VALENTINOVO

VALENTINOVO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eddo je napisao(la):
evo ja sam danas gledao u DM-u imaju nekakvi epilatori (to su oni elektricni brijaci za noge itd itd itd) ako se stvarno volite i ako ona stalno kudi to brijanje i inace to nevoli radit, ovo ti je super stvar da joj poklonis .... naravno uz to ide i jedna prelijepa ruza (moze i vise al nekako mi jedna najljepse za poklonit), fina vecerica u nekom lijepom restorancicu i tak .... a vidi nesto, moje misljenje je kad je tak neki praznik nebitno valentinovo, 8. mart ili rodjendam il godisnjica, nikad ne kupuj neke plisane gluposti il neznam nesto drugo sto ce joj stojat na regalu i skupljat prasinu, bolje kupi nesto korisno sto ce koristit svakodnevno tipa nausnice, moze i lancic, narukvica ili cak ako recimo znas da joj fali nesto od kozmetike (a curama to UVIJEK fali) kupis joj nesto .... ako si vec dugo sa curom trebo bi znat sta joj fali, a ti kao brizan djecko koji voli, slusa i postuje svoju djevojku, najmanje sto mozes uradit jeste pomoc joj u tom pogledu i prijatno je iznenadit za valentinovo ;) .... nadam se da sam pomogo .... pozzz

bulex je napisao(la):
ja sam zheni kupio sebe...... konacni dolazak kuci.... di ces veceg poklona od 186cm i 75kg heheheheh

hahahahaha zaboravio si dodat duzinu .... il je to ipak ono glavno iznenadjenje .... :lol:




A ne mora znaciti da sviju obraduju ti epilatori ili kozmetika..Recimo prije 20-ak dana sam ja od svog vjerenika dobila set gedora (CHROME VANADIUM)i to me je obradovalo vise od bilo kakve kozmetike (mada sam luda za kozmetikom) ili plisanih medvjedica ili nakita... a jos imam 10 godina garancije na gedore...
U sustini bitno je dovoljno poznavati voljenu osobu i onda izbor poklona nece biti nikakav problem!!!!

25ax.jpg
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
A ne mora znaciti da sviju obraduju ti epilatori ili kozmetika..Recimo prije 20-ak dana sam ja od svog vjerenika dobila set gedora (CHROME VANADIUM)i to me je obradovalo vise od bilo kakve kozmetike (mada sam luda za kozmetikom) ili plisanih medvjedica ili nakita... a jos imam 10 godina garancije na gedore...
U sustini bitno je dovoljno poznavati voljenu osobu i onda izbor poklona nece biti nikakav problem!!!!

25ax.jpg



OMG, odusevljen sam :cool::cool::cool::cool::cool:

@eddo, pa ne hodas s jetijem, da poklonis curi depilator, pa da pomisli da suptilno zelis da joj kazes da je predlakava :D neka hvala :D
 
Član
hehehe...cuj set gedora...ja kad bi svojoj to uzeo dobio bi kljesta ili ti kombinerke u vugla...:D
 
Član
nodiash je napisao(la):
hehehe...cuj set gedora...ja kad bi svojoj to uzeo dobio bi kljesta ili ti kombinerke u vugla...:D

e vidis sve je to individualno,moj dragi zna koliko volim alat i sarafanje :)
i uzivanciuja mi je kad on nesto radi na autu ,ja mu dodjem kao segrt...
Zato sada dosta stvari oko auta znam sama uraditi:icon_smile::icon_smile:
 
Član
nodiash je napisao(la):
hehehe...cuj set gedora...ja kad bi svojoj to uzeo dobio bi kljesta ili ti kombinerke u vugla...:D

hahhahahahaha Nodi kralj si ocam :D oplakao sam :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
GTI 16V je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
hehehe...cuj set gedora...ja kad bi svojoj to uzeo dobio bi kljesta ili ti kombinerke u vugla...:D

e vidis sve je to individualno,moj dragi zna koliko volim alat i sarafanje :)
i uzivanciuja mi je kad on nesto radi na autu ,ja mu dodjem kao segrt...
Zato sada dosta stvari oko auta znam sama uraditi:icon_smile::icon_smile:

kad cu ja naci ovakvu curu:lol: sve neke sminkerice, a vozale bi se u dobrom autu
 
Član
arminnn je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
hehehe...cuj set gedora...ja kad bi svojoj to uzeo dobio bi kljesta ili ti kombinerke u vugla...:D

e vidis sve je to individualno,moj dragi zna koliko volim alat i sarafanje :)
i uzivanciuja mi je kad on nesto radi na autu ,ja mu dodjem kao segrt...
Zato sada dosta stvari oko auta znam sama uraditi:icon_smile::icon_smile:

kad cu ja naci ovakvu curu:lol: sve neke sminkerice, a vozale bi se u dobrom autu

pa nije to bas tako al et...to je tvoje svatanje...to sto ti volis sarafanje i auta ne znaci da je idealna djevojka ona koja voli gedore cekice amortizere i ostalo...ne fali ni takvima nista naprotiv...ti ocigledno gledas zenski rod kao sminkerice koje bi se vozale u dobrom autu a ne vole gedore:lol:...sram da ih bude:D...treba imat malo sire vidike pa mozda i naletis na nesto najsss;)
 
Član
nodiash je napisao(la):
pa nije to bas tako al et...to je tvoje svatanje...to sto ti volis sarafanje i auta ne znaci da je idealna djevojka ona koja voli gedore cekice amortizere i ostalo...ne fali ni takvima nista naprotiv...ti ocigledno gledas zenski rod kao sminkerice koje bi se vozale u dobrom autu a ne vole gedore:lol:...sram da ih bude:D...treba imat malo sire vidike pa mozda i naletis na nesto najsss;)

heheheh tako je, nevalja sve stavljati u isti kos hehehe
ima i izuzetaka:D:D
 
Član
trizex je napisao(la):
GTI 16V je napisao(la):
A ne mora znaciti da sviju obraduju ti epilatori ili kozmetika..Recimo prije 20-ak dana sam ja od svog vjerenika dobila set gedora (CHROME VANADIUM)i to me je obradovalo vise od bilo kakve kozmetike (mada sam luda za kozmetikom) ili plisanih medvjedica ili nakita... a jos imam 10 godina garancije na gedore...
U sustini bitno je dovoljno poznavati voljenu osobu i onda izbor poklona nece biti nikakav problem!!!!

25ax.jpg



OMG, odusevljen sam :cool::cool::cool::cool::cool:

@eddo, pa ne hodas s jetijem, da poklonis curi depilator, pa da pomisli da suptilno zelis da joj kazes da je predlakava :D neka hvala :D



:lol::lol:



alfagirl je napisao(la):

heheheh tako je, nevalja sve stavljati u isti kos hehehe
ima i izuzetaka:D:D

naravno da ima...uvijek bilo i uvijek ce biti;)
 
Član
Evo sta jedan moj jaran napisa, sta misli o valentinovu, i u potpunosti se slazem s njim...xD

Mislim sve je isto, svugdje na svijetu... Blizi se valentinovo, praznik pseudo zaljubljenih dusa i darivanja poklona laznog karaktera. Ja osobno to nikad ne bih primijetio da nema ove smijesne medializacije i ponuda svakakvih jadnih poklona na ebay-u. Valentinovo je patetican i izmisljen praznik samo zato da bi se slobodni ljudi osjecali jadno(osim nekih kao ja :D), a parovi, "do usiju zaljubljeni", mogli da sebi kupe plisane medvjede i druge pizdarije made in china, plasticne ruze i bombone u obliku srca. I da ne spominjem psihicki labilne ljude koji ce se pokusati ubiti pa da na dnevniku imaju sta prikazivati i parove kojima ce biti drago samo sto imaju nekoga pa mogu reci da obiljezavaju ovaj sotonisticki praznik koji im sluzi samo da se nazderu slatkisa i onda se dobro pojebu, naravno oni koji mogu i hoce. I ne, necu vise blatiti 14. februar jer ipak za mene je ovaj dan jedan od vaznijih u godini jer se opet mogu, bez griznje savijesti, napiti za sve budale koje ce sjediti kod kuce i slusati R.E.M ili jos vise za one koji ce sjediti i gledati romanticne komedije uz flasu vina i onda se kvalitetno izjebati. I onda sljedeci dan sve ce se vratiti u normalu, parovi ce se opet svadati, srca i debilne reklame ce zamijeniti druge isto tako inteligente reklame. I jos se radujem valentinskim poklonima na derneku koji ce sigurno biti domisljati kao oni sa grijalicama i stiklama. Dakle, svim slobodnim ljudima zelim kvalitetno opijanje a svim parovima zelim ugodno gledanje americke pite...

Samo da mi ovo blacenje ne prede u naviku jer cak i ljudi kao ja mogu nekada imati zeMsku... :D
 
Član
ma dajte ba ljudi...meni su noc vjestica i valentinovo najgluplji praznici, koji jesu fkt izmisljeni da se ero u nesto potrose pare...
a deyo, ovo uopste nije maloumnost, nego jednostavno istina, koja se ne moze izbjeci...
al dok je ovaca bice i vune...
 
Član
tvoj jaro ocito nije nikad dobio, pa iz prezirnosti i ljubomore sere po nama...ko on ne bi volio dobiti "kvalitetno vrijeme" sa bocom vina i sa osobom koju voli...hajd bola, mani se sranja i reci mu nek ide si zenu trazit, pa nek onda prica....ipak smo svi mi vozaci profesionalci sve dok ne polozimo vozacki :cool::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top