UKRADENE FELGE SA GUMAMA

UKRADENE FELGE SA GUMAMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sinoc mi je neko na autu ukrao dvije prednje gume sa felgama.
Dimenzije 195/65 15,celicne felge i sve cetiri ratkape.
Gume su Goodyear UG7.jedna je 7+,druga je 7.
Ako bi neko primjetio da se prodaju ili nest slicno,u Sarajevu ili RS,neka me kontaktira
na 061-220-274.

Eto raja da znate da i po ovom snijegu skidaju:icon_sad:
 
Član
Auto je bio pod prozorom oko 50m udaljen... desilo se oko 12 navecer. Sigurno je po narudjbi radjeno, jer bilo je dosta alu fela na tom parkingu istih i vecih dimenzija,al bile su vecinom SAVA gume, mozda se islo s tim da trebaju neke dobre zimske... Goodyear Ultragrip7..:icon_mad::icon_mad:
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Auto je bio pod prozorom oko 50m udaljen... desilo se oko 12 navecer. Sigurno je po narudjbi radjeno, jer bilo je dosta alu fela na tom parkingu istih i vecih dimenzija,al bile su vecinom SAVA gume, mozda se islo s tim da trebaju neke dobre zimske... Goodyear Ultragrip7..:icon_mad::icon_mad:

jbt e strahota,pa nema sta ne kradu idioti , ma da drvene tockove stavis koji su to hajvani i njih bi ukrali :icon_mad:
 
ja j*ali sve svoje, ja vec duze vremena razmisljam o postavljanju kamere na prozor i da snimam auta, izgleda da cu definitivno morati,jbg jes investicija od 250KM ali koliko toliko osiguran

Daj stavi slike ako gdje osvanu ili slicno pa da javimo (ako naravno imas slike)
 
svasta. ja sam ipak i na celicne stavio lopov sarafe, da koliko toliko otezam lopovu stvari :D mada moje dimenzije i gume i nisu bas toliko interesantne lopovima.
 
Član
na momo audiju su jednom u Sarajevu, pod prozorom ukrali maglinke i izolirali žice, mošđ mislit:icon_smile: majku im njihovi:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
zen3dom je napisao(la):
ja j*ali sve svoje, ja vec duze vremena razmisljam o postavljanju kamere na prozor i da snimam auta, izgleda da cu definitivno morati,jbg jes investicija od 250KM ali koliko toliko osiguran

Daj stavi slike ako gdje osvanu ili slicno pa da javimo (ako naravno imas slike)

To što bi snimio tek bio naknadno pregledo otprilike ujutro kadaa se uspostavi da ti nešto fali
Kakva korist od toga kada ti vidiš nekog lika sa kapuljačom da skida felge ili sl.
 
zenicafreak je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
ja j*ali sve svoje, ja vec duze vremena razmisljam o postavljanju kamere na prozor i da snimam auta, izgleda da cu definitivno morati,jbg jes investicija od 250KM ali koliko toliko osiguran

Daj stavi slike ako gdje osvanu ili slicno pa da javimo (ako naravno imas slike)

To što bi snimio tek bio naknadno pregledo otprilike ujutro kadaa se uspostavi da ti nešto fali
Kakva korist od toga kada ti vidiš nekog lika sa kapuljačom da skida felge ili sl.

pa jbg, ne nosa bas svaka gnjida kapu, uostalom vidio bi barem cime je dosao, reg. osznaku i slicno, ma koliko toliko bi bolje bilo.
Ja sam se na ovaj poduhvat opredjelio prvenstveno jer mi je neka gnjida par puta auto zagrebala namjerno, cak mi je i staklo jedno izgrebala, vjerovali ili ne....
 
Član
zen3dom je napisao(la):
zenicafreak je napisao(la):
zen3dom je napisao(la):
ja j*ali sve svoje, ja vec duze vremena razmisljam o postavljanju kamere na prozor i da snimam auta, izgleda da cu definitivno morati,jbg jes investicija od 250KM ali koliko toliko osiguran

Daj stavi slike ako gdje osvanu ili slicno pa da javimo (ako naravno imas slike)

To što bi snimio tek bio naknadno pregledo otprilike ujutro kadaa se uspostavi da ti nešto fali
Kakva korist od toga kada ti vidiš nekog lika sa kapuljačom da skida felge ili sl.

pa jbg, ne nosa bas svaka gnjida kapu, uostalom vidio bi barem cime je dosao, reg. osznaku i slicno, ma koliko toliko bi bolje bilo.
Ja sam se na ovaj poduhvat opredjelio prvenstveno jer mi je neka gnjida par puta auto zagrebala namjerno, cak mi je i staklo jedno izgrebala, vjerovali ili ne....

ja ne bih imao srca za to! mislim da bi počeo plakat kad bi nekom kracao auto!
 
Član
zen3dom je napisao(la):
ja j*ali sve svoje, ja vec duze vremena razmisljam o postavljanju kamere na prozor i da snimam auta, izgleda da cu definitivno morati,jbg jes investicija od 250KM ali koliko toliko osiguran

Daj stavi slike ako gdje osvanu ili slicno pa da javimo (ako naravno imas slike)

Nisam ni slikao drug,vjeruj nije mi bilo ni do cega,kad sam vido auto na blokovima.Ma obicne crne celicare 15-ke 5*100,sa tim gumama.Znaci,jedino mozda za primjetiti je sto je jedna bila UG7+ a druga UG7.A ratkape original seatove s tim da je jednoj ostecen rub jedno 20 cm okolo.
Jbg sta ces
 
Član
Te felge su vec na drugom autu, tako da su ti sanse da ih nadjes izuzetno male, felge se nekradu da bi se prodale, nego za licnu upotrebu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top