UKRADEN PEUGEOT 307

UKRADEN PEUGEOT 307

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
u mene sj*an motor nesto, upali ga, daj gasa i izgasi se sam, pa ti kradi...hahha
ima tu procedure za upaliti auto 5 minuta i nesmi se faliti, ako falijes neces ga upaliti, moze ga lopov upaliti jedino ako mu instrukcije ostavim na papiru a nebudem :icon_biggrin:
 
Član
mateo.split je napisao(la):
u mene sj*an motor nesto, upali ga, daj gasa i izgasi se sam, pa ti kradi...hahha
ima tu procedure za upaliti auto 5 minuta i nesmi se faliti, ako falijes neces ga upaliti, moze ga lopov upaliti jedino ako mu instrukcije ostavim na papiru a nebudem :icon_biggrin:

Jel' to tebe malo prpa uhvatila:icon_question::lol::lol::lol:
 
Član
Semaitalijan mi je najjaci, pa kralju ostace ti traume od auta, predpostavljam da vozis nekog vw ili audi cim sli toliko pod stresom.
Ma prodaj ga i kupi nesto drugo zivot ces si skratit zbog tog auta.
A ovo sa mobilnim ti je naj bolja fora, ja sam to vec skontao i samo jos da osmislim gdje da ga sakrijem.Ma ima da ga puse sa ovom forom.Ja sam jos pripremio i autoanswer na telefonu, sprovescu kameru od telefona negdje na dobro mjesto, samo nazovem i telka mi se sam javi, a uz ovaj 3g sistem smao snim gdje mi je auto i ponesem ratnu zaostavstinu :lol:

Raja samo jos jedno dobro mjesto za potragu da vam kazem, trebevic goro po zlatistu, oko bob staze, to treba pretrazivati, tamo su ih najvise nasli a ima ekipa sa pala koja ih krije po raznim selima ali to je vec malo teze naci.

Problem je takodje sto su nasi drotovi jako dobro opremljeni djecijim radio stanicam pa i mala djeca ih mogu prisluskivati, jednostavno lopovi budu na njihovim frekvencijama i slusaju sta oni pricaju.Tako znaju ako ih neko prijavi...
 
Legend
sta vam je ljudi ba, ova auta sto se sad kradu, ne idu vise na pale, trebevic i slicno, u sarajevu, garantujem u svakom kvartu ima sigurno 20tak garaza koje lopovi koriste za rastavljanje auta, znaci od mjesta gdje je auto ukraden, do garaze nikad nema duze od 5-10min da se transportuje (paukom, nekim drugim autom)

ako ide van grada, onda je to narudzba, lopovi su uvijek u talu sa policijom, tako da tu nema spasa, ako ga "zapikaju" auto se vec smatra nestalim..

pa koliko nas je auto dobilo nazad od strane policije (tipa nasli skladiste pa vratili auto) 2-3-5 ? vrlo malo..

prvo sto nam je policija nesposobna da bilo sta uradi
a kao drugo, nemaju volje ni zelje da se peglaju sa tim.. jednostavno ih ne interesuje (sto su i pokazali u zadnje vrijeme) fol pohapsili veeeliku auto mafiju, a ono uhvatili nekoliko klosara, i neke satro korumpirane granicne policajce, koju su odradili nesto drugo, pa mi samo prebacili krivicu.. i onak nece biti procesuriani, samo izgube licencu za rad, i onak je granicna policija firma, radi se na ugovor..

mogao bih pisati do Bajrama.. ja kao pojedinac i onak ne mogu nista promjenit.. dok ne zavrsim fax, :D
 
meni su prije par mjeseci ukrali seat ibizu i nikad od nje ni traga ni glasa...nedavno citam neki lopov ukrao audija a6 ja mslm i nasli mu tzv "kocku" koja je se koristi za pokretanje vozila i jos su mu nasli par motorola koje su bile podesene na policijsku frekvenciju tako da su znali gdje se nalaze sve patrole...uhodan je to sistem jbg-a :/

ovaj gore sto je nap da mu se golf 2 palio na kasetofon je najjaci :D :D :D
a ideja za mob nije losa,moglo bi se to realizovati :)
 
Član
Oni kad hoce ukrasti auto, ukrast ce ga ako treba i iz garaze dok si ti prisutan u kuci i samo vidis ode auto, bila je slicna situacija u Ze...
 
Član
kod mene u blizini ukrali prije 6mjeseci audi a4 iz garaze covjek parkiro traktor ispred i katanac na garazi,kreno na poso sklonio trakto otkljuco garazu,a audia nigdje,ljudi sklonili traktor otkljucali garazu,uzeli auto i sve vratili kako je bilo,kad oce to auto sve zapreke ce sklonit,od auta vec 6 mjeseci ni traga ni glasa,a on im jos platio oko 5milja maraka da vrate auto
 
I kod lopova dosla kriza pa vise ne biraju nego kad se ukaze prilika uzimeaju sve vise im nije bitan model.
Nego moj savjet ko vozi novo auto nek ne ostavlja nogdje kljuc bez svog prisustva.
Preko 50% ukradenih auta je odvezeno sa kopiranim kljucem.:icon_cry:
 
U Srebreniku je neku noc ukraden Passat 5, covjek iznio tepih iz auta zakljuco auto i odnio ga u zgradu nije proslo 5 min a Paje nema
a prosle godine ukrali isti model iz garaze, doso covjek iz Njemacke i kad se probudio ujutro pošo negdje otvara garazu a auta nema
 
Član
ma ljudi mislim da je suvisno pricati zalosno je kad se ukrade bicikl a kamo li auto da je neznam kakvo,,,ali najvise stradaju auta vw i audi pa tako treba paziti :icon_rolleyes: :icon_rolleyes: :icon_rolleyes:
 
OggyBoy je napisao(la):
raymo je napisao(la):
Ma ko ima za skupo auto ima i za Kasko:icon_smile:

A mi sirotinja:icon_question: Sta sa nama:icon_question:

i ja cu se ubrojati u ove druge, iako se natežem nekako sa kaskom pa ga plaćam, najbolje rješenje da zakitiš auto suzavcima i dimnim bombama. odes u osiguravajuću kuću neku za trgovine opreme za nadzor i sličnih dzidza, i kupiš to, na otvaranje vrata se aktiviraju suzavci i mirna bosna :)

na vratima napišeš minirano (budi kreativan) :lol:
 
Član
prije jedno dvije godine pred mojim ocim lopov provalio u auto da ukrade kasetofon a ja bio u autu pa menije vidio kasnije kad je izlazio vidio mene.dosla policija da dam izjavu kazu tesko cemo ga naci a njima reko i kako izgleda i sve...
 
Član
strahota sta se desava. komsija doso iz austrije passat 5 alarm i ostali belaji, dvoriste ogromno + 2 tornjaka(doduse bila u boksu) kuca mu se nalazi u po sela, nema gdje pobjec s autom, i likovi prosjeku sumu iza kuce i ukradu passata u 12:30 u po bjela dana...
zastita samo rucna bomba, zica na osigurac i na gumu, a bombu namjestit pod sjediste...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top