UKRADEN PEUGEOT 307

UKRADEN PEUGEOT 307

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
galebu2 je napisao(la):
merdecesW126 je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Nažalost kod nas ova sposobna policija nađe 1% ukradenih auta vjerovatno zato što i oni imaju umješane prste u to :icon_mad:

zar je to istina:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Sve je moguce. U budvi se vozio prije 5-6 god ukradeni S8, oduzet je i prica se da je zavrsio u Drzavnom voznom parku.
izvini na off-u, zao mi je sto su ti ukrali auto, RAK IH IZIO

I ja mislim da ima toga i s policijom , prije mozda 3-4 mjeseca ispod mojih prozora je bila parkirana golfa 5 , posto ovako inace ne spavam cuo sam oko 4 sata ujutro neko suskanje ispod prozora , bezveze sam stao iza zastora da vidim sta je i stajala je jedna petica na sred ulice upaljena na zadnjem sjedistu je neki lik nesto rovio i sad meni nije jasno gledam sta radi kad odozdo dolazi lik znaci kacket marama preko usta dukserica znaci samo se oci vide i pocne da zabija sarafciger il sta vec u bravu od te parkirane petice , naislo im je auto oni su samo krug napravili i vratili se ja sam mislio da nece pa nisam zvao policiju i kad sam vidio da su se vratili uzmem tel i nazovem i samo sto sam ja nazvao i prijavio to oni sjedose u auto i odoshe niz ulicu , znaci nesto mi je bilo sumnjivo garant im je neko bio dojavio , isto Sorry na OFF-u a morao sam ovo ispricati
 
Legend
da,istina je sigurno,mom daji su nedavno ukrali auto u hrasnici, kada je nazvao policiju odmah su mu rekli ko je ukrao i gdje se nalazi auto, i "da je bolje da se oni ne mjesaju u to" kao akcijom, vec da njima da pare, i da oni predaju to "lopovima" a da on krene sa njima i uzme samo auto, tj da ga vrati kuci..

i nakon dugih pregovorora, sta kako, uspio je vratit auto u ocajnom stanju, i naravno pokrali su sve iznutra, od alata do kastofona, zvucnika...

javna tajna je da je to sve organizovano, i sve dogovoreno, pa gledali ste nedavno intervju sa lopovom iz beograda (auto mafija) koji je javno rekao da dosta toga ide organizovano, ali nije htio reci sta i kako, da mu nebi propao deal sa policijom i sam biznis ;)
 
Član
Dosta auta se drpiše paukom za pogrešno parkirana vozila...To ide u najbližu garažu i sječe se u djelove...A auta koja završe u prodaji na Kosovu i Albaniji ili negdje trece da bi došla do tamo moraju imati štelu na granici,moraju biti u dosluhu sa policijom da bi znali gdje koja patrola...Nema druge logike a ikad se pogleda procenat ukradenih vozila koja se nađu i tu nešto neštima vrlo malo auta se nađe a mala smo mi zemlja...
 
mob 80 km
kartica na preplatu dzabe placas samo mjesecno ono sto treba za prikljucak mob sakrijes u autu prikopcas ga na dvije zice za punjenje ukradetiga neko odes u postu i kazes nesto mi telefon gdje je sad i pokaze ti mjesto gdje je tel (auto) i ako iskopcaju sa akomulatora +zicu ima mreze jos 4 dana tako da je to najbolji sistem za kradzu npr stavis iznad neba netreba se nikad koristiti samo nek je upaljen i to je to znas gdje ti je auto
mjesecno 7 km da se nesikiras
 
Član
Ima davno sam naletio negdje GPS pracenje vozila. To radi jedna firma i ugradi ti u auto, kad ti ukradu odes sa svojim kodom u njihovu firmu i ocitaju ti gdje se nalazi auto. Ako skinu klemu sa akumulatora, taj sistem ima zasebnu bateriju koja traje preko 10 dana...;)
Eh sad neki nece alarm da stave, kamo li Zeder ili ovaj GPS... :icon_cry:
 
Član
Semaitalian je napisao(la):
e ondar je to njihova krivica ja imam blokada lavlja cobra alarm i + mob

Bolje to sa mobilnim zadrzi za sebe, jer lopovi vjerovatno prate forume da ocjene kako je koje auto obezbijedjeno. Nadam se da razumijes
 
Član
Mah nece se niko zaj*avat sa tvojim autom,kad pored tebe ima jos 10 auta koji nemaju nikakvu zastitu pa mogu da biraju.
Ne kontam nikako ljude kupe automobil od npr. 12.000 KM i vise i ne mogu da stave obicni alarm ili cak ZEDER koji kosta 500 KM zavisno od modela i mogu mirno spavat.
 
imam i 2 garaze 1 vucijaka i 1 malog cuku a ludzi od onog velikog hihihi a na poslu kad mi je auto imam video nadzor a u kafice idem samo kad vidim auto npr premium ilidza tako mi je uvjek na oku a od toga ma j*enu blokadu covjek moze napraviti kod nekog elekticara za 30-50 km da nemoze provaliti ko sto sam ja u golfu2 imo dok ne upalis kastofon nemozes ga upaliti bila ludnica dobar fol
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top