Ulje za TDI

Ulje za TDI

Član
funky je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Npr, ja kupujem ORIGINALNO ulje TOTAL 10W40. Ne mogu vjerovati koliko je dobro da ni poslije 10k pređenih kilometara ne potamni i ne izgubi svoja svojstva.
ako je tako sto kazes, to ulje qrcu ne valja (mozes ga samo prosut po stolu haha )
ulje treba da cisti unutrasnjost motora od garezi koja se stvara, ulje MORA potamniti, manje ili vise, zavisno od vrste motora...
i u mene u rodjaka isto ne pocrni pug 2003 2,0 90ks dizel total ili valvoline;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ljudi meni stari donio neko ulje titan fux 5w40
kaze njemu neki dan nasuli u forda na servisu, ostala mu jedna litra, kaze evo vidi hoces li to,,, jel ko upoznat s tim uljem:icon_question:

Ja sam dugo sipao fuchs. Nije popularan kod nas pa su šanse jedno 70% da nije kopija:D Odlično ulje;)

Ulje može tamniti ili ne mora. Nije to sam po sebi dobar ni loš znak. Inače u dizelima preko 100 000 bi moralo tamniti.
 

rs6

Član
raymo je napisao(la):
funky je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Npr, ja kupujem ORIGINALNO ulje TOTAL 10W40. Ne mogu vjerovati koliko je dobro da ni poslije 10k pređenih kilometara ne potamni i ne izgubi svoja svojstva.
ako je tako sto kazes, to ulje qrcu ne valja (mozes ga samo prosut po stolu haha )
ulje treba da cisti unutrasnjost motora od garezi koja se stvara, ulje MORA potamniti, manje ili vise, zavisno od vrste motora...
i u mene u rodjaka isto ne pocrni pug 2003 2,0 90ks dizel total ili valvoline;)

i ja sam se susret'o kod benzinaca samo dobije malo tamnoce, ali ipak je jos zuckasto .... znaci ne crno k'o kod cadje ....
 
stari sipa u renoa testerol neki????






































salim se,naravno Castrol,ali stare zalihe u 5l kanisterima koje smo imali iz njemacke,zadnji put sam ipak bio prisiljen da mijenjam u SAN-pro u zivinicama i opet je bio castrol ali cini se da je losiji... :icon_rolleyes:
 
Da li neko zna da li je na HIFA pumpama original Castrol ulje ili iskljucivo kupovati u Magna oil-u? Maloprije sam gledao i na ambalazi nema nikakve deklaracije o uvozniko u sl. a npr. ulje 5w40 edge je 19KM po litru.
 
Član
Kakvo je stanje s uljima u Asd unitrade zna li itko, kakva su iskustva? Jesu li originali ili lažnjaci?
 
Član
JasminTDIGolf je napisao(la):
Da li neko zna da li je na HIFA pumpama original Castrol ulje ili iskljucivo kupovati u Magna oil-u? Maloprije sam gledao i na ambalazi nema nikakve deklaracije o uvozniko u sl. a npr. ulje 5w40 edge je 19KM po litru.
Ja kupujem Castrolovo ulje u Magna-Oil, a neki dan sam bio kod njih i pitao gdje se jos njihovo ulje moze uzeti, kazu mi na svim HIFA pumpama.
Mozes ih nazvati pa eto i ti pitaj ;)
 
Da li neko zna koliko kosta zamjena ulja u servisu "Auto Delta" prema kosevskoj bolnici, mislim da za VW i oni sipaju Castrol?
 
Koje je od ovih ulja najbolje za golfa 4 tdi pd: Castrol edge 5w40, motul, aral, mobil...ili neko drugo??? Gdje se u sarajevu mogu kupiti MOTUL ULJA?
 
Top