UKRADEN PEUGEOT 307

UKRADEN PEUGEOT 307

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
sandi_azra je napisao(la):
ovako ... svojim ocima sam gledao u prijedoru na autopijaci ...covjek dosao i prodaje nekog mercedesa ..ja mislim da je S klasa u pitanju i hvali on njega kako je auto to nemoguce ukrast kako ima sve bozije neke tamo alarme sta ti ja znam .. ma znaci nemogu ce ga ukras ovo ono ... raje se skupilo ko na koncertu ... svi vicu aaaa uuu zinili sline nad onim mercedesom .. kad rece taj cojek sto ga prodaje aj ko ga otkljuca daje mu 100 eura .. samo da se ljudi kao uvjere .. al podrazumjeva se da se nerazbijaju stakla i neosteti auto i to tako .. a jedan se momak smije ... pita njega taj sto prodaje ..sta se smijes?? kaze momak Hos dat 100 eura ? kaze ovaj hocu .. momak uze iz djepa maramice za nos ..uze 2 maramice ,uze upaljac i zapali maramice i baci ispod mercedesa .. maramice izgorise kad nakon 3-4 secunde samo PUFFFF sva 4 vrata se otvorise .. ja lego kad sam ono vidio .,. kaze momak onim covjeku.. prodajes a nemas pojma sta prodajes neznas ni sta ima auto ... a auto je imalo senzore kad osjeti vatru ili dim od vatre ima senzore kao u zgradama za pozare.. i sva auta se automatski otvaraju .. .. kazem vam .. LOPOVI SU UVJEK KORAK ISPRED .. ti napravi neki j*en alarm on vec razmislja kako da ga sj*e .. nema auta na svijetu koje se nemoze obit ...najbolja solucija je kakav gps , dobar alarm ... to je prva pomoc .. al kad oni njega upikaju oni njega ukradu kad tad

:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_sad: .

to je prica za volvo
i to je bilo na tv-u i cigan otvorio auto

kod merca sa ping pong lopticom se mogao otvoriti
ne znam za ostale aute
 
Član
Bar nijedan auto nije toliki problem otkljucati ali je malo veci problem upaliti.
Danas kod majstora vidim auto koje je imalo problema sa kod kljucem, tacnije pukao kljuc i radjena popravka u ovlastenom servisu... kraljevi iskopirali kljuc a originalni sa kodom zavukli ispod volana u plastike i svezali oko senzora za kod (Samo da registruje kod).
Seka misli da ima neku zastitu a ono prc.... dodje ciko sa lomacom i odveze ga kao golfa dvojku...
Eto ljudi sta nam rade ovlasteni servisi, ko zna mozda je auto bilo na redu za odstrjel....
Samo znam da ovo nece pomoci vlasniku ukradenog pezoa ali eto, samo da ljudi paze sta im rade majstori.
 
Član
GoPlay je napisao(la):
SKOYA je napisao(la):
Jbg drug zao mi je.Neki dan i na Mojmilu ukradena 307-ica.Valjda ista ekipa:icon_sad:


i pezo i megan istu noc dva auta od jedne osobe.

e znam za ta dva auta,ja isao po njih na trebevic i kasnije prosao pored tri patrole i niko me nije ni zaustavio a kao navodno se traga za tim autima

arminnn je napisao(la):
e nisam ni ja znao da se pugovi kradu. od sad treba na svako auto stavljati zastite nikad ne znas kad ce bit akuelni za kradju

jarane sad su se i oni krenuli krasti,jer svi koji voze njemacka auta imaju neke zastite s kojima se oni moraju zezati,e sad su provalili da francuska vozila nemaju nikakve zastite i sto ga ne bi ukrao pa ti trazio par hiljada,mom su drugu za jednu noc ukrali megana i pezoa,a za megana su imali njihovu original karticu s kojom su ga upalili i kad sam se malo raspitao okolo otkud im kartica,kaze mi tip da sad na svakom renolu na sajbi ima broj sasije koji oni prepisu i na osnu tog broja uradi karticu za to auto,zato ko ima renole neka prekrije te brojeve sa necim!!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top