Ulje za TDI

Ulje za TDI

Član
Npr, ja kupujem ORIGINALNO ulje TOTAL 10W40. Ne mogu vjerovati koliko je dobro da ni poslije 10k pređenih kilometara ne potamni i ne izgubi svoja svojstva.
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
Npr, ja kupujem ORIGINALNO ulje TOTAL 10W40. Ne mogu vjerovati koliko je dobro da ni poslije 10k pređenih kilometara ne potamni i ne izgubi svoja svojstva.

ovaj majstor koji mi je skoro radio auto kaze da on samo sipa total ulje, kaze da je prezadovoljan

koje su cijene totala
 
Naspi sta bilo samo nemoj Elf..Ja sam sada nasuo Bizol (prijatelj je generalni uvoznik i zastupnik)..Inace ulje made in Germany.. Bilo bi zanimljivo otvoriti konstruktivnu temu o uljima pa da malo razglabamo..Bizol je nesto prestrasno i do sada bolje sipao nisam :) Ako hocete kopirat cu izvjestaj (radio sam neki test ulja) pa da malo zraknete..
 
Početnik
roki_actros je napisao(la):
Naspi sta bilo samo nemoj Elf..Ja sam sada nasuo Bizol (prijatelj je generalni uvoznik i zastupnik)..Inace ulje made in Germany.. Bilo bi zanimljivo otvoriti konstruktivnu temu o uljima pa da malo razglabamo..Bizol je nesto prestrasno i do sada bolje sipao nisam :) Ako hocete kopirat cu izvjestaj (radio sam neki test ulja) pa da malo zraknete..

Obavzno,jer i ja trebam em brzo ulje mijenjat em me te stvari interesuju
 
Član
tema je zanimljiva i od velikog znacaja, svi moramo mijenjat ulje, neki prije neki poslije
dobro je znati sta valja a sta ne

eto recimo ja prvi puta imam dizela, i da nije bilo nekih clanova foruma mogli su mi nasut bilo kakvo ulje sto bi ja znao
a tako ima dosta clanova, uglavnom dobro je znati,daj izvjestaj roki:cool::cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Npr, ja kupujem ORIGINALNO ulje TOTAL 10W40. Ne mogu vjerovati koliko je dobro da ni poslije 10k pređenih kilometara ne potamni i ne izgubi svoja svojstva.

ovaj majstor koji mi je skoro radio auto kaze da on samo sipa total ulje, kaze da je prezadovoljan

koje su cijene totala
ja sipam total quartz 9000 5w40, palacam 14km litar ili je 17 nisam 100% siguran jedno je od ova dva...
 
Grga je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Npr, ja kupujem ORIGINALNO ulje TOTAL 10W40. Ne mogu vjerovati koliko je dobro da ni poslije 10k pređenih kilometara ne potamni i ne izgubi svoja svojstva.

ovaj majstor koji mi je skoro radio auto kaze da on samo sipa total ulje, kaze da je prezadovoljan

koje su cijene totala
ja sipam total quartz 9000 5w40, palacam 14km litar ili je 17 nisam 100% siguran jedno je od ova dva...
total 9000 je jako kvalitetno ulje(ako je origigi)....
 
Član
Grga je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Npr, ja kupujem ORIGINALNO ulje TOTAL 10W40. Ne mogu vjerovati koliko je dobro da ni poslije 10k pređenih kilometara ne potamni i ne izgubi svoja svojstva.

ovaj majstor koji mi je skoro radio auto kaze da on samo sipa total ulje, kaze da je prezadovoljan

koje su cijene totala
ja sipam total quartz 9000 5w40, palacam 14km litar ili je 17 nisam 100% siguran jedno je od ova dva...

tu je to sa cijenom castrola, ali je evidentno da se castrol kopira u najmanju ruku
na koliko mijenjas total
10 ili 15k
 
Član
ja sam stavljao u golfa castrol edge turbodiesel 505.01 u asd UNITRADE servisu pa me zanima jel još tko imao iskustva s njima, ne znam je li ulje falš ili nije? oko 17 KM litar
 
Top