VALENTINOVO

VALENTINOVO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ma ja provedo valentinovo na festi u rodbine,baki i dedi zlatni pir,muzika u zivo,ma kud ces bolje valentinovo:cool:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
ma dajte ba ljudi...meni su noc vjestica i valentinovo najgluplji praznici, koji jesu fkt izmisljeni da se ero u nesto potrose pare...
a deyo, ovo uopste nije maloumnost, nego jednostavno istina, koja se ne moze izbjeci...
al dok je ovaca bice i vune...

Hrpa gluposti zajedno sa ovim tvojim postom...get a life dud...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma dajte ba ljudi...meni su noc vjestica i valentinovo najgluplji praznici, koji jesu fkt izmisljeni da se ero u nesto potrose pare...
a deyo, ovo uopste nije maloumnost, nego jednostavno istina, koja se ne moze izbjeci...
al dok je ovaca bice i vune...

Hrpa gluposti zajedno sa ovim tvojim postom...get a life dud...

a cuj, meni ste vi glupi sto slavite...
ako vec imam curu, treba da mi svaki dan bude valentinovo...ako vec hocu da "dobijem" od nje, onda bi trebo da to mogu kad pozelim (odnosno i kad ona moze), a ne hajmo sad na valentinovo posebno da se volimo...i to nije glupost jel...
ja sam mozda malo drugaciji, al nije od tebe uredu da govoris glupo...svako ima svoje misljenje...
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma dajte ba ljudi...meni su noc vjestica i valentinovo najgluplji praznici, koji jesu fkt izmisljeni da se ero u nesto potrose pare...
a deyo, ovo uopste nije maloumnost, nego jednostavno istina, koja se ne moze izbjeci...
al dok je ovaca bice i vune...

Hrpa gluposti zajedno sa ovim tvojim postom...get a life dud...

a cuj, meni ste vi glupi sto slavite...
ako vec imam curu, treba da mi svaki dan bude valentinovo...ako vec hocu da "dobijem" od nje, onda bi trebo da to mogu kad pozelim (odnosno i kad ona moze), a ne hajmo sad na valentinovo posebno da se volimo...i to nije glupost jel...
ja sam mozda malo drugaciji, al nije od tebe uredu da govoris glupo...svako ima svoje misljenje...

ajde bre ne valjaj gluposti vise svega ti....taman zaboravim ti opet pocnes lupat...ccccc...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma dajte ba ljudi...meni su noc vjestica i valentinovo najgluplji praznici, koji jesu fkt izmisljeni da se ero u nesto potrose pare...
a deyo, ovo uopste nije maloumnost, nego jednostavno istina, koja se ne moze izbjeci...
al dok je ovaca bice i vune...

Hrpa gluposti zajedno sa ovim tvojim postom...get a life dud...

a cuj, meni ste vi glupi sto slavite...
ako vec imam curu, treba da mi svaki dan bude valentinovo...ako vec hocu da "dobijem" od nje, onda bi trebo da to mogu kad pozelim (odnosno i kad ona moze), a ne hajmo sad na valentinovo posebno da se volimo...i to nije glupost jel...
ja sam mozda malo drugaciji, al nije od tebe uredu da govoris glupo...svako ima svoje misljenje...

ajde bre ne valjaj gluposti vise svega ti....taman zaboravim ti opet pocnes lupat...ccccc...

aj ti mi eto reci da su gluposti majke ti...ko si to ti da kazes...
ccc, sto mrzim ovakve ljude...
 
Član
hahhahah a ja ovih momaka :smajli21:

ko misli da je valentinovo bezze ne treba prenositi ostalim to svoje negativno misljenje, postujem da svako ima pravo slaviti sta zeli,nit ko koga tjera nit ko kome brani, cinjenica je da ljudi koji se iskreno vole svaki dan trebaju smatrati kao valentinovo i svaki dan treba da nastoje obradovati i iznenaditi voljenu osobu... ali valentinovo je dan ljubavi konkretno, kao i dan zena,dan rada(odnosno nerada 1 maj :D) ,ili sta znam, pa sto se ne bi obiljezio i dan ljubavi:icon_rolleyes:
;)
 
Član
bulex, kao ni sam od njega načinili animejšn za Soni Erikson s simbijan uiq3.2, a ja klik poslati i pogreške skrin poped up, koji je imao 100 mms kilobajt ograničenje, sooo sam veliki comprešn primjenjuju racionalnog, i oni fajl Bajt je 96.642, te da je u redu, to je kvalitātes Sejm. The voljeni je tada spremljen

:lol::lol::lol:
 
Član
ove godine nisam bio u vezi za valentinovo:D ganjao udovice:D
a inace,ak cura slavi,slavim i ja...a mede,cokolade,ruze djevojka dobija i inace,ne samo taj dan...meni licno ne predstavlja nesto,jer je to praznik vezan prvenstveno za religiju kojoj ne pripadam,tako da ni ne slavim...ali "znacaj" tog praznika se prosirio globalno,tako da se sad slavi i medju ljudima kojima ustvari nije praznik...sve u svemu,ak volim curu,volim je i u oktobru,a ne samo u februaru;)
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
nodiash je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
ma dajte ba ljudi...meni su noc vjestica i valentinovo najgluplji praznici, koji jesu fkt izmisljeni da se ero u nesto potrose pare...
a deyo, ovo uopste nije maloumnost, nego jednostavno istina, koja se ne moze izbjeci...
al dok je ovaca bice i vune...

Hrpa gluposti zajedno sa ovim tvojim postom...get a life dud...

a cuj, meni ste vi glupi sto slavite...
ako vec imam curu, treba da mi svaki dan bude valentinovo...ako vec hocu da "dobijem" od nje, onda bi trebo da to mogu kad pozelim (odnosno i kad ona moze), a ne hajmo sad na valentinovo posebno da se volimo...i to nije glupost jel...
ja sam mozda malo drugaciji, al nije od tebe uredu da govoris glupo...svako ima svoje misljenje...

ajde bre ne valjaj gluposti vise svega ti....taman zaboravim ti opet pocnes lupat...ccccc...

aj ti mi eto reci da su gluposti majke ti...ko si to ti da kazes...
ccc, sto mrzim ovakve ljude...

Evo nasikira se ja...

Deyo je napisao(la):
bulex, ja wie nein, ich made ein animejšn fur sie soni erikson mit dem simbijan uiq3.2, und ich clicke send, und die error skrin poped up, das mms habe ein 100 kilobajt limit, sooo muss ich ein grosser comprešn ratio apply, und sie fajl war 96.642 bajtes, und das war OK, das kvalitat ist sejm. the valentine ist dann saved :D A vi kako te?

:lol::lol::lol:...koja si ti prkotina:lol::lol::cool:
 
Član
edoze je napisao(la):
ove godine nisam bio u vezi za valentinovo:D ganjao udovice:D
a inace,ak cura slavi,slavim i ja...a mede,cokolade,ruze djevojka dobija i inace,ne samo taj dan...meni licno ne predstavlja nesto,jer je to praznik vezan prvenstveno za religiju kojoj ne pripadam,tako da ni ne slavim...ali "znacaj" tog praznika se prosirio globalno,tako da se sad slavi i medju ljudima kojima ustvari nije praznik...sve u svemu,ak volim curu,volim je i u oktobru,a ne samo u februaru;)

to je ono sto i ja pokusavam rec...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top