara preso sa njim!
Josh jednom svaka cast(svaka ti dala) i veliki pozz!!!!

heheeh hvala drug.......
pozz
 
Član
Ako bude lijepo vrijeme u subotu ce moj skodilak pocrnit, hebo muriju, ja bi davno zatamnio, al bilo hladno, pa reko da necu upropastit folije.

Ma samo vi tamnite hebes muriju, ja cu zatamnit sve osim prednje sajbe. postavicu slike kad zavrsim...:D

Pozz Veko brate, ja nemam sta komentirat tvoje auto, sve je vec receno:cool:
 
Član
ja sm na puntu imao sve zatamljeno osim zadnje sajbe niko me nikad nije peglao zbog toga a bilo je masa zaustvljanja od strane "VLASTI"...
 
N

nenad

Ja sam na Puntu imo godinu i po zatamnjena sva stakla, 30/40%, al NIKAD mi niko nije nista reko za folije, nikad me preko granice nisu peglali, na kraju sam skino prednje jer su mi dosadile folije...
 
Početnik
gongo je napisao(la):
JD. je napisao(la):
kad je izasao taj novi pravilnik znas li ?

jesi li to saznao pouzdano ili cuo negdje.. ?

stvarno kad je izasao?
ako je to tacno ima da ga nadjem i sa njim zatamnim auto pa nek jedu g....

taj nam pravilnik najbolje odgovara, de ima li gdje da se downloaduje to, pa da se zatamni bar 90%... :cool:
 

JD.

Član
Veko Skoda je napisao(la):
ma ljudi samo zatamnite slobodnoo...jebo njih.....hhehehe
a i JD ima zatamljena stakla

ma sreca mene ne zaustavljaju cesto, eto odkako je tog zakona platio 3 kazne,a zaustavili me mozda jos 3 puta i to je to. tako da nije lose... :)
 
Član
kod mene sve tamno mrakk :)
par puta me zaustavili reko fabricki tako i et :) u slo cro i at niko nista...
jest me jednom zezo u olovu i htio da pise prijavu al nije mogo,at vozacka :)
ufatise me presretaci neki dan,superb tamna neka boja,

sto se tice skode respect,daj nam ba jos slika :)
svaka cast :)
 
Član
Ja sam cijelu BiH obišao i uzduž i poprijeko sa zatamnjenim svim staklima, sem prednje šajbe, i to sve 90%... zaustavili su me bezbroj puta, i nikad niko nije spomenuo, a ne napisao neku kaznu zbog zatamnjenih stakala... uopšte nemam pojma čemu tolika panika oko tog... :S i trebali bih otvorit novu temu ako već ima potrebe još za raspravom u vezi folija...

a Veko care, svaka tebi čast za ovaj rad... čista desetka, nije moglo bolje... samo naprijed.
 
Član
Jebiga, zavisi i od auta koje vozis. Tipa, obisao pola Bosne, par puta spomenuli, i to u zadnjih 2-3 mjeseca, prije toga niko. Brava medjutim, obisla i vise, niko nikad nije ni spomenuo, cura kojoj sam je prodao i dan danas voza tako, niko je nista ne pita :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top