VALENTINOVO

VALENTINOVO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
LudoA je napisao(la):
Vjerujem da bi se svaka zadovoljila jednim lijepim tretmanom na taj dan kao sto je: vecera uz svijece, vino, jedna divlja ruza, gentlemansko ponasanje (otvorite joj vrata kada ulazi ili izlazi iz auta i drugih objekata, izgovaranje recenica u kojima nema rijeci kao sto su "jebo, *****, psovke i slicno", pohvalite je kako se lijepo obukla, da je bas smrsala, da treba malo vise jesti :D, jednostavno nek se osjeca posebnom i da se cijeli svijet vrti oko nje :D
Dalje se snadjite sami... ;)

ps iskljucite mobitel!

;)
 
Početnik
kupit kitu cvijeca, cvijece se osusi i ostane kita... jbg necu nista kupiti jer trenutno je daleko dalekooo...
 
Član
LudoA je napisao(la):
izgovaranje recenica u kojima nema rijeci kao sto su "jebo, *****, psovke i slicno"

:lol::lol:

a ja sam prosle godine uzeo auto,odveo curu na smetove,kao brdo,planina,kraj zenice,parkirao na jedno mjesto gdje se vidi citava zenica-extra izgleda po noci(jedva nasao,da je koliko toliko ravno)...zapalio svijece(zamalo auto zapalio),nabavio jagode i slag(jagode nasao u zamrzivacu,zivjela moja mater :D ),kupio sokove koje ona voli(nijedno nismo pili alkohol-fina djeca :D),nasuo goriva,i citavu noc(do 11),na leru auto radilo,a mi uzivali;)
btw. crvena ruza neizbjezna,a jos je bio jastuk,ono kao srce,pise volim te na njemu,i plisani medo:D
eee,gotive hranit curu,extra;)
 
Član
LudoA je napisao(la):
Vjerujem da bi se svaka zadovoljila jednim lijepim tretmanom na taj dan kao sto je: vecera uz svijece, vino, jedna divlja ruza, gentlemansko ponasanje (otvorite joj vrata kada ulazi ili izlazi iz auta i drugih objekata, izgovaranje recenica u kojima nema rijeci kao sto su "jebo, *****, psovke i slicno", pohvalite je kako se lijepo obukla, da je bas smrsala, da treba malo vise jesti :D, jednostavno nek se osjeca posebnom i da se cijeli svijet vrti oko nje :D
Dalje se snadjite sami... ;)

ps iskljucite mobitel!

1. Bilo bi glupo da kazes umjesto "***** ja onog svog sefa idiota sta mi ucini", da kazes 2shevim aj onog svog shefa st ami radi"...jos ces i plesku dobit :D

2. Ukoliko ozbiljno shvati dio " a je bas smrsala, da treba malo vise jesti ", budi siguran onda da ce doci do ovoga " da se cijeli svijet vrti oko nje " zbog jebeno povecane gravitacije njene guzice :icon_biggrin:

3. "nek se osjeca posebnom"...odvedemo zensku u zoo-loski pa ce biti posebna...ukoliko se uklopi u raju, nesto ne sljaka sa vasim/nasim ocima :D

Default je napisao(la):
kupit kitu cvijeca, cvijece se osusi i ostane kita... jbg necu nista kupiti jer trenutno je daleko dalekooo...

Oce, kralju, sahu, care !!! :lol::lol::lol: ne bi mi vjerovo kad bi ti rekao da sam upravo ovu cestitku isprintao za svoju curu, i ici ce uz ruzicu i vecericu i neki darak :lol:

koda si mi citao misli hahahah :lol:

 
BHT Ovisnik
tibor987 je napisao(la):
Oce, kralju, sahu, care !!! :lol::lol::lol: ne bi mi vjerovo kad bi ti rekao da sam upravo ovu cestitku isprintao za svoju curu, i ici ce uz ruzicu i vecericu i neki darak :lol:

koda si mi citao misli hahahah :lol:


:lol::lol::lol:
 
Član
black_devil je napisao(la):
ja planiram na veceruu..i nesto joj romanticno pripremiti..naravno u nekom hotelu u sobi..
pa cemo vidjeti kako dalje,,,al nesto cu smisliti..:icon_smile:

Wooooooow ovo mi se sviđa hehe extra ti je plan:smajli12:
 
Član
ja sam kupio neku maskaru,neki cvjetic cu uzet,negdje na veceru,poslije toga ako ne budem umoran na svirku :D
 
Član
hajd zenama se i nekako moze prirediti dosta iznenađenja,razlicitih poklona, ima dosta toga sto nam treba hehe... ali kad su muski u pitanju hmmm treba se namuciti pogotovo ko je u dugogodisnjim vezama sta odabrati za poklon:icon_confused:
ja sam se do sad snalazila dobro,ali kad bi vi muski sad mogli malo da pomognete i otkrijete zenskim clanicama sta bi vas to najvise obradovalo i iznenadilo:icon_question:

:icon_smile::icon_smile:
 
Član
meni vala ti pokloni nesto puno ne znace,ono,da mi je bitno sta,nego je bitno da je iz ljubavi a ne iz navike;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top