ukredene 4 alu felge iz gepeka :(

ukredene 4 alu felge iz gepeka :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast pa ih nadje, to stvarno idiot pokvareni moze uradit. Koliko je tako stvari uradio nekim drugim ljudima. Ako imas sliku garaze gdje on radi uslikaj i postavi na forum nek se zna lopov...
 
Član
sve je dobro kad se na kraju dobro svrsi :D

sad ti zovi ljuboju, nek ti zbavi kakve felge.. al i njemu prvo zaprijeti :lol: :lol:

sala ;)
 
Član
sub3r je napisao(la):
sve je dobro kad se na kraju dobro svrsi :D

sad ti zovi ljuboju, nek ti zbavi kakve felge.. al i njemu prvo zaprijeti :lol: :lol:

sala ;)

ma nebi ljuboje :p a i da bi golfa mu stalno vidjam po gradu :lol::lol::lol: salim se :lol: :bacikl:
 
Član
ja da sam bio na tvom mjestu ja bi mu sve felge pokupio iz garaze :icon_mad::icon_mad: majku jebo sebi kako pere novac
 
Član
Dzeniii je napisao(la):
ja da sam bio na tvom mjestu ja bi mu sve felge pokupio iz garaze :icon_mad::icon_mad: majku jebo sebi kako pere novac

vjeruj da mi je palo na pamet da kad mi je dao pare da uzmem i felne , nisam a trebo sam :lol:
 
Član
a sta to taj idiot inace prodaje felge? koji kretenizam nemogu vjerovati, cuj dodjes kupis sebi felge sretan odes, on te uprati na prvi parking i gepise ti ih.. cccc..
 
Član
elmir je napisao(la):
a sta to taj idiot inace prodaje felge? koji kretenizam nemogu vjerovati, cuj dodjes kupis sebi felge sretan odes, on te uprati na prvi parking i gepise ti ih.. cccc..

madovlaci stvari i njemache pa ih ovde prodaje ... cigan :lol:
 
Član
SeJo je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
sve je dobro kad se na kraju dobro svrsi :D

sad ti zovi ljuboju, nek ti zbavi kakve felge.. al i njemu prvo zaprijeti :lol: :lol:

sala ;)

ma nebi ljuboje :p a i da bi golfa mu stalno vidjam po gradu :lol::lol::lol: salim se :lol: :bacikl:

:lol: :lol: :lol:
zbog budale,poceli meni prijetiti
kad se budemo vidjeli,moras mi objasniti gdje je taj frajer u janji...
mada mislim da sam ja bio kod njega... :icon_rolleyes:

a da!
ne kupujte felge kod sumnjivih ljudi.... da ne bi bilo ganjanja :smajli30:
kupujte samo kod ljuboje... :D i onda uzivate k'o ljudi.. :derneklimo:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top