Ulje za TDI

Ulje za TDI

Liga je napisao(la):
E sad si me stvaaaarno razocarao... :lol:

ma radio sam servis cim sam ubacio motor i prepustio sam sve majstoru, uskoro bi trebo radit mali servis i negdje sam citao da je Castrol kao najbolji:icon_question:
 
Početnik
GreenDevil je napisao(la):
Liga je napisao(la):
E sad si me stvaaaarno razocarao... :lol:

ma radio sam servis cim sam ubacio motor i prepustio sam sve majstoru, uskoro bi trebo radit mali servis i negdje sam citao da je Castrol kao najbolji:icon_question:
Ja sam ga sipao redovno,ali kazu da je vecina fals.Zadnjih par zamjena sam kupovao repsol od prijatelja koji radi u firmi koja je direktni uvoznik tog ulja i vjeruj osjetila se razlika na bolje u odnosu na castrol ;)
 
Član
ASA na servisu u škode sipa OMV-ova ulja... Naspeš to ulje i miran si... Bar znaš da je 100% original ;)
 
Član
i ja sam u dilemi, vec mi par dana blinka onaj service check na tabli, ne znam koje ulje sipat

u 3 radnje 3 razlicite cijene Castrola, i to ne u marku
 
Član
ne opterecuj se time, redovno mijenjaj ulje i filtere i sipaj po specifikaciji sta proizvodjac trazi, rijetko je danas sta original... ja licno sipam castol 5-40 505.01 i ulje ko ulje.. ;)
 

rs6

Član
ja sam dobio skoro castrol iz njemacke rodjak mi donio 10 w 40 je bilo ulje, i znaci kupim na rimco sant jos litar isto takvo 10 w 40 al boja i gustina ni nalik .... ovo svabsko vuce na crveno, a ovo nase ni nasta ne vuce :)
zato sto neko vec napisa ili omv ili ina ulje, jer je 100 % original,
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
i ja sam u dilemi, vec mi par dana blinka onaj service check na tabli, ne znam koje ulje sipat

u 3 radnje 3 razlicite cijene Castrola, i to ne u marku

I nijedan nije Castrol.;)

o tome se i radi, jedna cijena je bila 14, jedna 17 a jedna 23,, dok me u cetvrtoj radnji prodavac ubjedjuje da kod nas Castrol nikad nije bio skuplji od 18km:lol:
 
Član
castrol i shell u bih neces nac orginal,. ako ne vjerujs dodji do men kuci da ti pokazem sta komsija radi,.,.,
sipaj omv i sa njim si miran jest skupo al sta ces,., ovo sve sto se prodajepo prodavnicama auto dijelova i sl sutko to snadbijeva
 
Top