Ukraden moj ljubimac (AUDI A6)

Ukraden moj ljubimac (AUDI A6)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Bas mi je zao... :icon_sad:
secam se situacije sa isparanim farovima i veruj mi da sam se tada nasekirao... a kamoli sada ovo... kao sto rece mudri covek gore, metal je samo metal, sve se da nadoknaditi... opet se stavim u tvoju situaciju i pozli mi. Zivim u nadi da ces ga naci, jer su ovo automobili koji kad-tad negde isplivaju.

Pre nekih desetak dana dovezao sam iz Nemacke Golfa, prve veceri na INA benzinskoj pumpi jajare su mi tipovale auto i u naredna dva dana nisam spavao jer su ko lesinari obilazili oko dvorista u nekoliko razlicitih automobila. Popisao sam sve brojeve tablica i jedne su nepostojece, auto je neupadljivi Golf 2 dizel bele boje, a isti auto je vidjen jos na par mesta. Nakon dve noci bez sna ugradio sam na auto Zeder i Meta system alarm, namontirao sam foto celiju sa reflektorom iznad parking mesta u dvoristu, vidjam jos neke sumnjive baje, ali mi je lakse jer znam da ovi sitnicari ne mogu da mi pokupe auto, a izvan sam lige za elitne lopove. Nisam materijalista, ali svoju devu moram da sacuvam...

Druze, zelim ti puno srece u potrazi za autom!
 
Interesantno mi je da sam cuo od par ljudi u zadnje vrijeme da im je ukraden upravo takav Audi, A6 C6, mom dobrom drugu ukrali takodjer nedavno, svu opremu imao, ocuvan, ali sta ces baksuzluk. Nisu ga ni zvali, niti ima kakvih novih informacija, nazalost. A to se pokusaj raspitati jos u policiji, ta auta dobro prolaze u Rumuniji, Crnoj Gori itd., tamo su dosta trazena.
 
Član
Ruzno je sad pricat moglo je ovako, moglo je onako...

Ja nikada necu moc shvatit ljude koji bar zive na ovim prostorima i vozaju automobile bez zastite...kakav god da je.

Pa brate mili otezajte im posao, nekim alarmom, prekidacem, zederom... itd itd... Ne moraju ga bas pokupiti za 2 min...
Stoka ona seljacka!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Joj pajdo ne mogu ni zamisliti kako ti je, koliko god da imao $ opet ti si ga zaradio a neko ga samo odvezao.
Zelim ti svu srecu.
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

NeverMind je napisao(la):
noc prije od mog oca kum ukraden audi a6 3.0 TDI avant ... tako da me nista ne cudi auto imalo lokator cim je javljeno policiji da auto posjeduje lokator i njegova lokacija u roku 2 minute skinut sa auta :icon_mad::icon_mad::icon_mad:


tako da ja mislim to dovoljno govori o policiji i svemu

Imaju oni svoje ljude u policiji koji dobijaju redovnu i dodatnu placu(bonus).;)
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

raymo je napisao(la):
NeverMind je napisao(la):
noc prije od mog oca kum ukraden audi a6 3.0 TDI avant ... tako da me nista ne cudi auto imalo lokator cim je javljeno policiji da auto posjeduje lokator i njegova lokacija u roku 2 minute skinut sa auta :icon_mad::icon_mad::icon_mad:
tako da ja mislim to dovoljno govori o policiji i svemu
Imaju oni svoje ljude u policiji koji dobijaju redovnu i dodatnu placu(bonus).;)
NeverMind
Kad kazes "lokator" mislis na gps ili?
ako je imao gps tracker moze se poselamiti sa autom, nema tu nikakvi talova.
To je "najjeftiniji" oblik zastite koji postoji. Poklopi gsm ferkvenciju i cao.. mozes raditi na autu godinama. GPS moze biti dobra kombinacija sa alarmom al nebi o tome sada.
 
BHT Ovisnik
nedavno je bio slucaj u mene u naselju kraj MOstara,nedaleko od moje kuce lopovi su upali u kucu,u kcui su bile 3 obitelji dosle iz njemacke na godisnji,kako su oni pokrali kucu nitko nezna,mozda neki plin ili nesto,uglavnom pokupili su kljuceve od X5-ce i novog passata,sad nezz jel bio bas ovaj najnoviji ili b6,kljuceve od 3-eg auta nisu nasli jer je covjek bio umoran i zaspau u hlacama,a kljuc u dzepu,X5 je imao gps pracenje,naime evo zbog nasih policajaca sta se događa,ali su uspjeli naci X5
http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=d5236d48-3ebd-4d91-aa2d-f4da04fa8cf4&c=a76d03e1-6e68-46ef-9626-00aa1c12c7ae

zao mi je,mogu misliti koji osjecaj,al nikada neznas sto moze biti,ne gubi nadu;)
 
Član
Jbg znam kako ti je, 2005te su mi digli Golfa IV kupljenog na 10 dana prije...
elem mislio sam koji ce meni zastita ko ce meni ukrast itd... Golfa sam vratio, platio posle dosta natezanja...

Ove godine sam uzeo Passata B6 i odma Zeder+Alarm+RF ID i još prekidač...
Šta ti hocu reci, voznja "dobrog" auta na našim prostorima ne ide bez ikakve zastite a pogotovo VW, Audi, Škoda...

Sretno u potrazi i ne sekiraj se previše, znam da nije svejedno i mene je na prvu mal srce puklo al kasnije vjeruj...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top