Veko Skoda xXx

Veko Skoda xXx

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Veko skoda je extra.
Danas maksuz prosao pored tvoje radnje u zelji da je uslikam kad tako nema skodilaka
Pozz
 
Član
Skoda prica 16 jezika! Ma pravo je ispala,steta samo sto boja nije kao sto je planirano,kao na avataru,ali je extra! Nek ti je sa srecom buraz!
 
Član
Svakom svoje,ja volim drecavo narandzastu boju!!! Ovo na avataru je blizu lamborghinijovoj boji a ona je uzivo predobra!
 
kod mene je Lamborgini boja orginalna..a na ovoj sa avatara nijee....a Nikola hvala ti drug......
bit ce uskoro pred radnjom...hehehee
 
Početnik
no coment
respect veko skodilac je spica newma dalje
opet jedan unikat na sarajevskim ulicama
pozz brate cujemo se za par dana
 
Član
svaka cast. samo pegla li te murija zbog zatamnjenja i stopki?

sa srecom i sad polako gadan je onaj kanal pred mojom zgradom da sta ne slomis dok felge ne stavis
 
Član
veko skodilak je fakat :icon_rolleyes: perverzan ne mogu da vjerujem svaka cast my respect covjece... sinoc po gradu skakuce zakucano do poda a raja se samo okrece :icon_eek: da si vidio...
nema sta mislim da je najbolja u bih a i na balkanu...
kao sa neke moto igre na PS3 svaka cast...
 
hehe HVALA VAM FAKAT.........na lijepim rijecima...a sto se tice murije...za 2 dana su me zaustavili...haj da ne lazem ali fkt jedno 40 puta.....
pozz
 
Član
skoda je prejaka!

prejako je uradjena, samo mogu reci svaka cast na ulozenoj lovu, trudu i vremenu, al eto na kraju se sve to i isplati jer je bas bas prejebena!

sretno veko u daljim radovima i cuvaj se onog lezeceg kod gimnazije ;]

pozdrav !;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top