Upozorenje sa VWCC-a

Upozorenje sa VWCC-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
ajd pazi sad nesto... nije ok ogovarati i napadati nekoga ko uopste nije tu... pustite da se covjek prvo javi, kaze svoju verziju i to je to... pa onda ili napadajte ili opravdavajte, prosta matematika jbg. ovako ako on nije bio posten, ok zajebo se decko ponijelo ga, ali ako, kazem AKO on nije bio posten, pa nemorate i vi biti neposteni samim time sto ogovarate nekoga ko NIJE prisutan...
 
Član
Default je napisao(la):
ajd pazi sad nesto... nije ok ogovarati i napadati nekoga ko uopste nije tu... pustite da se covjek prvo javi, kaze svoju verziju i to je to... pa onda ili napadajte ili opravdavajte, prosta matematika jbg. ovako ako on nije bio posten, ok zajebo se decko ponijelo ga, ali ako, kazem AKO on nije bio posten, pa nemorate i vi biti neposteni samim time sto ogovarate nekoga ko NIJE prisutan...

upravo tako brate, maksimalno kvalitetno si rekao! :icon_smile:
 
Početnik
na sta covjek spade...:icon_rolleyes:

ne mogu vjerovat kako neciji obraz moze bit tako jeftin....:icon_rolleyes:
 
Član
Niti znam .nOKe-ta niti bilo koga od vas, ali ja mislim da je Default 101% u pravu, ajde da ne napadamo coveka kad vec nije tu... OK, ako je uradio to sto je uradio, sad ni njemu nije lako kad ga prozivaju na forumima... Ne branim ja sad njega, ali ne treba prerano suditi o necemu.
 
Legend
pa sta vi mislite da ce vam se .noke javit poslije svega napisanog ovdje:icon_confused:
spustite se malo na zemlju,dosta mi je vise ovih likova kao sto su default i mtr:icon_mad:
 
sto dizete tenzije..noke ce i onako tih 600 potrositi negdje u dalmaciji,opet ce lova u Hrvatsku,kad ode na ljetovanje..nek se samo obrce :lol:
 
Član
AldinShpura je napisao(la):
sto dizete tenzije..noke ce i onako tih 600 potrositi negdje u dalmaciji,opet ce lova u Hrvatsku,kad ode na ljetovanje..nek se samo obrce :lol:

joj kralja:lol::lol:
svaka cast;)
 
Početnik
^ mislis da uzme felne nazad :D naljutili ste ga izgleda pa ce sada ovaj ostane i bez felni i bez para :D tako se to radi :cool:

jbg il si nindza ili mindza :D
 
Član
nije obraz guzica pa da takve stvari radis, necu nikog osudjivati, al iz prvog posta gdje pise da su "ispravne 100%" i nakon toga ovih 7-8 slika, gdje se vidi kolko su ispravne, nema opravdanja sta god da napise! a i da je imao sta da napise, dosad bi napisao...
samo mi zao ovih iz BiH sto su na VWCC-u, kao sto neko rece, sad ce i oni biti papci, zahvaljujuci doticnom! svaka ti cast!
 
mislim da su to ipak stvari koje oni treba da rijese,tj noke i doticni kupac...nije to briga ovoliko ljudi...da je mene zaebo znao bih sta bi...brate dragi zna se,i kad me zena posalje po jabuke u trgovinu zavirujem u svaku po 5min :icon_eek: ...hajd stisni pa donesi truhlu :lol: tako je i kupac trebao,posalji robu,vidim odgovara li,ako ne vrati i gotovo...ako valja plati...djes ba u ovoj recesiji naci covjeka da od svojih usta odvoji da drugom ugodi :lol: a kakav je bosnjo..nek se necudi..mogao mu je ciglu upakovati za 600 stoja
 
Član
Nemam pojma o čemu se radi ali pustite čovjeka na miru njegov problem,nemojte poslovati sa njim i gotovo...Presvuku te ljudi na ebayu kontaš Eu,civilizovan narod pa te zeznu, njegov obraz njegov problem ispadoše svi ovde poštenjačine do bola!!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top