Vasi kutci odakle tipkate

Vasi kutci odakle tipkate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh pa o tome ti i govorim, i ja sam se batalio igara prije godinu dana, bas kao sto si rekao, masina za rad i multimediju, a inace ti je ovdje u Tuzli sve jeftinije sto se tice hardwera ;)
 
Član
btw, oni zvučnici logitech x-530 5.1 ,imam iste, kupio sam ih prije 2 godine, koštali 520kn, prije 2 mjeseca sam ih pogledao u istom ducanu 580kn, dakle cijena im raste ne pada, jako kvalitetni zvucnici, koristim ih na kompu naravno, koristio sam ih sa linijom vani na proslavi, ljudi mislili da imam neke ogromne zvucnike nemogu ih nac di su lol, jednostavno jebeni zvucnici sto se tice kvaliteta/cijena/snaga
 
Član
corrado je napisao(la):
btw, oni zvučnici logitech x-530 5.1 ,imam iste, kupio sam ih prije 2 godine, koštali 520kn, prije 2 mjeseca sam ih pogledao u istom ducanu 580kn, dakle cijena im raste ne pada, jako kvalitetni zvucnici, koristim ih na kompu naravno, koristio sam ih sa linijom vani na proslavi, ljudi mislili da imam neke ogromne zvucnike nemogu ih nac di su lol, jednostavno jebeni zvucnici sto se tice kvaliteta/cijena/snaga

hheh slazem se za kvalitet a ja sam svoje uzeo ima sad neznam tacno mozda 3-4god i pala im je cijena 15km
 
spa0760qk8.jpg


eto i mog siromastva :)
 
Član
corrado je napisao(la):
btw, oni zvučnici logitech x-530 5.1 ,imam iste, kupio sam ih prije 2 godine, koštali 520kn, prije 2 mjeseca sam ih pogledao u istom ducanu 580kn, dakle cijena im raste ne pada, jako kvalitetni zvucnici, koristim ih na kompu naravno, koristio sam ih sa linijom vani na proslavi, ljudi mislili da imam neke ogromne zvucnike nemogu ih nac di su lol, jednostavno jebeni zvucnici sto se tice kvaliteta/cijena/snaga

Za moje su frendovi rekli da ce kupit iste i ugraditi u auto :lol:

Ako su ovi jaki, kakvi su tek onda Z-5500, i sada su negdje oko 300€ :D
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
corrado je napisao(la):
btw, oni zvučnici logitech x-530 5.1 ,imam iste, kupio sam ih prije 2 godine, koštali 520kn, prije 2 mjeseca sam ih pogledao u istom ducanu 580kn, dakle cijena im raste ne pada, jako kvalitetni zvucnici, koristim ih na kompu naravno, koristio sam ih sa linijom vani na proslavi, ljudi mislili da imam neke ogromne zvucnike nemogu ih nac di su lol, jednostavno jebeni zvucnici sto se tice kvaliteta/cijena/snaga

Za moje su frendovi rekli da ce kupit iste i ugraditi u auto :lol:

Ako su ovi jaki, kakvi su tek onda Z-5500, i sada su negdje oko 300€ :D

hehe,to nisu zvucnici nego strojnice:icon_biggrin:
 
Početnik
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
nemojte me krivo shvatit, ali malo poglupa tema, ono za kurčenja...
bezze...
e, da... meni se takodjer tako ucini... ali poslije skontam, nije ba... jbg... nekako smo previse "non-personal" kad smo online, ne zna niko nista ni o kome, pa pogledom u neciji kutak otkrijemo nesto o toj osobi...

evo, ovo je moj kutak! kao sto se da zakljuciti, veoma sam "organizirana" osoba... na desktop-u mi je "posao sa strane" i forumi, msn i slicno, a na laptop-u je kao "ozbiljan posao"... papiri na sve strane, "uredno" organizirano u "kamarice", da znam sta je sta... cigarete su jos tu, ali se krecu izlaznom putanjom... zvucnici - gotovo pa savrsenstvo... ne vidi se wireless i nesto mi nije podesen, kako sam uzela laptop sa windows platformom... inace, tu je ranije bio macbook, koji je sada u cosku (ali nisam mogla da fotkam, crkle baterije u aparatu)... inace, taj cosak, gdje je sad macbook stacioniran za stalno, to mi je omiljeni cosak za tipkanje... tv se vidi sa svih strana sobe, ali tamo mi je nekako najdraze sjediti, tipkati i gledati tv - kad imam sta da tipkam... nekako je to moj pravi cosak... onaj omiljeni... ovo sto se vidi na fotci, to je ono "radni dio" sobe...



a, sto se ovoga tice...
Deyo je napisao(la):
...a jel' ti znaš da ne možeš sjediti na dvije stolice (multi-guzing)?

ja to rijesih velikim stolom i tockicima na stolici ;) po cijeli dan se klizem od jednog do drugog...
 
Početnik
hahahaah, dobar... taman da mi osvjetli sto... tek da vidis ostala rasvjetna tijela u toj sobi hahahahahaah...
 
Legend
Efo i mog sa zakasnjenjem, dvoumio sam se... dal da stavljam jer bilo je jednom vec.

 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top