Vasi kutci odakle tipkate

Vasi kutci odakle tipkate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Death_beat je napisao(la):
hehe nesto kontam, zamislite crnjaka, tek dodjete u bosnu, docekaju vas sa ruckom..ono piletina bude :D

desilo mi se... prosle godine ja doso kuchi... kaze mati... ev ruchak ono ovo ja napravila... hajd reko da jedem... i u onom avionu chiken or pasta fazoni... sta si reko napravila... kaze piletina i krompir u rerni... ee jebiga reko mati
 
Član
spa0158sd7.jpg
 
Početnik
bulex je napisao(la):
Death_beat je napisao(la):
hehe nesto kontam, zamislite crnjaka, tek dodjete u bosnu, docekaju vas sa ruckom..ono piletina bude :D

desilo mi se... prosle godine ja doso kuchi... kaze mati... ev ruchak ono ovo ja napravila... hajd reko da jedem... i u onom avionu chiken or pasta fazoni... sta si reko napravila... kaze piletina i krompir u rerni... ee jebiga reko mati

Kazu u Turkishu onom truhlom ... Siiiiiiiir Chicken or Pasta ... reko Chicken .... Siiiiiiir no Chicken ... a pu hebem ti majku pa sto me pitash ...

A nemoze mi se desiti da bude piletina zato shto odma u Kulu u Semizovcu navratim i teletine ispod sacha pola kile opalim ... onako za dobar dan :)
 
Član
shalu na stranu.... sha ti radis bolan budan ovako kasno/rano?

kulin dvor... corbica ili cevap jarane... uh uh...

a kad se ide preko beograda ili zagreba... gas gas gas... do kuce da se pojede nesto kvalitetno :D:D
 
Početnik
ne radim sutra uzeo sam labor day onaj ... pa malo slusham muziku chillam ....
avaz primam citam svako jutro sabahom :) ali hvala ti ...
najgore mi je sto cu ustat opet u pola 7 :( roknicu se .... zadnji puta prije jedno 4 mjeseca kad sam uzimo slobodan dan ... ustanem u 7 prevrci se nekako do 9 u 9 malo net film net film ... u 2 nisam imao vishe sta raditi i odem na posao :)
 
Član
Tipo16V je napisao(la):
ne radim sutra uzeo sam labor day onaj ... pa malo slusham muziku chillam ....
avaz primam citam svako jutro sabahom :) ali hvala ti ...
najgore mi je sto cu ustat opet u pola 7 :( roknicu se .... zadnji puta prije jedno 4 mjeseca kad sam uzimo slobodan dan ... ustanem u 7 prevrci se nekako do 9 u 9 malo net film net film ... u 2 nisam imao vishe sta raditi i odem na posao :)

ma nesto se vise volim prevrtati... ili gledati u tacku... nego otici na poso :D:D
 
Početnik
ajmo, djeca, fajront... dosta vise ovog nocnog tulumarenja... brzo, po dozu chicken ili one protein shit whatever i krevet :lol::lol::lol:
 
Član
bilosto je napisao(la):
ajmo, djeca, fajront... dosta vise ovog nocnog tulumarenja... brzo, po dozu chicken ili one protein shit whatever i krevet :lol::lol::lol:

kakav ba chiken... meni je obecana lepina... i dok se svim mojim zahtijevima ne udovolji... naravno obechano od prestavnika drugih stranak... ja ne zelim napustiti ovu sjednicu.... imal replika?
 
Početnik
ima replika
Nemoze lepina ako nije vruca i ako nema po njoj susama kamaru i da je u papirnoj kesi ...
Jel se usvaja prijedlog ?
 
Član
kolega hvala na replici.... jednoglasno se prijedlog usvaja... razlog: dze ce lepina biti a da nije vrucha... i bez kajmaka... USVOJENO
ajmo slijedeca tacka...
 
Početnik
prijedlog 12.40.22
Predlazem da se proslijedi na glasanje zakon o nabavci i transportu lepina na bliski istok. Provedba ovog zakona ce imati pozitivan utjecaj na ekonomski rast i prihode od izvoza za nashu dragu sfr bih :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top