Vasi kutci odakle tipkate

Vasi kutci odakle tipkate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tipo16V je napisao(la):
ko je reko da ko bilda samo se troshe hemije haha

fakat ko je to reko??

@smajke - eh legendo i ja tako zborim vec godinama... i umal da me prevare oko nove... al nisam se dao...
i da me ne bih doveli u iskusenje
OGLAS: Poklanjam pakovanje No Explode-a kaze za motivaciju snagi i izdrzljivost pri fizickom radu.... zapakovano naravno ko novo... prednost onima iz provincije Al Diwaniyah.... hvala
 
Početnik
ne trpajte se tim budalastinama... not good!

ajmo sada, svi zajedno: 10 cucnjeva, 10 sklekova, 20 trbusnjaka, pa pauza od 3 min, pa iz pocetka... jedan-dva, jedan-dva... ;)
 
Član
hej al ja nemogu 10 sklekova... jebiga... mozel zenskih??

@Tipo16V - jarane... jel mi dojadila... ustanem odem u kuhinju.. sve sranje uzmi piletine... dodjem na ponocku... nema nista kvalitetno.. hajd opet neku piletinu... za dorucak jaja (od pileta) jel mi dosadilo... nekad sjednem u kuhinju... nabijem cvike i placem od muke... a kad dodjem u sobu skinem se stanem pred ogledalo i brojim novo perje sto mi je niklo...
 
N

nenad

"Tastes like chicken" haha, svi imaju isti problem, prvih mjesec dana sva hrana zanimljivo a poslije...
 
bulex je napisao(la):
kad dodjem u sobu skinem se stanem pred ogledalo i brojim novo perje sto mi je niklo...
hahahaha :lol:

a jel vi dole ne smijete nigdje van kampa izlaziti, jel mozete otici u grad(ak toga ima :)) i kupiti sebi nesto, ili se samo smijete u kampu hraniti?
 
Član
Death_beat je napisao(la):
bulex je napisao(la):
kad dodjem u sobu skinem se stanem pred ogledalo i brojim novo perje sto mi je niklo...
hahahaha :lol:

a jel vi dole ne smijete nigdje van kampa izlaziti, jel mozete otici u grad(ak toga ima :)) i kupiti sebi nesto, ili se samo smijete u kampu hraniti?

pa izlazak iz kampa ti je kao put bez povratka :D so chiken rulez
 
Član
Death_beat je napisao(la):
a to..hehe :)
chiken je onda dobar :D

samo se pitam gdje nadju toliku piletinu... isto kao da hibridno uzgajaju genetski modificirano pile velicne... cudovista iz panonskog... i samo sjeku komadice... i deru ih na razne nachine...
 
Početnik
tuga pregolema .... sve suho nikakvo ... ni nashta ne lichi sve ima isti ukus kartona ... i milijardu i 800 kalorija po gramu ...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top