Veko Skoda xXx

Veko Skoda xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sinoc smo bas bili na vrbanji :D
felgice su mu hoas one sinoc nemoj skidat veko!!!
jel ono malo konja pa mal usis na haubi :D :D
 
Veko Skoda je napisao(la):
hehe HVALA VAM FAKAT.........na lijepim rijecima...a sto se tice murije...za 2 dana su me zaustavili...haj da ne lazem ali fkt jedno 40 puta.....
pozz

Wellcome to the club po pitanju murije:lol:Sto se tice stakala bit ce ti zanimljivo, meni je to prvo pitanje kad me zaustave, a prijava do sad za to nekim cudom ima svega 7-8:DJos ti je boja upadnija puno, pa onda ce tek da bude peglanja:lol:Uglavnom skodilak extra uradjen to je bitno, a lako ce se s murijom;)
 
heheheh hvala hvala....a preksinoc mi murija htjela oduzeti auto jer nisu znali koje je autoo....hahahah
a nisam bio uradio atest za boju,nisam imao nijedne tablice,onda zatamljena stakla itd..itd....
ma svaki dan po 10 tak puta me zaustave....jbg....dok se naviknu malo hehe...
pozz svima i Hvala josh jednom
 
Član
Veko Skoda je napisao(la):
heheheh hvala hvala....a preksinoc mi murija htjela oduzeti auto jer nisu znali koje je autoo....hahahah
a nisam bio uradio atest za boju,nisam imao nijedne tablice,onda zatamljena stakla itd..itd....
ma svaki dan po 10 tak puta me zaustave....jbg....dok se naviknu malo  hehe...
pozz svima i Hvala josh jednom


valja ih drug naplacati. haj sretno i odradi to oko boje da te ne peglaju ;)
 
Član
Nema vise peglanja oko zatamnjivanja stakala,po zakonu sad se smije tako da nasw zbog toga mogu samo povuci ..., samo uradi atest na boju, to ti je 50 km na masinskom fak.
 
Početnik
Alden_SA je napisao(la):
Nema vise peglanja oko zatamnjivanja stakala,po zakonu sad se smije tako da nasw zbog toga mogu samo povuci ..., samo uradi atest na boju, to ti je 50 km na masinskom fak.

Sta ima smije se zatamnit..mene neki dan kaznili za folije, 40KM.. po novom zakonu, to ti je prekršaj po članu 203, (nešto u vezi opreme na vozilu,nema ništa konkretno za folije), kažnjivo po članu 238,tačka 38..valjda sam bio jasan.
 
Alden_SA je napisao(la):
Nema vise peglanja oko zatamnjivanja stakala,po zakonu sad se smije tako da nasw zbog toga mogu samo povuci ..., samo uradi atest na boju, to ti je 50 km na masinskom fak.

Imas negdje koji je clan zakona u pitanju ili prepravka vec postojeceg clana ili sta vec...Ako je stvarno tako da imam adut za odbranu:lol:posto su se na to izvlacili i kad je izmijenjeno da mogu biti iza sjedista vozaca i suvozaca, pa onda kad im kazes kako clan glasi odustanu od daljeg peglanja
 
uradio sam atest za boju....a i ja sam se izvalcio da po zakonu nigdje ne pise da ne smijem imati zatamljena stakla....hehe ali djaba dobio sam nalog 40 km...jbg sad jel smijes ili ne....ja sam dobio nalog...hehehe
ma ne mogu oni meni napisati naloga koliko ja mogu im naplacat...mamu .. ..........
pozz svima
 
Član
sto se stakala tice ,meni je astra zatamljena 70% i sad sam registrovo auto i mislili smo da ganjamo nesto da se upise u saobracajnu,medjutim receno nam je(LOKI) da nema nikakve potrebe da se to unosi u saobracajnu jer se vise nece sankcionisat zatamljena stakla;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top