Upozorenje sa VWCC-a

Upozorenje sa VWCC-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
a jesu izubijane majko draga:icon_eek:
off-road neko na njima vozio
a nisam bas skuzio,jel momak vidio slike prije nego je kupio:icon_rolleyes:
jer po slikama ja ovo ne bi dzaba,uvrnute sa svih strana
ode obraz...al...
 
Početnik
vidio sam i ja isto i razmisljao se da li postaviti slike i tekst,za ovo se moze reci samo sramota,sve ima svoju cijenu 300 eura za ove felge je previse,da je nekim slucajem trazio manje para,i da su prodane za nekih 150 eura ovo sve ne bi imalo smisla.
ja sam prodao isto jedne ovakve felge sa manjom cijenom ali je momak isto iz hr dobio prije svega slike svih ostecenja sto smatram da je fer i ok.
 
Super Moderator
a joj drustvo pa znate koliko vani ima prevara preko interneta, znaci i kod nas se to odavno fura
nema druze kupovine preko interneta ako ne odes sam i ne vidis to sto kupujes, to zapamtite
ja rijetko kome da vjerujem po onim oglasima dok ne odem i ne vidim sam
zamislite tek one koji su preko ebay-a uplatili po par hiljada i ne dobiju na kraju auto ?

_JokeR_ je napisao(la):
cekamo noketa al ako je ovo istina sve ode obraz ;)

nema njega sad buraz ne brini se ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
a joj drustvo pa znate koliko vani ima prevara preko interneta, znaci i kod nas se to odavno fura
nema druze kupovine preko interneta ako ne odes sam i ne vidis to sto kupujes, to zapamtite
ja rijetko kome da vjerujem po onim oglasima dok ne odem i ne vidim sam
zamislite tek one koji su preko ebay-a uplatili po par hiljada i ne dobiju na kraju auto ?

_JokeR_ je napisao(la):
cekamo noketa al ako je ovo istina sve ode obraz ;)

nema njega sad buraz ne brini se ;)



ja sam preko ebay-narucio klipove i dobijem 2 klipa ostecena tako da sam morao ponovo ih kupiti.Ma svi mi ponekad popusimo kad smo lakovjerni...........
 
Super Moderator
sreto je napisao(la):
allroad je napisao(la):
a joj drustvo pa znate koliko vani ima prevara preko interneta, znaci i kod nas se to odavno fura
nema druze kupovine preko interneta ako ne odes sam i ne vidis to sto kupujes, to zapamtite
ja rijetko kome da vjerujem po onim oglasima dok ne odem i ne vidim sam
zamislite tek one koji su preko ebay-a uplatili po par hiljada i ne dobiju na kraju auto ?

_JokeR_ je napisao(la):
cekamo noketa al ako je ovo istina sve ode obraz ;)

nema njega sad buraz ne brini se ;)



ja sam preko ebay-narucio klipove i dobijem 2 klipa ostecena tako da sam morao ponovo ih kupiti.Ma svi mi ponekad popusimo kad smo lakovjerni...........



ma drug budi zadovoljan sto si ista i dobio.... pogotovo sa ebay.com tamo iz USA... moja tetka je dosta kupovala preko ebay-a ih svicarske dobijala je stvari al to su sitne stvarcice pa tako i kad te zajebu to je 50KM hajd moze proc
kasnije je puno kupovala sa ebay-a ali je sve licno dovlacila i isla u svicarsku po te stvari ;)
 
ja sam ovo davno citao na vwclub croatia i znao sam da je rijec o nOke-tu,ali nisam bio upucen u taj problem i nisam se htio petljat,jednostavno me ne interesuje :icon_mad:
a mene ko zajebe,nek te pare na lijekove potrosi :icon_mad:
 
Član
Mrva je napisao(la):
2 elmir
Kolko sam ja u toku za tvoje felge, momak nije ni znao da su krive jer su se jako malo zadrzale kod njega.. a nisu ni vozene vise od 60 km/s tako da nije mogao ni osjetiti te "udare" na vecoj brzini kao sto si ti osjetio na autoputu :icon_mad:. Ja sam licno probao vozilo sa tim felama i nije bilo frke.. jbg
Razlog prodaje tih fela je rastavljanje auta u normalu te prodaja istog...

Opet kazem, toliko sam ja u toku... moze biti da grijesim negdje. Nek me neko ispravi ako sam u krivu

pozdrav lave


ma joj brate, sve ja shvatam, a neznam sto ih je odma tako brzo prodavao i govorio da su prave 100% itd.. bilo pa proslo, da sam bio neki seljacina itd stavio bi i ja na forum i govorio da se nekupuje nista od te osobe, opet necu naglasavati koje momak to je izmedju njega i mene i halalio sam svaki fening sto sam dao na njih, znam da je njemu tesko ovih dana i sve je ba zaboravljeno.. nisam ta osoba koja ce tuzakati i prozivati.. bice jos felgi.. pozz
 
Član
elmir je napisao(la):
Mrva je napisao(la):
2 elmir
Kolko sam ja u toku za tvoje felge, momak nije ni znao da su krive jer su se jako malo zadrzale kod njega.. a nisu ni vozene vise od 60 km/s tako da nije mogao ni osjetiti te "udare" na vecoj brzini kao sto si ti osjetio na autoputu :icon_mad:. Ja sam licno probao vozilo sa tim felama i nije bilo frke.. jbg
Razlog prodaje tih fela je rastavljanje auta u normalu te prodaja istog...

Opet kazem, toliko sam ja u toku... moze biti da grijesim negdje. Nek me neko ispravi ako sam u krivu

pozdrav lave


ma joj brate, sve ja shvatam, a neznam sto ih je odma tako brzo prodavao i govorio da su prave 100% itd.. bilo pa proslo, da sam bio neki seljacina itd stavio bi i ja na forum i govorio da se nekupuje nista od te osobe, opet necu naglasavati koje momak to je izmedju njega i mene i halalio sam svaki fening sto sam dao na njih, znam da je njemu tesko ovih dana i sve je ba zaboravljeno.. nisam ta osoba koja ce tuzakati i prozivati.. bice jos felgi.. pozz

To postujem ;)

Al ako mu gdje vidis auto vidjeces da je sve sa njega skinuto sto se skinuti moze. al eto, hvala tebi u svakom slucaju
 
Član
Uh ovo je zaista ruzno za procitati, pa jebote ja ovde za prar ljudi smatram da su stvarno ekipa (mislim na stariju ekipu ali i par novijih clanova).
Ne znam ne zelim ovo komentarisati ali steta.
 
Član
Licno nisam upoznao Noketa, ali drzim do toga da je gotivan covek i postujem ga... E sada ovo sto stoji da je uradio u jednu ruku nije fer, medjutim citava stvar mi deluje zesce karikirano i naduvano pravnim podstapalicama. Inace nije ovo bas toliko kriticno, felge se mogu sanirati, ja sam daleko losije ispravio, a kada te neko vec "pukne po usima", spusti glavu i neka ti to bude jeftina skola. Meni su se slicne stvari desile X puta, tada ni ja kao i ljudi iz Hrvatske nisam bio upucen u bosansku trgovinu ;).
Iskreno se nadam da ce se ovo sve bezbolno resiti, a mi se vec znamo (neki manje, neki vise) i treba jedni drugima da cinimo vise usluge nego da trgujemo sa profitom. :icon_biggrin:
 
Član
koja je ovo bruka a ovo sam cito prije na vwcc bruka da nemozu bit veca sto je najgore rece da smo svi papci zahvaljujuci noketu
 
Član
sta se sad pocinjete medjusobno prepirati...mislim da to ne vodi nicem i da dzaba dizete prasinu medjusobno...

zna se ko je USRO ! i nema potrebe da ga neko brani niti da staje iza njega ili nekoga drugog ko svjesno usere...
odgovaraj za svoje postupke kao covjek...

a on da je neki COVJEK,nebi se predstavljao sa 2 nicka i muljao narod po forumima..neznam gdje to vodi i sta je s time postigao...... vidis da sad vecina raje pocinje da pljuje po njemu...i koliko god se sakrivao i muljao svemu dodje kraj i sve se odkrije.....

a tih 600KM nije uopste mala para...nekome jeste ko ima mjesecno 5.000 prihod...
ali za obicne ljude koji odvajaju od nekih precih stvari da kupi nesto drugo...nije mala para...


a ocito da nOke nece da opravda svoje tvrdnje i prodaje po drugom forumu.....
pojela naca jezik...il ce doci sa (nekim veoma dobrim objasnjenjem...kao po obicaju):icon_mad::icon_mad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top