ukredene 4 alu felge iz gepeka :(

ukredene 4 alu felge iz gepeka :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ako se felge nisu vidile, onda def. neko je umijesan il' od koga si kupio, il' si mozda nekome govorio da ces uzimati, mislim ko je mogao pretpostaviti da ti imas felge u autu? Nisu ni lopovi bas toliko ludi, da obija bezze auto, morao je neko znati da ih imas!
 
Administrator
zato i pitam jesu li se felge vidjele... mozda je taj od koga si kupio odradio felge ili neko ko je bio tu u blizini a vidio te... jer ako se nisu vidjele niko drugi nije mogao znati da imas felge, osim ako namjenski nisu isli da obiju auto, gepek, i nasli to sto su nasli i odnijeli sa sobom... al mislim da je ovo prvo...
 
Član
ja sam vam odma rekao,ako se felge nisu vidjele mogao je odradit samo onaj ko je znao da si kupio.Ili te jebao taj od koga si kupio fele,mozda je rekao nekome il tako nesto,ili je neko tvoj,ko je znao da ces kupit fele taj dan, i na kojem mjestu se nalazis i sve ostalo. Ja licno ne vjerujem nikome,mislim da bi prvo poceo od svojih poznanika,pa onda dalje,,,danas krade najvise onaj za koga mislis da nece:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
ArminM je napisao(la):
ja sam vam odma rekao,ako se felge nisu vidjele mogao je odradit samo onaj ko je znao da si kupio.Ili te jebao taj od koga si kupio fele,mozda je rekao nekome il tako nesto,ili je neko tvoj,ko je znao da ces kupit fele taj dan, i na kojem mjestu se nalazis i sve ostalo. Ja licno ne vjerujem nikome,mislim da bi prvo poceo od svojih poznanika,pa onda dalje,,,danas krade najvise onaj za koga mislis da nece:icon_mad::icon_mad::icon_mad:

e za to si u pravu batice
 
to je bas peh ,zao mi je stvarno ,sretno ti u pronalasku, svakako budem li u dodiru sa slicnim felama,javljam odma ovdje.
 
Član
uh,taj parking je kritican....
ja samo po danu tamo parkiram...navece nikad ni za zivu glavu...
ima svakakve bagre,mislim da nije ni osvjetljen...
 
Član
druze ja bi prvo nasutao toga sto naplacuje parking,a onda mu pokupio pazar od tog dana... da se uplusam koliko toliko... :D
 
Koji se K.... placa parking ako ne zbog ovakvih scena

Platis parking i obiju ti auto
To sad isto dodje kao da auto ostavis negdje na njivi

Mislim nema smisla platiti parking a naci obijeno auto

Ima tu sad svakakvih varijanti oko kradje, mozda je upleten i taj sto naplacuje parking, mozda je poznanik sa tim sto su ti felge odnjeli pa je dogovor bio da se podjele oko prodaje ili sta vec.....


Ima svega tu ali to ima samo u Bosni da platis parking i da ti obiju auto

Zao mi te zbog uzslud bacenih para

Znam i po sebi kako je tesko skupiti pare za felge, meni ih nije niko ukrao, al ne rastu nam pare na drvecu

DaBogda da ih nadjes ali tesko, ovdje para caruje
Neko je od tvojih poznanika ili onaj sto ti je prodao felge umjesan
 
Član
Audi_fan je napisao(la):
Koji se K.... placa parking ako ne zbog ovakvih scena

Platis parking i obiju ti auto
To sad isto dodje kao da auto ostavis negdje na njivi

Mislim nema smisla platiti parking a naci obijeno auto

Ima tu sad svakakvih varijanti oko kradje, mozda je upleten i taj sto naplacuje parking, mozda je poznanik sa tim sto su ti felge odnjeli pa je dogovor bio da se podjele oko prodaje ili sta vec.....


Ima svega tu ali to ima samo u Bosni da platis parking i da ti obiju auto

Zao mi te zbog uzslud bacenih para

Znam i po sebi kako je tesko skupiti pare za felge, meni ih nije niko ukrao, al ne rastu nam pare na drvecu

DaBogda da ih nadjes ali tesko, ovdje para caruje
Neko je od tvojih poznanika ili onaj sto ti je prodao felge umjesan

jest to jadno shto su uspjeli otvorit gepek a da cuvar nisht nije vidio ...

savicm je napisao(la):
druze ja bi prvo nasutao toga sto naplacuje parking,a onda mu pokupio pazar od tog dana... da se uplusam koliko toliko... :D

dje ba invalida udarat :p valja onda kazne pacat :lol::lol:
 
Član
nadjene 4 alu felne :icon_smile:
danas isho do tog lika shto mi ih je prodo trebali mi dugi sarafi za distancere i vidim mu u garazi felne (vidio jednu viri ispod nekog najlona) i pitam ga odakle mu , kaze on kao neki momci mu donijeli tam` vam` (znao sam da je lafina) svadjali se neki 30 min. zamalo da se i potucemo i nekako ga natjeram da mi vrati pare i josh 50 km dushevne boli :p :lol: sad moram ljuboju ganjat za felne hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top