UKRADEN PEUGEOT 307

UKRADEN PEUGEOT 307

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja sam konto nekako onaj balast od xenona nastimat i prikopcat na rucicu mjenjaca il recimo volan il neki metalni dio na autu izolirati od ostatka shasije...... i napravit na prekidac aktiviranje...jest opasno al neka ga sprzi,po meni to je bolje od bilo kojeg multi locka i alarma
 
Član
mali Ninja je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Ma ko ima za skupo auto ima i za Kasko:icon_smile:

A mi sirotinja:icon_question: Sta sa nama:icon_question:

i ja cu se ubrojati u ove druge, iako se natežem nekako sa kaskom pa ga plaćam, najbolje rješenje da zakitiš auto suzavcima i dimnim bombama. odes u osiguravajuću kuću neku za trgovine opreme za nadzor i sličnih dzidza, i kupiš to, na otvaranje vrata se aktiviraju suzavci i mirna bosna :)

na vratima napišeš minirano (budi kreativan) :lol:
Sorry za off,al brate mogu ja tebi reci da ti je ideja i vise nego dobra, ja sam ju shvatio ozbiljno... :) Jos pogotovo veceras poslije poziva, da mi se 2x lika muvaju oko auta, te da provjeravaju jel gepek otkljucan... Da nebi razmisljao ocel sta nestat,slozit mu zamku pa nek si j*e mati sto nije Kreativan... ;)
 
Početnik
jbg zao mi je
upratite malo sta je moderno sta se sad vozi po gradu i kupuje
307ica ima ko govana u svim varijantama,isto kao sto je slucaj sa meganeom...sad su ta auta moderna i logicno je i da se kradu
@.noKe vidim da redovno citas AutoKlub,dobro si naucio tekst,al eto procitaj ponekad i nesto od dnevne stampe ili se provozaj do trebevica pa ces vidjeti da i nisi bas upravu...
 
Član
ErRoR je napisao(la):
mali Ninja je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Ma ko ima za skupo auto ima i za Kasko:icon_smile:

A mi sirotinja:icon_question: Sta sa nama:icon_question:

i ja cu se ubrojati u ove druge, iako se natežem nekako sa kaskom pa ga plaćam, najbolje rješenje da zakitiš auto suzavcima i dimnim bombama. odes u osiguravajuću kuću neku za trgovine opreme za nadzor i sličnih dzidza, i kupiš to, na otvaranje vrata se aktiviraju suzavci i mirna bosna :)

na vratima napišeš minirano (budi kreativan) :lol:
Sorry za off,al brate mogu ja tebi reci da ti je ideja i vise nego dobra, ja sam ju shvatio ozbiljno... :) Jos pogotovo veceras poslije poziva, da mi se 2x lika muvaju oko auta, te da provjeravaju jel gepek otkljucan... Da nebi razmisljao ocel sta nestat,slozit mu zamku pa nek si j*e mati sto nije Kreativan... ;)

Moze li se kako nekakva struja sprovesti, pa kad se u'vati, da ga odbaci kilometar od auta i sprzi k'o cevap?!
 
Član
ArminM je napisao(la):
koliko znam ne moze se prekucat broj motora na pug-u,zanci vjerovatno kradu zbog dijelova,,

99% novijh auta koja se dignu su narucena! i svi su lopovi uvezani onaj iz Bijeljine krade u Gradaccu iz Modrice u Srebreniku itd i sve je to vecinom tipovano! prije par godina jednom mom drugu je ukraden mercedes u Banja Luci ispred policiske stanic u po bijela dana! posle su mu trazili da plati i da mu vrate auto da bi se na kraju ispostavilo da ti koji su trazili pare nemaju nikakve veze sa autom nego dobiju informacija iz policije o autu i vlasniku i onda zovu pa te jos opale i za pare!
auto je zavrsilo na jednom otpadu i slozio se cijeli lanac i kako i ko ga je ukrao! uspijeli smo sve saznat! momak koji je to vodio je iz Nove Bile pored Viteza! da se mene pitalo zavrsio bi prvo u gepeku pa posle ko zna gdje! Al drug nije htijeo,halalio je auto jer ima porodicu itd! a tog idiota sam samo nazvao i rekao mu ime cerkice u koju skolu ide i pozelio mu laku i mirnu noc pa nek se naspava!!! jedan od onih preko kojih smo povukli vezu ispricao je do u rijes izjavu koja je data u policiji inspektoru kad je auto ukradeno!
 
Ne znam jel' kod svakih pug-ova al' ovaj sto je kod mene je 2001 i na dijagnostici je covjek bas provjeravao, u njih su svi podaci pohranjeni, pa covjek na dijagnostici izvuce originalnu sliku kakav je bio kad je sa trake izasao u fabrici, i tako dosta dijelova se registruje koji pomazu tako da se vidi da li ima "mamu i babu" il' je "ruzno pace" hehe, ne kuzim se previse bas u to, vec gledao kad ga je covjek spajao na dijagnostiku i pokazivao mi sta sve moze da radi sa njom!

Sto se teme tice, ja se nadam da ce se jednom uspjeti naci auto, jbg-a znam kako je, u nas je prije pug-a auto ukradeno bilo na dan, i nakon nekih "vezica" auto vraceno, nema nista gore od osjecaja da si crk'o radeci da sebi priustis nesto dobro, sto tebe licno zadovoljava, i na kraju da ti dodje neki debil i ukrade, to samo traziti i ubiti na licu mjesta!
 
BHT Ovisnik
susjed mi radi u sudskoj policiji i prije par godina bratu mu ukradu auto,kasnije lopov trazi novac da vrati auto,dogovri gdje sta,ovaj donese lovu valjda je upratio tko je staje,dođe,repetira pistolj i ohladi ga na licu mjesta,neznam koliko je odsluzio,al tako ceka i u nas tko planira,ako se usudi uci u kucu il garazu nek uđe,nedo Bog da ga netko cuje
a prijateljov ujak radi u mercedesu u stuttgart-u u mercedesu i prije koju godinu ljeti dođe sa novom E klasom na ljetovanje i ukradu mu je,nista se nikad nije saznalo,drugo ljeto dođe također s opet novom e klasom i opet mu je zijane i u ovih par godina nista nije saznao,voza sad B klasu,da mi je netko ovo pricao ne bih vjerovao
 
Član
Ma najgore je to kad dvaputa ukrade ti auto. Mislis nece drugo a oni ga dignu.U mene susjeda uzela audi a4 skoro nov pa sad cekam da joj ga dignu da je malo zezam hehe.Cak nema ni garaze:lol:.Kaze da ima alarm i vidi se da ga ima ona se nada da joj ga nece ukrast.a kad su jednog lopova pitali kako je proso buldoga on reko ja ga vise hranim nego ti.:icon_smile:
 
Početnik
ovako ... svojim ocima sam gledao u prijedoru na autopijaci ...covjek dosao i prodaje nekog mercedesa ..ja mislim da je S klasa u pitanju i hvali on njega kako je auto to nemoguce ukrast kako ima sve bozije neke tamo alarme sta ti ja znam .. ma znaci nemogu ce ga ukras ovo ono ... raje se skupilo ko na koncertu ... svi vicu aaaa uuu zinili sline nad onim mercedesom .. kad rece taj cojek sto ga prodaje aj ko ga otkljuca daje mu 100 eura .. samo da se ljudi kao uvjere .. al podrazumjeva se da se nerazbijaju stakla i neosteti auto i to tako .. a jedan se momak smije ... pita njega taj sto prodaje ..sta se smijes?? kaze momak Hos dat 100 eura ? kaze ovaj hocu .. momak uze iz djepa maramice za nos ..uze 2 maramice ,uze upaljac i zapali maramice i baci ispod mercedesa .. maramice izgorise kad nakon 3-4 secunde samo PUFFFF sva 4 vrata se otvorise .. ja lego kad sam ono vidio .,. kaze momak onim covjeku.. prodajes a nemas pojma sta prodajes neznas ni sta ima auto ... a auto je imalo senzore kad osjeti vatru ili dim od vatre ima senzore kao u zgradama za pozare.. i sva auta se automatski otvaraju .. .. kazem vam .. LOPOVI SU UVJEK KORAK ISPRED .. ti napravi neki j*en alarm on vec razmislja kako da ga sj*e .. nema auta na svijetu koje se nemoze obit ...najbolja solucija je kakav gps , dobar alarm ... to je prva pomoc .. al kad oni njega upikaju oni njega ukradu kad tad

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_sad: .
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
ovako ... svojim ocima sam gledao u prijedoru na autopijaci ...covjek dosao i prodaje nekog mercedesa ..ja mislim da je S klasa u pitanju i hvali on njega kako je auto to nemoguce ukrast kako ima sve bozije neke tamo alarme sta ti ja znam .. ma znaci nemogu ce ga ukras ovo ono ... raje se skupilo ko na koncertu ... svi vicu aaaa uuu zinili sline nad onim mercedesom .. kad rece taj cojek sto ga prodaje aj ko ga otkljuca daje mu 100 eura .. samo da se ljudi kao uvjere .. al podrazumjeva se da se nerazbijaju stakla i neosteti auto i to tako .. a jedan se momak smije ... pita njega taj sto prodaje ..sta se smijes?? kaze momak Hos dat 100 eura ? kaze ovaj hocu .. momak uze iz djepa maramice za nos ..uze 2 maramice ,uze upaljac i zapali maramice i baci ispod mercedesa .. maramice izgorise kad nakon 3-4 secunde samo PUFFFF sva 4 vrata se otvorise .. ja lego kad sam ono vidio .,. kaze momak onim covjeku.. prodajes a nemas pojma sta prodajes neznas ni sta ima auto ... a auto je imalo senzore kad osjeti vatru ili dim od vatre ima senzore kao u zgradama za pozare.. i sva auta se automatski otvaraju .. .. kazem vam .. LOPOVI SU UVJEK KORAK ISPRED .. ti napravi neki j*en alarm on vec razmislja kako da ga sj*e .. nema auta na svijetu koje se nemoze obit ...najbolja solucija je kakav gps , dobar alarm ... to je prva pomoc .. al kad oni njega upikaju oni njega ukradu kad tad

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_sad: .

to za dim se znalo odprije samo izgleda taj čiča nije bio upoznat s tim:D
 
Član
isto to mozes uradit sa spricom za vodu, samo ubaci u kljucaonicu malo naspricaj sve se otvara, kod svakog merca i audi-a jer vozilo pretpostavlja da si upao u rijeku i otvara automatski sva vrata..
 
Član
GreenDevil je napisao(la):
U Srebreniku je neku noc ukraden Passat 5, covjek iznio tepih iz auta zakljuco auto i odnio ga u zgradu nije proslo 5 min a Paje nema
a prosle godine ukrali isti model iz garaze, doso covjek iz Njemacke i kad se probudio ujutro pošo negdje otvara garazu a auta nema

jednom su nekom ukrali passata! bio passat u garaži, a ispred jetta! prvo obili jettu da bi došli do passata! i nakon svega vratili jettuu:lol:

Simunovic Sladjan je napisao(la):
I kod lopova dosla kriza pa vise ne biraju nego kad se ukaze prilika uzimeaju sve vise im nije bitan model.
Nego moj savjet ko vozi novo auto nek ne ostavlja nogdje kljuc bez svog prisustva.
Preko 50% ukradenih auta je odvezeno sa kopiranim kljucem.:icon_cry:

dok sam imao duju, jednom prilikom sa otključao komšijinog keca i mogao se i upalit!:lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top