Vasi kutci odakle tipkate

Vasi kutci odakle tipkate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Misli se da pokazete dio sobe gdje vam je PC. Pa evo ja cu poceti, vidim neka dosada preovladava u zadnje vrijeme na forumu, pa reko da malo razbijemo monotomiju, nasalimo se i et...

Efo i mog kutka, doduse sad je malo izmijenjeno al et... u principu je isto :D

 
Član
Nop, u danasnje vrijeme PC zacas izlapi, napominjem da je ovo starija slika, dakle, nisu ni oni kao sto su nekada bili :), planirao sam PC premjestit tamo gdje spavam, ali to prvo kad rijesim mrezu u kuci, zanima me kakvi su kutci kod ovih tjunera nasih sa foruma :D
 
Član
Ma joj, ja i tuner ? :p, zanimaju me i auta i PC-evi, samo sto ce mi ovo drugo biti profesija aBd :)

A nema multi guzinga, ali su zato bili multipl displeyi :p

Prije 3 godine :)

 
Početnik
SamiRX-8 je napisao(la):
Ma joj, ja i tuner ? :p, zanimaju me i auta i PC-evi, samo sto ce mi ovo drugo biti profesija aBd :)

A nema multi guzinga, ali su zato bili multipl displeyi :p

Prije 3 godine :)


Tako reci,sad te razumijemo cemu ova tema, malo struke.. i ja sam veterinarski tehnicar, pa ako ko ima kravu bolesnu nek stavi sliku ;)
 
Član
post-workspace2.jpg
 
Član
Ne vidim zasto je za kurcenja drug... i ja sam furao net na pentium dvici do prije 4 godine, i malo po malo i et... I sad slobodno kazem, da mi je PC kanta, ne zadovoljava moje potrebe i to je to, lijepo izgleda, ali je za mene slab...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top