ukredene 4 alu felge iz gepeka :(

ukredene 4 alu felge iz gepeka :(

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
SeJo je napisao(la):
nadjene 4 alu felne :icon_smile:
danas isho do tog lika shto mi ih je prodo trebali mi dugi sarafi za distancere i vidim mu u garazi felne (vidio jednu viri ispod nekog najlona) i pitam ga odakle mu , kaze on kao neki momci mu donijeli tam` vam` (znao sam da je lafina) svadjali se neki 30 min. zamalo da se i potucemo i nekako ga natjeram da mi vrati pare i josh 50 km dushevne boli :p :lol: sad moram ljuboju ganjat za felne hehe

jesam ti ja rekao:cool::cool::cool:
 
Član
ArminM je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
nadjene 4 alu felne :icon_smile:
danas isho do tog lika shto mi ih je prodo trebali mi dugi sarafi za distancere i vidim mu u garazi felne (vidio jednu viri ispod nekog najlona) i pitam ga odakle mu , kaze on kao neki momci mu donijeli tam` vam` (znao sam da je lafina) svadjali se neki 30 min. zamalo da se i potucemo i nekako ga natjeram da mi vrati pare i josh 50 km dushevne boli :p :lol: sad moram ljuboju ganjat za felne hehe

jesam ti ja rekao:cool::cool::cool:

heh znash kad nisam ni sec. pomislio da je on .. djeluje ko skroz dobar lik :(
 
Član
SeJo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
nadjene 4 alu felne :icon_smile:
danas isho do tog lika shto mi ih je prodo trebali mi dugi sarafi za distancere i vidim mu u garazi felne (vidio jednu viri ispod nekog najlona) i pitam ga odakle mu , kaze on kao neki momci mu donijeli tam` vam` (znao sam da je lafina) svadjali se neki 30 min. zamalo da se i potucemo i nekako ga natjeram da mi vrati pare i josh 50 km dushevne boli :p :lol: sad moram ljuboju ganjat za felne hehe

jesam ti ja rekao:cool::cool::cool:

heh znash kad nisam ni sec. pomislio da je on .. djeluje ko skroz dobar lik :(

da si sjeo nakon sto ti se to desilo,i malo se skontao vidjeo bi odma da je on. Nije tu bilo puno izbora,ili on ili neko tvoj blizi.Ja sam ti rekao da nikome ne vjerujem,pokazalo se da nemas kome da vjerujes. Izlevati te onaj od koga se najmanje nadas,tako da...
Slijedeci put pamet u glavu. Drago mi je sto si uspio naci felge. Bas se pitam kako mu nisi belaj napravio,ja bi bio u stanju sve da mu polupam
 
Član
ArminM je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
SeJo je napisao(la):
nadjene 4 alu felne :icon_smile:
danas isho do tog lika shto mi ih je prodo trebali mi dugi sarafi za distancere i vidim mu u garazi felne (vidio jednu viri ispod nekog najlona) i pitam ga odakle mu , kaze on kao neki momci mu donijeli tam` vam` (znao sam da je lafina) svadjali se neki 30 min. zamalo da se i potucemo i nekako ga natjeram da mi vrati pare i josh 50 km dushevne boli :p :lol: sad moram ljuboju ganjat za felne hehe

jesam ti ja rekao:cool::cool::cool:

heh znash kad nisam ni sec. pomislio da je on .. djeluje ko skroz dobar lik :(

da si sjeo nakon sto ti se to desilo,i malo se skontao vidjeo bi odma da je on. Nije tu bilo puno izbora,ili on ili neko tvoj blizi.Ja sam ti rekao da nikome ne vjerujem,pokazalo se da nemas kome da vjerujes. Izlevati te onaj od koga se najmanje nadas,tako da...
Slijedeci put pamet u glavu. Drago mi je sto si uspio naci felge. Bas se pitam kako mu nisi belaj napravio,ja bi bio u stanju sve da mu polupam

pda sma odma osho i vidio felne sigurno bi mu ih razbio od glavu (ako moze :p ) sad me je i proslo nisa ni bio tolko ljut
 
Član
znaci sad si petobnanku u plusu? :D
nego ti sutra opet idi po te felge,mozda prekosutra budes dobar stoju :lol:
ma bagra,platis mu posteno i ukrade...kretenizam,treba to polomit,samo da ne zavali nekog ko je od usta odvojio da plati neki svoj cejf
 
N

nenad

A sto ga nisi policiji prijavio kad si vec saznao da je on ukrao felge?
 
Administrator
i ja sam ti reko da sumnjam na njega ili nekog njegovog... drago mi je da si nasao... od sad pamet u glavu i razmisljaj s kim ces imati posla....
 
N

nenad

I napisi mu ovdje ime i prezime da svi znaju da je lopov :icon_mad:
 
Član
nenad je napisao(la):
A sto ga nisi policiji prijavio kad si vec saznao da je on ukrao felge?

da sam prijavio policiji nebi mu izvuko josh 50km lol salim se vjeruj da mi nije ni palo na pamet

nenad je napisao(la):
I napisi mu ovdje ime i prezime da svi znaju da je lopov :icon_mad:
i neznam mu ime znam nadimak rizla ili je brizla tak` nesht` ... iz janje je pa et da znate da nebi nebo bog nekog od vas shta izjebo:icon_smile:
 
E bas mi je drago,a lik je bas supcina u pm, al mrzim nepravdu to nije normalno, das baksuzu pare i on ima toliko zlobe u sebi da te prati i da ti ih capi cim dobije priliku,ccc
 
Član
shut dobro je to ispalo jedva sam vratio pare nije stjeo dat. ja reko il cesh mi vratit pare i dati josh 50 km il cu otic do kola uzet palicu i izudarati te ko vola u kupusu , govna od ljudi , streljati ih treba
 
Član
SeJo je napisao(la):
shut dobro je to ispalo jedva sam vratio pare nije stjeo dat. ja reko il cesh mi vratit pare i dati josh 50 km il cu otic do kola uzet palicu i izudarati te ko vola u kupusu , govna od ljudi , streljati ih treba

Trebao si ovo drugo uradit'. Mislim da bi satisfakcija bila bolja nego orgazam sa Adrijanom Limenom.:D

Neka si ti njih našao, baš mi je drago.;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top