Veko Skoda xXx

Veko Skoda xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
trizex je napisao(la):
Jebiga, zavisi i od auta koje vozis. Tipa, obisao pola Bosne, par puta spomenuli, i to u zadnjih 2-3 mjeseca, prije toga niko. Brava medjutim, obisla i vise, niko nikad nije ni spomenuo, cura kojoj sam je prodao i dan danas voza tako, niko je nista ne pita :)
To je dobro, nek voza i uživa bez problema... blago nje :) Ovaj audi s8, naknadno stavljene folije i niko nikad upitao me nije za to... dok nisam ovdje pročitao na forumu na par mjesta da ima raja problema s policijom zbog folija, nebih ni znao da unutar granica BiH se igdje to spominje, a ne kazne plaćaju zbog tog... ;)

To i jest to... trebalo bih biti isto za sva auta, ako već kao što rekoše nije nabrojano u dodatnu opremu...
 
Legend
Nemojte covjeku temu kvariti sa staklima, ajmo dole nek neko postavi temu pa prebacite off topic..

vidio sam skodu preksinoc ispred holiday inna, bas sam se sjebo :D,cudno na nasim ulicama vidjet onak uradjeno auto :), ne svakodnevnica, privlaci paznju u svakom slucaju..

Sto se mog ukusa tice, meni se ne svidja onaj crni dio, sve ostalo je za pohvalu.. a sto se tice fela, dobro bi cucale one kao kod deje, probaj ;)

pozz
 
.nOKe je napisao(la):
Nemojte covjeku temu kvariti sa staklima, ajmo dole nek neko postavi temu pa prebacite off topic..

vidio sam skodu preksinoc ispred holiday inna, bas sam se sjebo :D,cudno na nasim ulicama vidjet onak uradjeno auto :), ne svakodnevnica, privlaci paznju u svakom slucaju..

Sto se mog ukusa tice, meni se ne svidja onaj crni dio, sve ostalo je za pohvalu.. a sto se tice fela, dobro bi cucale one kao kod deje, probaj ;)

pozz

e hvala ti,a sto se tice fela,kod deje su one felge 17 ke,a ja ne mogu staviti 17 ke jer mi je previse spusteno auto,a narucio sam felge 16 ke tak da ce uskoro biti.....
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top