UKRADENE FELGE SA GUMAMA

UKRADENE FELGE SA GUMAMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Znam lika koji kaže nikada nije kupio nove gume niti je ikada lijepio gume kad se probuše,

Samo skine odgovarajuće sa drugih auta,

kreteni,:icon_rolleyes:
 
Član
elmo je napisao(la):
Znam lika koji kaže nikada nije kupio nove gume niti je ikada lijepio gume kad se probuše,

Samo skine odgovarajuće sa drugih auta,

kreteni,:icon_rolleyes:

Pozdravi tog lika puno:icon_mad: Nadam se da ce ga neko nekad uhvatiti :smajli21:
 
Član
Nema ovo se iz dana u dan otima kontroli, samo cekam dan kada ce ti preostalih 5 litara isisat iz auta... I kad pođu metlice za brisace krast, a nove 5-10km... Nema smisla vise...
 
Član
pratim ovu temu o kradi dugo vremena,i ja sam bio par puta na redu da mi skida ju sa auta leisne i cepove i sta ja jos znam,od kad sam u gradio shok i valve sensor na alarmu i pratim na pageru sta se desava oko auta.
ako se vrata otvore ili gepek ili neko vise od 5 sec kod auta stoji da je mi na pageru signal i vizuelni sta je otzvoreno od tad mir !!!!!
sorry na off
 
Član
335i je napisao(la):
pratim ovu temu o kradi dugo vremena,i ja sam bio par puta na redu da mi skida ju sa auta leisne i cepove i sta ja jos znam,od kad sam u gradio shok i valve sensor na alarmu i pratim na pageru sta se desava oko auta.
ako se vrata otvore ili gepek ili neko vise od 5 sec kod auta stoji da je mi na pageru signal i vizuelni sta je otzvoreno od tad mir !!!!!
sorry na off

Zanimljivo!:icon_confused:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
335i je napisao(la):
pratim ovu temu o kradi dugo vremena,i ja sam bio par puta na redu da mi skida ju sa auta leisne i cepove i sta ja jos znam,od kad sam u gradio shok i valve sensor na alarmu i pratim na pageru sta se desava oko auta.
ako se vrata otvore ili gepek ili neko vise od 5 sec kod auta stoji da je mi na pageru signal i vizuelni sta je otzvoreno od tad mir !!!!!
sorry na off

Zanimljivo!:icon_confused:

evo ti i slika pagerera
ovde imas sve info u kojem ti je stanju auto .....
dosta funkcija imas
paljene auta iz daljine ,sa dugmetom gasit otoranje gepecka itd
 
Član
335i je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
335i je napisao(la):
pratim ovu temu o kradi dugo vremena,i ja sam bio par puta na redu da mi skida ju sa auta leisne i cepove i sta ja jos znam,od kad sam u gradio shok i valve sensor na alarmu i pratim na pageru sta se desava oko auta.
ako se vrata otvore ili gepek ili neko vise od 5 sec kod auta stoji da je mi na pageru signal i vizuelni sta je otzvoreno od tad mir !!!!!
sorry na off

Zanimljivo!:icon_confused:

evo ti i slika pagerera
ovde imas sve info u kojem ti je stanju auto .....
dosta funkcija imas
paljene auta iz daljine ,sa dugmetom gasit otoranje gepecka itd

Koliko kosta ugradnja neceg ovakvog?
 
Član
isti model mi je imao prijatelj na golf IV mogu samo reci odlicna stvar , njemu je domet bio oko 2-3 km otkljucavao s 1 kraja grada na 2
 
Početnik
ovakakav tip alarma sa dojavnim uređajem mislim da je trenutno na akciji u car audiu oko 500KM, stvarka je boli glava...
kad dobijes dojavu vazno je samo brzo naciljati (vec montiranim snajperorom na prozoru) i pucati po jedan metak u svako koljeno...mislim da je to potpuno rjesenje...
p.s. naravno potrebno je imati i jedno 15-20kf na mob-u za zvanje hitne i slicno:)
 
Član
Eto napomenu me za metlice, ukrali mi ih jednom, doduse podavno, imam u garazi stare jedne, pa da ih stavim u gepek kao rezervne... svakakvih kloceva, pa eto bas mi sad treba da skinu i metlice...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top