Ukraden moj ljubimac (AUDI A6)

Ukraden moj ljubimac (AUDI A6)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sarajlic je napisao(la):
MTR je napisao(la):
nazalost , zavrsit ce u dijelovima ili je vec u Albaniji , mamu im lopovsku :icon_mad:

Nazalost istinito,par puta isao kupovat neke stvari za auto i dole u dijelu jelaha i sl obiso otpade.Na sve ijednom sam vidio vrata od golfa V i pasata vozaceva da su provaljena,tj cilindar iscupac i tragovi alata za cupanje.I meni su jednom ukrali noivo vbozilo i stvarno steta.Nadam se edvine da si imao kasko ili

necu da navodim imena otpada jer sam u tim zonama cesto po otpadima al na jednom otpadu malo vecom su vec par put nasli auta jako nova da se rasklapaju i policija ih uhvati i sve i opet ti otpadi rade
 
Član
Upravo se to kod naseg mentaliteta ne svidja. Cuj "necu da navodim imena otpada". Dok mi tako razmisljamo nece se nista ni promijeniti u ovoj drzavi jer time podrzavamo kradju auta. Mislim nemoj me pogresno razumiti, ne trazim ti da kazes koji je otpad, niti bi ja tu isao i kada bi rekao, ali bi bilo lijepo znati takve otpade pa im time smanjiti rejting.
 
Član
Ne zelim da ti prisjedam na muku, ali imati takvo auto, a da nemas neki vid zastite, ne znam, ja se ne bi usudio.

Nadam se da ces ga naci, izvini sto je ovaj moj post malo kritican, ali zeznuta su nam vremena dosla...
 
Član
jusuf je napisao(la):
Ne zelim da ti prisjedam na muku, ali imati takvo auto, a da nemas neki vid zastite, ne znam, ja se ne bi usudio.

Nadam se da ces ga naci, izvini sto je ovaj moj post malo kritican, ali zeznuta su nam vremena dosla...

ma sve 5
nisi nista napisao sto nije tacno
 
Član
Prijatelju nadam se da ces pronaci automobil... a to premjestanje i to je veoma moguce moja preporuka obleti otpade prema kiseljaku....... par ljudi je svoja auta poznala dole nakon par sedmica.... od ovog pisanja ovdje nema fajde ako te nisu zvali par dana iza nece ni zvati ,kreni sam u potragu po okolnim parkinzima, otpadima prema kiseljaku ( poznati po tome ) policiju ne obavjestavaj zetu mi se desio isti slucaj covijek kupio novu karticu nazvao policiju i za par minuta mu zvonio telefon oko otkupnine.... ( naravno jos ga drotovi napali ispao lazov pa ga privodili lafo sam sebi ukrao ili ti ga premjestio, na kraju je dao otkupninu ):icon_sad::icon_sad:
 
Član
Katastrofa :( bas mi je zao, ne mogu ni zamisliti kako ti je :(
Ne volim proklinjati, ali im od srca zelim da im prisjedne svaki dinar zaradjen na takav nacin.
 
Član
jebeš ovakvu državu gdje se auta kradu kao čokoladice u trgovinama...

stvarno je sramota šta se danas dešava, nadam se prijatelju da ćeš doći nekako do svog auta, mada čisto sumljam... :(

btw, pored svih ovakvih informacija imam strah putovati po BiH, i negdje se zadrzavati, i svaki puta kada bih išao za Sarajevo ili Zenicu ili tako veće gradove sve zive bih zaštite aktivirao prilikom parkiranja...


Prijatelju, smatraj auto kao komad lima, ništa ne znači u zivotu, bog ti dao pa si ovo kupio, dat će ti da sebi kupiš i 3 puta bolje, glavu gore, zivot ide dalje...

a znaj jedno, da je uvijek moglo biti gore, mogli su te izbosti ili ubiti radi auta, tj hoću da kazem ziva glava će sve namijeriti...
 
Član
Salle je napisao(la):
je*eš ovakvu državu gdje se auta kradu kao čokoladice u trgovinama...

stvarno je sramota šta se danas dešava, nadam se prijatelju da ćeš doći nekako do svog auta, mada čisto sumljam... :(

btw, pored svih ovakvih informacija imam strah putovati po BiH, i negdje se zadrzavati, i svaki puta kada bih išao za Sarajevo ili Zenicu ili tako veće gradove sve zive bih zaštite aktivirao prilikom parkiranja...


Prijatelju, smatraj auto kao komad lima, ništa ne znači u zivotu, bog ti dao pa si ovo kupio, dat će ti da sebi kupiš i 3 puta bolje, glavu gore, zivot ide dalje...

a znaj jedno, da je uvijek moglo biti gore, mogli su te izbosti ili ubiti radi auta, tj hoću da kazem ziva glava će sve namijeriti...

bolji post dugo procitao nisam
svaka cast salle;)
 

MTR

Član
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/55195-policija-pronasla-ukradeni-audi-sest.html
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top