Upozorenje sa VWCC-a

Upozorenje sa VWCC-a

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Tuzno... kontao sam da moze biti i pretjerivanje dok nisam vidio slike felgi. Realno sve felge se mogu lagano iskriviti po ovim nasim cestama pa da tresu i slicno, al ove su ekstremno krive, jajaste, skoro skroz unistene :icon_eek:
 
Član
ja bi volio da nije istina,jer mi je onak ok lik,iako nikad od njega nisam dobio plavu bhtuning majicu:D
al et,sve upucuje na drukcije:icon_rolleyes:
 
Član
evo mog misljenja o svemu ovome... komentar je iz one teme gdje je ko koga vidio...


emir_89 je napisao(la):
nemam nista s noketom, niti ga branim, al ste fkt da bog sacuva. cim je ismijavat nekoga, odma svi spremni...

PS. ne mislim na one kojima je npr komentar ovaj gore bio smijesan, ali vas je dosta naslo ismijavat kako u onoj temi, tako i ovdje. sve lafo neke dobricine, a vamo ismijavaju druge iza ledja. najlakse je pricati o onome ko nije tu, gori ste mi vi od njega...

svaka vam cast svima... (zna se na koga se odnosi)
 
Član
Ma ljudi sto se prepirete to nije nasa stvar i boli nas briga za tooooo......:lol::lol::lol:
Vazno je samo da se cuvamo ovakvih situacija i to je to.....;)
NO PROBLEM :icon_smile:
 
Legend
eo ovako , da se i ja javim, nisam bio pri internetu (na vikendici sam) no dosao sam do kompijutera stoga da kazem koju o ovome, jer naravno imam pravo da se branim, ovo su ozbiljne optuzbe, stoga da razlozimo neke stvari..

felge nisu bile ok, ja kada sam pricao sa igorom, napao me je , i nije bio raspolozen ni za kakav dogovor, u biti jeste, no ja tada nisam imao odmah novce da mu vratim, poslije toga sam uzeo druge felge i imam namjeru dati mu te felge za uzvrat za ove

kako vec nisi to napisao, a mislim da bi bilo ok da si napisao, ja sam igoru poslao PM na vw cc i pitao ga hoce li uzeti ove felge (koje su bile u oglasu) na sto nisam jos uvijek dobio odgovor od istog.. stoga cekam da mi napise nesto

na zalost zagubio sam njegov broj, a to da me je zvao nije istina, jer se na svaki poziv odgovorno javljam, i nije bilo nikakvih igornirsanja..

kao sto sam vec napisao, bio je nesporazum, i nije bilo nikakve namjere da zajebem nekog, vec jesnotavno desilo se..

kod mene su bile na autu (4-5dana) i tvrdim da nisu tresle ili sta vec, stoga nisam ni mogao primjetit da su krive ili sta vec, poslije sam tek na slikama vidio sta je bilo, i onda sam tek shvatio sta se desilo (na temi na vw cc)

toliko o felgama, koje cemo ja i igor zamjenit, jer sam uzeo druge bbs rm felge i toliko o toj temi...

-----------------------------------

volio bih da mogu, da ne komentarisem nista za ponasanje i izjave pojedinaca, no na zalost, ne znam jel gore sto me kritikuju i ponizavaju ljudi koje znam, ili oni koji nemaju pojma o meni a pricaju svasta..

no bilo kako bilo, drago mi je da sam vidio pravo lice svih clanova ovog foruma, a ovo nek bude upozorenje svima drugima, i prilikom prodaje istih stvari (da vode racuna) a i oko "drugarstva" preko foruma..

pozdrav
 
Početnik
eto, svaka medalja ima dve strane :cool: iz ovoga koliko mogu zakljuciti nisi imao nameru nikoga zajebati vec se jednostavno desilo a ludaci pljuju po coveku na 7 strana...

nodiash je napisao(la):
Kao i obicno obrazlozeno i rijeseno svih dilema :)

nema prevare, nema lazi :D
 
nisam do sad nijedan komentar na sve ovo dao nije moja stvar da se mijesam mene se netice ni nula posto ali moram da noketa pitam sad kad se javio

de mi reci jel ti se stucalo danas da vidim jel istina ona kad te neko spominje da se stuca jer danas si ti glavni ovdje bio ;)



sorry ali morao sam
 
Legend
tuga..
jos jednom citam sve komentare svih clanova, i ne mogu da vjerujem..
pa zar ljudi mogu bit tako cinicni
kome vjerovat na kraju i prici i reci mu sta ima ?
to vi nikad niste napravili neku gresku
zajebali se ili slicno ?
uredu..
ljude koje znam, i koji mene znaju, znat ce i to da ovdje nije bilo lose namjere, kao sto mrva rece gore elmiru, nisam ih vozio na extremnim brzinama .. no nebitno ,felge su krive i nije oke, vratit cu mu ili novac ili druge felge, rijesena stvar
zbog toga sam i prodavao sve stvari (ako neko nije skontao da razjasnim odmah)

i ja sam bio zajeban 21321 puta kada sam uzimao stvar, pa opet..
eto, i mene je onda zajebo taj lik sto sam ih od njega uzeo, a nisam bio svejstan, pa poslije toga uzmem gewinde (koje su fol 100% ispravne pa ispostavi se da je amrotizer propisao skroz) i tako jos ... stvari, i opet nikad nikom nista nisam rekao, niti mi je palo na pamet da pisem i javno crnjacim nekog..

jos jednom bi pohvalio ekipu sa vwcc koji su istinski prijatelju i drze se zajedno (sve pohvale makar to islo na moju stetu) no ovdje na bhtuningu toga nema sigurno, bar ne od pojedinaca, stoga skontajte se malo..

kao sto sam rekao i na vwcc, i ovdje cu, cim dodjem u sarajevo, sredit cemo stvari, i gotova prica, znaci sto se mene tice ova tema moze ici pod kljuc jer ne vidim razloga da bi se nastavila

za sve druge kritike pitanja,sugestije i slicno imate pm

jos jednom pozdrav

i da .. samo bih ovako javno se zahvalio deez, emiru i jos nekolicini koju su razmisljali glavom a ne mehanicki samo pisali ovdje, na zalost sve je vise onih koji samo nabijaju postove i gledaju kako ce samo nesto napisat, kvalitet posta vise nije bitan..
 
Član
Ja ovo do sad nisam komentarisao, ali s ovim ispade jel sve ok(hm.. ne bih rekao)
Meni je ovo blijedo objasnjenje, ne napadam nikog samo gledam argumente koji su iznijeti.
Mislim da si ti nOke. zeznuo stvar debelo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top