Ukraden moj ljubimac (AUDI A6)

Ukraden moj ljubimac (AUDI A6)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edvaE2 je napisao(la):
Upravo se to kod naseg mentaliteta ne svidja. Cuj "necu da navodim imena otpada". Dok mi tako razmisljamo nece se nista ni promijeniti u ovoj drzavi jer time podrzavamo kradju auta. Mislim nemoj me pogresno razumiti, ne trazim ti da kazes koji je otpad, niti bi ja tu isao i kada bi rekao, ali bi bilo lijepo znati takve otpade pa im time smanjiti rejting.

Ništa im rejting nećeš smanjiti, samo možeš povećati. Nemojte me pogrešno razumjeti, ali, svi će prije uzeti dio sa kradenog auta, nego nov ili od nekog ko ima papire zato što je jeftinije. Pogotovu limarija i ti dijelovi. Nadam se da ćeš ga pronaći, mada,...:icon_sad:
 
Početnik
deez je napisao(la):
Bas mi je zao... :icon_sad:
secam se situacije sa isparanim farovima i veruj mi da sam se tada nasekirao... a kamoli sada ovo... kao sto rece mudri covek gore, metal je samo metal, sve se da nadoknaditi... opet se stavim u tvoju situaciju i pozli mi. Zivim u nadi da ces ga naci, jer su ovo automobili koji kad-tad negde isplivaju.

Pre nekih desetak dana dovezao sam iz Nemacke Golfa, prve veceri na INA benzinskoj pumpi jajare su mi tipovale auto i u naredna dva dana nisam spavao jer su ko lesinari obilazili oko dvorista u nekoliko razlicitih automobila. Popisao sam sve brojeve tablica i jedne su nepostojece, auto je neupadljivi Golf 2 dizel bele boje, a isti auto je vidjen jos na par mesta. Nakon dve noci bez sna ugradio sam na auto Zeder i Meta system alarm, namontirao sam foto celiju sa reflektorom iznad parking mesta u dvoristu, vidjam jos neke sumnjive baje, ali mi je lakse jer znam da ovi sitnicari ne mogu da mi pokupe auto, a izvan sam lige za elitne lopove. Nisam materijalista, ali svoju devu moram da sacuvam...

Druze, zelim ti puno srece u potrazi za autom!

I meni se drugu neki dan oko kuce vrtio bijeli Golf 2 dizel, kad su ugasili svjetlo ljudi momci lagano ugasili auto i u dvoriste posli i njegov otac popali sva svjetla izleti za njima ganjao ih je no nazalost im je izgubio trag negdje prema centru Grada . Zapisao mu je i tablice poslacu ti na P.M. dok ga pitam , pa cu ti javiti viidi jel' isto auto da probamo sta iskopati. ;)

Druze zao mi je i nadam se da ces pronaci auto .
 
Član
Veceras na Mojmilu, Golf 2 bijele boje vec drugi put obilazi parking koji gleda na dzamiju Kralj Fahd...
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Veceras na Mojmilu, Golf 2 bijele boje vec drugi put obilazi parking koji gleda na dzamiju Kralj Fahd...

daj dignite ga vise, uhvatite ih na djelu majku im:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Početnik
Nedavno u Kaknju kod prijatelja ukrali golf mk4, i on je isto primijetio golf 2 bijele boje, dolazio mu u avliju, okrenuo se, i pola sata nakon toga telefon zvoni, zovu ga da mu jave da mu je golf ukraden i da donese 2500km...pare odnio i naravno golfa nije vidio..sve se desavalo na lokaciji Vitez - N. Travnik...
 
Član
Dabogda nebio rastavljen, i dabogda ga nasao i vratio. ;)
Uvijek je lopovluka bilo, ali ovo sada...
Plus sada ima i ljubomore. Namjerno ti ga izgrebe kljucem i sl. Al takav narod, vise ce ih dusa pec sto netko ima dobro auto, nego da zapnu pa da i oni kupe.
 
Član
zao mi je drug ... stvarno kad covjeku ukradu golfa 2 jbt tesko a kamoli auto od 30.000 KM
probaj u policiji vidjeti imal gdje slucajno audi...... jer ja sam 100 Puta cuo ukradu auto zavrse neki posao i ostave auto negdje na parkingu.....
 
Član
Samo mi nije jasno kako nitko ne ohladi te indijance s bijelim golfom, još ti uđe u dvorište...
 
Član
Yellow je napisao(la):
Samo mi nije jasno kako nitko ne ohladi te indijance s bijelim golfom, još ti uđe u dvorište...

Vjerovatno znaju kome mogu a kome ne, ima ludi ljudi takvim ne smiju ni pogledat auto. Kolko god oni bili organizovani kad znaju da ima budala koja ce im bombu bacit, il ih nac pa polomit i noge i ruke da ne mogu gurat kolica nece ni on dirat takvog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top