Ukraden moj ljubimac (AUDI A6)

Ukraden moj ljubimac (AUDI A6)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kao sto naslov kaze, ukradeno mi je auto 18. septembra kasno u noci u Sarajevu na malti. Znam da slabe fajde ima od toga, i vec sam se pomrio sa sudbinom, al et ako neko slucajn vidi auto da mi javi jer sam cuo da nekada samo premjeste auto, mada su to obicno malo starija vozila. Ovo pisem samo da se ja malo bolje osjecam i da znam da sam pokusavao dosta stvari da ga vratim. Slike imate u garazi a nove tablice su A89 K 473

http://www.bhtuning.com/audi-a6-2-0-tdi-t-38578-11.html

Pozdrav, i hvala
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

brate danas ti nisam htio nista reci, da ti ne sjedam na muku bezveze, znam da ti nije lako, nikome ne bi bilo, strasno mi je zao svegami
znam da ti je auto znacio, sta god ti rekao popravit situaciju necu, samo mogu reci da ne jedes sebe, jer time neces nista dobiti

bit ce novi auto ako Bog da;)
 
RE: Ukraden moj ljubimac

nedaj bože nikome nema nista gore nadam se da ćeš uspjet pronać auto znam da ti nije do priče zanima me jel auto imao ikavu zaštitu ili je tek tako ukraden...
 
RE: Ukraden moj ljubimac

Bas mi je zao...nadam se da si bio kasko osiguran!?
A tu gamad sto krade,ne treba u zatvor,vec pistolj...i u celo!:icon_mad::icon_mad:
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

cudi me da te vec nisu zvali za odkupninu jer je novije auto, mozda jos nemaju broj, al garant ce zvat, obicno tako ide. bas steta pravo lijep audi, nadam se da ces ga vratit ako Bog da.
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

Da Bog da pomrli svi eto ama bas svi koji ikakve veze imaju sa autokriminalom i ostalim sranjima-crkli da Bog da,druze jesili imao zastitu kako da se desi to covjece znas sta je Sarajevo to nesmijes ostavit a da ti nije na ocima,ojj Boze meni je zao a mogu mislit sta je tek sa tobom.....:icon_cry:
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

Si imao neku zastitu ili nesto ???

Nadam se da ces ga pronaci, zaputi se malo ako ti nije tesko na Pale,trebevic i lukavicu... pogledaj parkinge...
U dosta slucajeva bude,da auto vec zavrsi u garazi...pa se ceka otkup!

Al' svakako obavjesti policiju o svemu... i ako te nazovu, moj savjet...a ti kako zelis...

Puno srece u pronalasku automobila!
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

noc prije od mog oca kum ukraden audi a6 3.0 TDI avant ... tako da me nista ne cudi auto imalo lokator cim je javljeno policiji da auto posjeduje lokator i njegova lokacija u roku 2 minute skinut sa auta :icon_mad::icon_mad::icon_mad:


tako da ja mislim to dovoljno govori o policiji i svemu
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/55195-policija-pronasla-ukradeni-audi-sest.html


znam da ovde pise 13 ali moze biti da su oni pogrijesili!
 
Početnik
RE: Ukraden moj ljubimac

ee je*iga steta drug,aBd da ga pronadjes,Bravo_16v i ja bi volio da je to taj audi :icon_smile:
 
Član
RE: Ukraden moj ljubimac

Bravo 16v je napisao(la):
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/crna-hronika/55195-policija-pronasla-ukradeni-audi-sest.html


znam da ovde pise 13 ali moze biti da su oni pogrijesili!

jel ovo tvoj Audi ? ? ?
Jel ti auto imalo neku zastitu ?
Koje ti je osiguranje bilo ?
 

MTR

Član
nazalost , zavrsit ce u dijelovima ili je vec u Albaniji , mamu im lopovsku :icon_mad:
 
Početnik
MTR je napisao(la):
nazalost , zavrsit ce u dijelovima ili je vec u Albaniji , mamu im lopovsku :icon_mad:

Nazalost istinito,par puta isao kupovat neke stvari za auto i dole u dijelu jelaha i sl obiso otpade.Na sve ijednom sam vidio vrata od golfa V i pasata vozaceva da su provaljena,tj cilindar iscupac i tragovi alata za cupanje.I meni su jednom ukrali noivo vbozilo i stvarno steta.Nadam se edvine da si imao kasko ili
 
Član
Nije imao nikakvu zastitu, a nije bio ni kasko.
Glupo je sad pricati sta bi bilo kad bi bilo, mislim i ja bih volio da su ga prosle godine ukrali jer tada je bio kasko. jbg

najgore je uciti na svojim greskama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top