UKRADENE FELGE SA GUMAMA

UKRADENE FELGE SA GUMAMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
peugeot206 je napisao(la):
nije mi jasna ova funkcija paljenja auta? kome to treba? I otkud znas da nisi slucajno ostavio u brzini a upalis... :D

Gledas auto ujutro pod prozorom, treba na posao, kontas valja izac napolje i smrznut se ko pi*ka dok grijanje proradi....

A jednostavno ga onesposobis da ne radi ako auto , recimo, nije pod rucnom i u leru......piece of cake
 
prema preporukama EU, auto ne valja grijati u mjestu, nego u voznji. negdje je cak i zabranjeno. bespotrebno trosenje goriva, nego lagano u voznji ne visoke obrtaje, i ugrijan. a i bespotrebno trosenje goriva na grijanje u mjestu. taman dok otvorim garazu, izadjem, zatvorim, ulje u mjenjacu se malo promjesalo, a ulje u motoru lagano uz voznju.
 
Član
svaki noviji auto ima u ponudi standheizung, nastimas u kolko sati da se upali, on se upali i zagrije se :p
 
Član
Alive je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
A evo slika seta ovog dvosmejrnog alarma sa LCD daljinskim upravljacem i prikazom statusa vozila...zanimljiva stvarka,ima i mogucnost daljinskog paljenja auta i jos nekih gluposti :icon_smile:;)


Inace ovaj kosta 200 KM samo set ...

Gdje se ima ovo ugraditi...po mogucnosti u Sarajevu? Posebno me zanima ovo daljinsko paljenje auta...

ovo daljinsko paljenje ti mozda mogu nabaviti(od skutera je,ali vidio sam kod par ljudi koji su ugradili ovo,) cijena je izmedu 50-60 ne znam tacno moram pitati
 
Član
Alive je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
A evo slika seta ovog dvosmejrnog alarma sa LCD daljinskim upravljacem i prikazom statusa vozila...zanimljiva stvarka,ima i mogucnost daljinskog paljenja auta i jos nekih gluposti :icon_smile:;)


Inace ovaj kosta 200 KM samo set ...

Gdje se ima ovo ugraditi...po mogucnosti u Sarajevu? Posebno me zanima ovo daljinsko paljenje auta...

Imas kod Muhe u caraudiu,auto tuning isto je to ...Ersan rece da je oko 500 KM sa ugradnjom al opet provjeri tu je on na forumu pa mu posalji PM

Adams druze hvala,al'ne treba to meni ako bude ko zainteresovan javim ti ..

Meni je onako ova stvarka cool radi statusa auta kad se sta otvori i tak i ima velik domet,samo ne znam kolko je problem ugradit al' moze to Trizex odradit :cool:
 
Član
ako je toliki domet ima li mogucnost da slucajno u dzepu upalis auto a recimo odaljen si kilometar od njega?
 
Početnik
adi187 je napisao(la):
Hvala ekipa za info u vezi ovih sarafa ....:cool:;)

A evo slika seta ovog dvosmejrnog alarma sa LCD daljinskim upravljacem i prikazom statusa vozila...zanimljiva stvarka,ima i mogucnost daljinskog paljenja auta i jos nekih gluposti :icon_smile:;)


Inace ovaj kosta 200 KM samo set ...

A kao sto Ivica rece na arizoni su vjerovatno do 150 KM kad odem raspitat cu se pa vam javim:icon_smile:

dobijes NUN COKE i 2 SURIKENA SA NJIMA , potpisano by childrens of Bruce Lee made on Ship between China & EUROPE :))
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
elmo je napisao(la):
Znam lika koji kaže nikada nije kupio nove gume niti je ikada lijepio gume kad se probuše,

Samo skine odgovarajuće sa drugih auta,

kreteni,:icon_rolleyes:

Pozdravi tog lika puno:icon_mad: Nadam se da ce ga neko nekad uhvatiti :smajli21:

Ako ti je neka utjeha reci cu ti da su meni usli u garazu poskidali felge sa gumama,farove(prednje i zadnje),cd player,procesor paljenja,bombina,kablova iz motora.Ukupna steta 6.500km.I sve to na Octaviji.:icon_cry:
 
Član
oki69 je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
elmo je napisao(la):
Znam lika koji kaže nikada nije kupio nove gume niti je ikada lijepio gume kad se probuše,

Samo skine odgovarajuće sa drugih auta,

kreteni,:icon_rolleyes:

Pozdravi tog lika puno:icon_mad: Nadam se da ce ga neko nekad uhvatiti :smajli21:

Ako ti je neka utjeha reci cu ti da su meni usli u garazu poskidali felge sa gumama,farove(prednje i zadnje),cd player,procesor paljenja,bombina,kablova iz motora.Ukupna steta 6.500km.I sve to na Octaviji.:icon_cry:

E svasta, valjda bili ljudi u garazi pa imali vremena sve lijepo poskidati a da ih niko ne vidi :)
 
ovo vezano za daljinsko paljenje,imam ja na golfu...
domet zavisi od baterije,stanja daljinskog...ali desavalo se da auto upali u garazi(ne meni nego sam cuo te price)znaci probija kroz zid taj signal,100%...meni ne predstavlja nikakav problem jer nikad,ama bas nikad auto ne ostavljam u brzini,jedino ak negdje stanem na uzbrdici pored rucne,ubacim u brzinu ;)
a dobra je stvar,recimo kod mene kad ga upalim(prije toga on odradi nekih 15-ak sekundi),auto se ne otkljucava,znaci moras ga otkljucat i kljuc stavit u bravu da bi krenuo,inace se ugasi cim pustis kvacilo :cool:

meni je to doslo na autu,a poslije sam sreo momka koji je bio vlasnik nekad i ugradio to...kaze koliko sam opklada dobio zbog tog paljenja na daljinski :lol: :lol: :lol:
 
adi187 je napisao(la):
Hvala ekipa za info u vezi ovih sarafa ....:cool:;)

A evo slika seta ovog dvosmejrnog alarma sa LCD daljinskim upravljacem i prikazom statusa vozila...zanimljiva stvarka,ima i mogucnost daljinskog paljenja auta i jos nekih gluposti :icon_smile:;)


Inace ovaj kosta 200 KM samo set ...

A kao sto Ivica rece na arizoni su vjerovatno do 150 KM kad odem raspitat cu se pa vam javim:icon_smile:

pa saznal ko posto je i gdje se ima kupiti samo set bez ugradnje,,,,,ti spomenu ovo 200 KM gdje to ima.....moze odgovor na PM
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top