UKRADEN PEUGEOT 307

UKRADEN PEUGEOT 307

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ukrade peugeot 307 na Dobrinji 2 ... BROJ TABILICA JE 557 K 064 za sad samo mogu reci da je BIJELE BOJE I DA NEMA ZADNJEG SJEDISTA NIKAKO !! AKO IKO ISTA ZNA NEKA NAZOVE NA BR. 061 922 309 ili se meni ovdje obrati !


Br.tablica 557 K 064

NARAVNO ONAJ KO POMOGNE PRONACI AUTOMOBIL BITI CE NAGRADJEN !
 
Član
Jbg drug zao mi je.Neki dan i na Mojmilu ukradena 307-ica.Valjda ista ekipa:icon_sad:
 
Član
ma auto je od jarana i meni zao pravo ... nesto su zaredali ove 307-ice nesto slicno onom kad su na megana navalili bili jedno vrijeme
 
Član
I ja sam mislio da se ne kradu....znam za lagune i megane da se lako kradu, aku vw i audi ipak svi kradu....za pug jos nisam cuo, ali izgleda ne biraju vise :icon_twisted:
 
Član
e nisam ni ja znao da se pugovi kradu. od sad treba na svako auto stavljati zastite nikad ne znas kad ce bit akuelni za kradju
 
Legend
francuze kradu zbog dijelova.. prodaju otpadima
petice takodje..
sreca pa je kasko..
nebih da budem pesimist, ali tesko da ce ga ikad naci :icon_sad:
 
Član
Nažalost kod nas ova sposobna policija nađe 1% ukradenih auta vjerovatno zato što i oni imaju umješane prste u to :icon_mad:
 
Član
merdecesW126 je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
Nažalost kod nas ova sposobna policija nađe 1% ukradenih auta vjerovatno zato što i oni imaju umješane prste u to :icon_mad:

zar je to istina:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

Sve je moguce. U budvi se vozio prije 5-6 god ukradeni S8, oduzet je i prica se da je zavrsio u Drzavnom voznom parku.
izvini na off-u, zao mi je sto su ti ukrali auto, RAK IH IZIO
 
Član
to je od druga auto i policajac mu rekao da nema od toga nista jedino ako imamo nekih veza da to pogledamo odnosno ako imamo kakvog kriminalca da nam pomogne ... toliko od policije !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top