UKRADENE FELGE SA GUMAMA

UKRADENE FELGE SA GUMAMA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Gdje se imaju kupit ti lopov sarafi za felge jel se to po jedan zavrne na svaku i dobijes neki specijalni kljuc za to:icon_question:

Ako ko ima sliku kakvu da vidim kako izgleda to :icon_rolleyes:
 
lopov sarafi

911.jpg


imas na ebay ovakve. a imas one mao obicnije u svakoj prodavnici felgi.


ps.
niko ne rece proizvodjaca i model tog alarma sto dojavljuje? de tacan naziv ako moze, da vidim po netu malo.
 
Član
Imas lopov sarafe za Alu felge i celicne, tak da se nemoj zeznut i da dodje po jedan na svaki tocak. Naravno mozes ti kupit 5 pakovanja pa stavit 5 njih razlicitih na jedan tocak,al nema svrhe stvarno, jedan je dovoljan:icon_smile:
 
Član
Stvarno mislite da lopovi nemaju kljuc za ovo:icon_question: Mozes staviti 20 razlicitih sarafa na tockove, ako ti pikiraju fele, ti ih vise nemas!!!:icon_mad:
 
335i je napisao(la):
pratim ovu temu o kradi dugo vremena,i ja sam bio par puta na redu da mi skida ju sa auta leisne i cepove i sta ja jos znam,od kad sam u gradio shok i valve sensor na alarmu i pratim na pageru sta se desava oko auta.
ako se vrata otvore ili gepek ili neko vise od 5 sec kod auta stoji da je mi na pageru signal i vizuelni sta je otzvoreno od tad mir !!!!!
sorry na off

Nije valjda da se i u Njemackoj kradu sitnice sa auta?
 
to je ovaj alarm, nesto ovako:

http://cgi.ebay.co.uk/New-SPY-LC700S2W-5000m-2-Way-Car-Alarm-Pager-Auto-Start_W0QQitemZ300371558759QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item45ef8a4167
 
Član
Hvala ekipa za info u vezi ovih sarafa ....:cool:;)

A evo slika seta ovog dvosmejrnog alarma sa LCD daljinskim upravljacem i prikazom statusa vozila...zanimljiva stvarka,ima i mogucnost daljinskog paljenja auta i jos nekih gluposti :icon_smile:;)

[attachment=27396]
Inace ovaj kosta 200 KM samo set ...

A kao sto Ivica rece na arizoni su vjerovatno do 150 KM kad odem raspitat cu se pa vam javim:icon_smile:
 
Član
olensoner je napisao(la):
335i je napisao(la):
pratim ovu temu o kradi dugo vremena,i ja sam bio par puta na redu da mi skida ju sa auta leisne i cepove i sta ja jos znam,od kad sam u gradio shok i valve sensor na alarmu i pratim na pageru sta se desava oko auta.
ako se vrata otvore ili gepek ili neko vise od 5 sec kod auta stoji da je mi na pageru signal i vizuelni sta je otzvoreno od tad mir !!!!!
sorry na off

Nije valjda da se i u Njemackoj kradu sitnice sa auta?

pa sta ti mislis ..da se samo u bosni krade ???????
uvjek ima nekoga koji hoce ono sta ti imas i onaj koja mu je poso krada .
od 10 senti do milijon eura se krade u njemackoj ko svugdje na svjetu
 
Član
adi187 je napisao(la):
A evo slika seta ovog dvosmejrnog alarma sa LCD daljinskim upravljacem i prikazom statusa vozila...zanimljiva stvarka,ima i mogucnost daljinskog paljenja auta i jos nekih gluposti :icon_smile:;)


Inace ovaj kosta 200 KM samo set ...

Gdje se ima ovo ugraditi...po mogucnosti u Sarajevu? Posebno me zanima ovo daljinsko paljenje auta...
 
nije mi jasna ova funkcija paljenja auta? kome to treba? I otkud znas da nisi slucajno ostavio u brzini a upalis... :D
 
Član
peugeot206 je napisao(la):
nije mi jasna ova funkcija paljenja auta? kome to treba? I otkud znas da nisi slucajno ostavio u brzini a upalis... :D

Pa recimo nije lose to po ovoj zimi... Fino 5 minuta upalis auto prije nego sto ces doci do auta,udjes a unutra lijepo toplo,vec se zagrijao motor... Nadam se samo da se auto "samo" ne otkljuca kada ga vec upalis tako na daljinski ili ako se zakljuca da ga mozes zakljucati a da motor radi... A to za brzinu...ko ne razmislja... :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top