VALENTINOVO

VALENTINOVO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
alfagirl je napisao(la):
hajd zenama se i nekako moze prirediti dosta iznenađenja,razlicitih poklona, ima dosta toga sto nam treba hehe... ali kad su muski u pitanju hmmm treba se namuciti pogotovo ko je u dugogodisnjim vezama sta odabrati za poklon:icon_confused:
ja sam se do sad snalazila dobro,ali kad bi vi muski sad mogli malo da pomognete i otkrijete zenskim clanicama sta bi vas to najvise obradovalo i iznenadilo:icon_question:

:icon_smile::icon_smile:

hehe, cini ti se da je lakse. da si musko, rekla bi drugacije :D
al ev da ti malo pomognem, JA vise volim neku sitnicu, al da je originalno, nego nesto standarno a da je preskupo. ja sam poklonik manjih pokloncica, a vise komada. nikad ne poklanjam samo 1 stvar...

ev primjer jedne tako slicne situacije. bio u dilemi sta curi da kupim i ja je ono pitam da mi kaze sta da joj kupim. kaze ona cunga-lunga zvaku, kaze pravo ih voli :D i ja kupim 5 cunga lunga zvaka. jednu zapakujem fino. jos i ko masnicu neku napravio. i uz to joj kupio narukvicu... al sam joj tu narukvicu dao tek kad sam htio kuci krenut, a zvaku skroz na pocetku. tako da je cijelu noc mislila da je ta zvaka ustvari poklon. a one 4 joj dao da moze zvakati hehehe

a posto je ona znala da ja volim originalne poklone. ja sam za rodjendan dobio narukvicu, ali u kinder jajetu :D izvadila igrackicu iz onog oklopa i ubacila narukvicu. kasnije mi je rekla da je polomila 3 komada dok je uspjela napravit...

i da rezimiramo. nije bitna vrijednost poklona, koliko je bitna namjera i trud. moze svako dati 50-100KM za parfem neki, al srecu cine male stvari... ;)

a sto se tice valentinova, ove god se ne moram brinuti za to hehehhe :lol:
 
ove godine se nisam moro puno mislit imo sam sreću da joj se pokvario mobitel par dana prije valentinova pa sam kupio novi mobitelčić pravi ženski uz to ide večera ruže itd a već smo 3 godine skupa pa se ti pokloni manje više i negledaju bitna je ljubav pozz svima dobro se provedite sutra navečer.....
 
Hehe ja volim romantiku, pa pripremam veceru na nasem omiljenom mjestu...Ruze, svijece, "crvena atmosfera", fina muzika (njena omiljena)...Drugi dio poklona je moj DIY (inace cijenim i volim DIY poklone)...Necu otkrivati ideju ali eto reci cu par rijeci...Nase slicice, govor mog srca (komentari) i muzika u podlozi....I jos 3 poklona koja ostaju tajna :icon_redface:
 
Član
sad mi naumpade ideja, mogli smo otvorit temu, najludji poklon koji ste dobili i dali... :icon_biggrin:
 
Član
emir_89 je napisao(la):
i da rezimiramo. nije bitna vrijednost poklona, koliko je bitna namjera i trud. moze svako dati 50-100KM za parfem neki, al srecu cine male stvari... ;)
hvala na pomoći, slažem se;)

emir_89 je napisao(la):
sad mi naumpade ideja, mogli smo otvorit temu, najludji poklon koji ste dobili i dali... :icon_biggrin:

hehehe mozeee kad prođe valentinovo
...kao i najbolje provedena noc zaljubljenih, da vidimo te romanticne duse sa bhtuninga ehhe:icon_smile:
:smajli44:
 
Član
Sta je jedan poklonio curi za valentinovo, neko malo srce, plisanu igrackicu, na srcu rajfeslus, i ona kad je otvorila, ono iskoci kita cvijeca, originalno :lol:

Ja sam uvijek pun tih ideja oko poklona, zapravo i ne mislim o tome, kad me pukne luda, znam sta cu uzeti, zapazam svaki detalj koji ona gleda, i cak kada nesto ne misli ozbiljno, ja to drugi dan odem i uzmem, samo da je iznenadim, jer mi je njen osmijeh vrijedniji od bilo cega, a te novce sto potrosim i ne racunam, jer ce toga uvijek biti, a za ljubav se moras boriti ;)
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Ja sam uvijek pun tih ideja oko poklona, zapravo i ne mislim o tome, kad me pukne luda, znam sta cu uzeti, zapazam svaki detalj koji ona gleda, i cak kada nesto ne misli ozbiljno, ja to drugi dan odem i uzmem, samo da je iznenadim, jer mi je njen osmijeh vrijedniji od bilo cega, a te novce sto potrosim i ne racunam, jer ce toga uvijek biti, a za ljubav se moras boriti ;)

:smajli33: ovaj post me odusevio- muskarac za pozelit,samo tako ;)
 
daki je napisao(la):
LudoA je napisao(la):
Vjerujem da bi se svaka zadovoljila jednim lijepim tretmanom na taj dan kao sto je: vecera uz svijece, vino, jedna divlja ruza, gentlemansko ponasanje (otvorite joj vrata kada ulazi ili izlazi iz auta i drugih objekata, izgovaranje recenica u kojima nema rijeci kao sto su "jebo, *****, psovke i slicno", pohvalite je kako se lijepo obukla, da je bas smrsala, da treba malo vise jesti :D, jednostavno nek se osjeca posebnom i da se cijeli svijet vrti oko nje :D
Dalje se snadjite sami... ;)

ps iskljucite mobitel!

;)

KAKO SIMPATIČNO !!!! KRASNOO !! I TI SI DAKI KRASAN :lol:
 
Član
ni vise a ni manje :D taman isto :D

aj da napisem nesto ontopic, jedan od najludjih poklona koje sam dobio je od bivse, tortu za rodjendan u obliku zenskog torza, naglasak na gornji dio :D zna sta volim :D i po njima ispisano koji je rodjendan hehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top