ukredene 4 alu felge iz gepeka :(

ukredene 4 alu felge iz gepeka :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pre neki 5 dana sam konacno skupio nesht para da kupim alu felge za jettu , i na putu kuci prakiram auto na parking iza robne kuce (gde imaju ljudi koji naplacuju parking) i dok sam sa ortakom popio kafu (zadrzo se nekih 30min. -1h), kad sam dosho do vulkanizera da namontiram felge ... nigde felgi nema o_O
 
Član
to ti ukro isti onaj sto ti ih je i prodao,,il te neko pratio kad si kupovao
zalosno moj brate,skupis para,zrtvujes se i sve nestane u sekundi,,oni se sad smiju,sretni,joj jesmo ga izvalili,ccc:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
to ti ukro isti onaj sto ti ih je i prodao,,il te neko pratio kad si kupovao
zalosno moj brate,skupis para,zrtvujes se i sve nestane u sekundi,,oni se sad smiju,sretni,joj jesmo ga izvalili,ccc:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

dobro cisto sumnjam na ovo da mu ih je ukrao isti taj sto mu ih je i prodao, ali moguce je da je neki lopovcic slucajno prolazio pa vidio felge u autu i gepisao ih.. ja sam svoje neki dan 3 dana vozao u autu, 3 bile u gepeku jedna na zadnjem sjedistu i vidis sva sreca uspio sam ih prodati..
 
zalosno jbt,,neko se napati dok skupi da kupi i na kraju ne isproba felge mraka ukrade....ccccc.....:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
kako izgledaju felge, nije velika bijeljina nece daleko, postavi sliku, nek raja vidi sta je i kako je, neke karakteristicna ostecenja ako si zapamtio i to.. pa da se moze pogledati na piku,marketu po prodavnicama i slicno..
 
Član
felge su slicne ovima :

http://img541.imageshack.us/img541/7537/slika763222010101287656.jpg
i tamno plave su ... imam srece shto su unikatne boje , pa mozda i bude shta :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
vidi s ljubojem da mu ih netko ne ponudi u zamjenu,ako ga tko zna mozda ce probati sto prije samo da ih zamjeni pa samo nek ti javne ako dobije taj model
 
Član
Eto odakle Ljuboju onolike silne felge.:D

Ima ljude što nabavljaju za njega.:D

Nego, kontaktiraj Ljuboju, neko mu ih možda ponudi i imaš li ikakvu karakteristiku po kojim ih možeš prepoznati?
 
Član
imas li kakvu originalnu sliku?
ako ko bude nudio,ja cu ti javiti...
mada mislim da one idu na farbanje i idu van bijeljine...bar po mojoj perocjeni
 
Član
ljuboje je napisao(la):
imas li kakvu originalnu sliku?
ako ko bude nudio,ja cu ti javiti...
mada mislim da one idu na farbanje i idu van bijeljine...bar po mojoj perocjeni

neam orginalne slike jar sam ih tek bio uzeo i onu sliku sma nasho na netu lice malo na njih ... fala ti u svakom slucaju , ja am to vec otpiso :icon_cry:
 
Administrator
je'em im sve... nisi ni namontiro a vec su ukradene... u kojem si autu vozio felge... jesu li se vidjele kroz staklo?
 
Član
ljuboje je napisao(la):
na kojem parkingu se sve to odigralo?
u koliko sati?

parking iza biblioteke , negde oko 6 pola 7

pioneer_09 je napisao(la):
je'em im sve... nisi ni namontiro a vec su ukradene... u kojem si autu vozio felge... jesu li se vidjele kroz staklo?

jetta 2 nisu se mogle vidjet
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top