Vasi kutci odakle tipkate

Vasi kutci odakle tipkate

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo onda da se i ja pridružim, nosam svoj desktop, ko da je laptop svukud po kući.
i40841_08032008176.jpg


i40842_11032008194.jpg


često odavde:

i40843_26122007673.jpg


a najčešće odavde:

i40844_24042008311.jpg
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Haha , Play Hard - Go pr0 :D

CS 1.6 i CSS do prije pola godine :D

Inache nick Torque na Logosoft severu (CS 1.6 , tu sam visio ) i admin na mnogim nepoznatijim serverima :D

vidjao sam nick..u mene je djindji^^ mozda si me nekad prije vidjao na lol-u sad visim na globalu..jbg cs zaraza pored avta i skutera :D a ev moj kutak nista posebno stara olupina al ja zadovoljan bgm:
i136495_DSCF1540.JPG
 
Član
DiAbLo je napisao(la):
Haha , Play Hard - Go pr0 :D

CS 1.6 i CSS do prije pola godine :D

Inache nick Torque na Logosoft severu (CS 1.6 , tu sam visio ) i admin na mnogim nepoznatijim serverima :D

A u tim si vodama bio znaci, doduse ja sam igrao samo CoD-a od kako znam za sebe, sve do godinu, odakle i potice ova slika :D

@ GTI - Super masina, covjeku nista vise i ne treba, monitor super... samo nek zadovoljava nase potrebe i nista vise i ne treba ;)
 
Član
elmir je napisao(la):
DiAbLo je napisao(la):
Haha , Play Hard - Go pr0 :D

CS 1.6 i CSS do prije pola godine :D

Inache nick Torque na Logosoft severu (CS 1.6 , tu sam visio ) i admin na mnogim nepoznatijim serverima :D

vidjao sam nick..u mene je djindji^^ mozda si me nekad prije vidjao na lol-u sad visim na globalu..jbg cs zaraza pored avta i skutera :D a ev moj kutak nista posebno stara olupina al ja zadovoljan bgm:
i136495_DSCF1540.JPG

Ma ja sam se CS-a odvikao skroz , odkad sam ga izbriso sa compa nikad poslije nisam ni pozelio da ga installiram :icon_biggrin:

Sad visim na par foruma tj. vishe citam nego pishem al eto :cool:
 
Član
Sad imam samo laptop,pa najcesce tipkam u lezecem polozaju :D A sto se vas gejmera tice,samo da kazem da sam davno bio babo u ogame.u i u travianu,dokazao sta se ima dokazati i batalio et :D
 
Član
ej malom.... cca 4mj sanjam o toj slici... cevapi.... a ti bi mene malom samo.... gdje ce ti ba dusa... ev od mene cevapi od tebe pive... :) ili ti ga obrnuto isto ti ga dodje...
 

S84

Član
hbga poskupilo gorivo pa kad' se nemozemo vozati mozemo chatati :D

a evo moj desk ljetos..sad je u malo izmijenjenom izdanju :)

i136696_SPA0224.jpg
 
Deyo je napisao(la):
@GTI Asus 290KM, prije pola godine, znaš da muljam hardware :p

MOLIM 290KM!? Zajebavaš me Boga mi, ovo je 22 inca, ja platio prije 3-4mjeseca 580KM. Al je extra, ja prezadovoljan...

@SamiRX-8 ma drug, vjeruj mi volio bih dosta jacu mashinu, al i ovaj radi zadaću odlično. Ne igram igice već više od godinu dana tako da mi ne treba neka posebna zvjer samo jak prockas i dooooosta brzog rama i harda. Uglavnom web,programiranje i baze pod... tj. stroj za rad i malo multimedije...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top