Upozorenje sa VWCC-a

Upozorenje sa VWCC-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
duleprof je napisao(la):
Ja ovo do sad nisam komentarisao, ali s ovim ispade jel sve ok(hm.. ne bih rekao)
Meni je ovo blijedo objasnjenje, ne napadam nikog samo gledam cinjenice koje su iznijete.
Mislim da si ti nOke. zeznu stvar debelo

hahahaha e dule kralj si ocam:D
pa ovo je po stoti puta jadna isprika za jedno od njegovih dijela....naravno da je blijedo i naravno da je zezno...

emir89 mi je jos jaci sa komentom...kao sad je sve okej:lol:
 
Početnik
emir_89 je napisao(la):
i opet emir ispada negativac sto je reko da ne treba ismijavat covjeka koji nije tu... ;)

nisi zbog toga negativac, nego zbog toga sto si na svim mogucim temama dosadan ko krpelj... i ja sam iz prve reko pustite da covjek dodje, i sta sad trreba medalju da trazim za to? pa nisi na takmicenju ohani ba malo...

p.s. nadam se da ces uistinu noke vratiti covjeku ili pare ili felge ili nesto trece ako se uspijete dogovoriti jer red je, sa srecom...
 
Član
Default je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
i opet emir ispada negativac sto je reko da ne treba ismijavat covjeka koji nije tu... ;)

nisi zbog toga negativac, nego zbog toga sto si na svim mogucim temama dosadan ko krpelj... i ja sam iz prve reko pustite da covjek dodje, i sta sad trreba medalju da trazim za to? pa nisi na takmicenju ohani ba malo...

p.s. nadam se da ces uistinu noke vratiti covjeku ili pare ili felge ili nesto trece ako se uspijete dogovoriti jer red je, sa srecom...

Debeo potpis...i onda bi taj isti trebao da isto tako na svim forumima izbaci temu kako si to sve regulisao i da je bila greska u koracima...tad ce da bude respect a do tada....;)
 
Početnik
moram reci da se slazem s duletom,,,,:icon_rolleyes:

svi smo mi ljudi i kad tad pogrijesimo,,,ali to treba priznati reci javno a ne sad trazit nekakve izgovore to je jos vise neljuski,,,

i nije fer napadat ljude ovdje zato sto kao nisu ljudi sto nisu stali na tvoju stranu,,,svi mi imamo svoje misljenje za tu situaciju...a sad da li si ti to namjerno ili nenamjerno uradijo to znas ti najbolje...

ja licno nijedan nacit prevare ne mogu opravdat ko god on bio....
 
Član
Ne znam al to je nešto najniže što jedan forumaš ili bilo tko drugi može uraditi nekome :icon_rolleyes:

Čuj nije znao ma daj molim te, šta si ti, slijep ili šta?

Al noketa brine nešto drugo, kvalitet postova koji se ovdje pišu :lol:

Da se mene pita ja bi te banovao sa svih foruma na svijetu idućih 259 godina :icon_evil::icon_evil:!!
 
Početnik
potpis bravo, neopravdavam nikakav vid prevare namjearn ili nenamjeran
a iskreno preofirno mi je citati ovo cuj nisam iso brzo nisam vidio da je iskrivljena
pa cuvjek sa +5 dipotrijom bi golim okom vidio, jer ovde na slikama ne da je iskrivljena nego pola felge fali...
 
Početnik
ma daj puste momka zasto ga napada te ima pravo na svoje misljenje...

ode tema u off...:icon_exclaim::icon_exclaim:
 

MTR

Član
ja da sam na mjestu nekih sa foruma sad bi se rokno , al haj sad sta ces .
fala bogu pa se cojek pojavi , eto sad nema vas :smajli44:
 

IGY

Član
noke uredu hajd zajebao si se
ali ovako krive felge bi se osjetile i pri najmanjem pokretu auta, jer ova jedna je skoro pa jajasta, znaci morao je malo skakutati, govorim iz iskustva, jer mi je jedna felge takva bila, (nekad davno jos na sivom golfu) i osjeti se kao skakutanje ili nesto tako
no nebitno, bitno je to da tek sad pises sta se desilo a eto tema je odavno na kod njih na forumu, mogao si i tamo to napisati
iskreno zao mi je sto se ovo desilo, ali sam pao sam se ubio ;)
 
Član
Dobro ljudi vas je xx zapelo da je do noketa, mozda momak ipak i nije znao da su fele krive ili nije osjetio, ako mu je ta "jajasta" fela bila otraga mogla je bacati, sto ako je losh put nije mogao ni skontati i slicno, ima ti faktroa mali milion.... No smatram da svi oni koji kupuju preko interneta i slicno, znaju sta rade i da riskiraju, evo recimo ja sa nedavno uzeo fele preko interneta (nije clan foruma-Pik) pa se ispostavilo da jedna od feluga pusta zrak te je potrebno variti, no sredio sam to i sve ok, jest da sam dojnji al boze moj nije mi prvi put... No sto se tice raje sa foruma poslovao sam sad xx ljudi, i na moju srecu do sada nisam imao nikakvi problema sa robom koju sam kupio te prodao... Nadam se da ce tako i ostati.... Ipak ljudi i ja vas mogu upozoriti prijateljstvo preko foruma- bez poznanstva kod nekih ljudi ne postoji, tak da se malo pripazite sa kime poslujete i ostalo...
I predlazem da se otvori neka tema, da se "prevareni" clanovi mogu izjasniti od koga su robu uzeli, ako je roba ostecena ili neispravna...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top